Среда, 22.01.2025, 02:33
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

На природе              

                 Підтримай Вітчізняне!

                 Додай в "Обране"

Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

 

Блог

Главная » Наживка

Як підгодувати рибу на течії, Как прикормить рыбу на течении


Вдала рибалка - це не тільки запорука хороших снастей і спритності рибалки, але і результат правильного застосування технік прикормки.

Досвідчені рибалки все частіше стали використовувати спеціально приготовлені підгодовування, що володіє властивостями, які більше підходять для того чи іншого водоймища. Якщо вам належить рибалити на течії, потрібно врахувати декілька важливих моментів, про які, на жаль, часто забувають багато рибалок.

Риба завжди йде проти течії, в той же час протягом забирає підгодовування на кілька метрів, поки вона не досягне дна. У той же час збирається риба в основному в місці стартової прикормки. Відповідно, якщо помилитися з першим підгодовуванням, можна упустити пристойну частину улову.

Так куди кидати прикормку, виходячи з таких умов? Це залежить від того, яку саме суміш ви виберете. Зверніть увагу, чи не кашу, чи не макуха і не кукурудзу, а саме суміш, ... Читать дальше »

Категория: Наживка | Просмотров: 1019 | Добавил: ViKing | Дата: 04.03.2015 | Комментарии (0)

А Ви вмієте ловити на равлика, А Вы умеете ловить на ракушку

Перлівниця - це не перлова каша, а молюск, що живе в прісноводних річках і озерах України.

Знайти його нескладно, по залишених на дні доріжках. Домом для молюска служить раковина, розмір якої сягає від 5 до 10 сантиметрів.

Просунувшись на кілька сантиметрів вперед, він заривається в пісок, на поверхні стирчить тільки невеликий горбок.

Перлівниця це чистий білок і може входити в раціон риб. Але дістати м'ясо риби можуть тільки у випадку, коли раковинку молюска розчавить човен або рух каменів.

Рибалки, дізнавшись, про відмінні результати лову риби на перлівницю намагаються їх повторити. Але найчастіше їх осягає невдача.

Велика риба не клює, в'яжеться всяка дрібниця. І насадка з перловіци за кількістю клювань мало чим відрізняється від опариша або хробака тільки насаджувати її складніше.

Для того щоб ловля на перлівницю стала ефективною треба грамотно вибира ... Читать дальше »

Категория: Наживка | Просмотров: 1613 | Добавил: ViKing | Дата: 02.03.2015 | Комментарии (0)

Якими можуть бути наживки, Какими могут быть наживки

Риболовля - одне з найстародавніших занять людства. Цілком зрозуміло, що досвіду, в цій області, накопичилося достатньо. Це стосується і наживок. Їх існує величезна безліч. Однак, кожен рибалка хоче мати щось універсальне і неповторне. Професійні рибалки проводять всілякі експерименти, виводячи нові види наживок і змішуючи їх. Однак, вивести щось нове досить важко. Благо, що є старі і перевірені часом насадки і наживки.

Різновиди хлібних наживок.

Дуже непогано зарекомендували себе скоринки. Рецепт досить простий: з окрайця хліба нарізають невеликого розміру скоринки, обсмажують їх у соняшниковій олії до «золотистого» кольору і додають всілякі ароматизатори. Це може бути часник, кріп або сирий жовток. Все залежить від того, до чого «звикла» риба в тому водоймі, на якому планується рибна ловля. На дану наживку непогано «йде» карась, плотва, краснопірка і подлещик. Є фа ... Читать дальше »

Категория: Наживка | Просмотров: 587 | Добавил: ViKing | Дата: 02.03.2015 | Комментарии (0)

Риба теж любить гарні запахи, Рыба тоже любит хорошие запахи

Той факт, що риба є любителем запахів - не секрет для рибалок з багаторічним досвідом. Але до кожного виду риби потрібен, так би мовити, індивідуальний підхід. Простіше кажучи, у кожної риби є свій улюблений запах і навпаки.

Одна з найпопулярніших підгодовувань для риби - макуха. Макуху додають, практично, в усі види насадок. Її додають в манку, житній хліб і різного виду отрубі. Насадка набуває запаху соняшникової олії, що дуже добре привертає рибу. У деяких регіонах рибалки застосовують макуху, як насадку, що забезпечує дуже непоганий улов. Але найбільшу популярність макуха отримала, як смакова добавка до підгодовування. Прикормка може бути сама різна. Все залежить від того, на яку рибу «полює» рибалка. Дуже часто, коли, наприклад, підгодовування мало або його просто забули, прекрасно зарекомендував себе наступний рецепт: беруть звичайний світлий, сухий пісок і додають туди макухи. Конкре ... Читать дальше »

Категория: Наживка | Просмотров: 746 | Добавил: ViKing | Дата: 02.03.2015 | Комментарии (0)

Приманки для лову поплавцевою вудкою, Приманки для ловли поплавочной удочкой

 

Виповзок

 


Довжина цього земляного черв'яка коливається в межах від 15 до 30 сантиметрів. Колірна гамма від бурого до рожевого. У рибалок велику популярність завоювали світлі черв'яки, знайдені в суглинках, у них велика міцність на розрив, і вони більш живучі. Дощові черв'яки живуть в городах, парках, садах з помірною вологістю. Прогулянки на поверхні у нашої насадки відбувається в темний час доби. Збирати їх краще на стадіонах і тому подібних просторах, після тривалих дощів. Ці безхребетні дуже поважають кавову гущу. Якщо ви п'єте каву, то не полінуйтеся виливати осад в одне місце на вулиці, навколо неї завжди можна буде знайти черв'яків. Найпростіший спосіб добування цієї наживки полягає в наступному.

За 2-3 години до початку збору потрібно в саду вилити в певне місце 5-6 відер води. Покласти зверху щільну матерію щоб уник ... Читать дальше »

Категория: Наживка | Просмотров: 632 | Добавил: ViKing | Дата: 01.03.2015 | Комментарии (0)

Приманка для лову риби, Приманка для ловли рыбы


       Для риболовлі на різні породи риб використовують різну приманку. Крім цього слід враховувати так само і час року і місце рибного лову. Найвідоміша і популярна приманка, земляний черв'як і мотиль. Але крім них існує величезна безліч інших видів приманок, які можуть бути досить уловистими.

       Земляний черв'як - насадка універсальна, але найчастіше використовується для лову нехижої риби. Збирається заздалегідь. Мотиль - це личинка комара-довгунця. Вони живуть у водоймах, великих калюжах. Часто їх можна придбати в магазині для риболовлі. Личинки м'ясних мух - опариші теж добре годяться для риболовлі. Їх можна заготовити самостійно. Для цього виставляють в тепло м'ясо, щоб мухи відклали яйця, потім кладуть його в ємність з глиною. Інші комахи, які використовуються для приманки - це мормиша (невеликі рачки, що живуть у водоймах), мухи, жуки, коники ... Читать дальше »

Категория: Наживка | Просмотров: 763 | Добавил: ViKing | Дата: 01.03.2015 | Комментарии (0)

Улюблена насадка, манка, Любимая насадка
Сучасних насадок існує безліч. Перераховувати їх особливого сенсу немає, кожна з цих насадок буде хороша для лову певного виду риби. Або кажучи іншими словами, не існує універсальної насадки, на яку з успіхом ловилася б будь-яка риба.

Однак є насадка, яка має своїх прихильників серед рибалок. Приготувати її не складає особливих труднощів, та й зберігатися вона може відносно довго. навіть якщо ця насадка і зіпсувалася, то приготувати чергову порцію можна без особливих турбот. Мова, звичайно ж, йде про манки! Насадці, на яку досить непогано бере плотва, карась, краснопірка і інша не дуже велика, але не менш благородна риба.

Отже, як же правильно готувати манку, щоб з неї вийшла прекрасна насадка? Треба взяти воду в обсязі 1/4 частини стандартної чашки, вилити її в невелику розміром ємність, яку і треба поставити на вогонь. Коли вода закипить, ємність треба зня ... Читать дальше »

Категория: Наживка | Просмотров: 617 | Добавил: ViKing | Дата: 24.02.2015 | Комментарии (0)

Різні види наживок, Различные виды наживок
Вирушаючи на риболовлю, кожен рибалка обов'язково бере з собою кілька видів наживки. Це й не дивно, риба, як і людина, теж хоче різноманітності і раціон харчування риби також повинен бути широким. Причому наживка повинна бути свіжою і привабливою.


Існує безліч наживок і повністю універсальних не існує. Хоча якщо придивитися до навозному черв'яка, то на нього ловитися практично всі види риб, навіть щука в період жора може поласувати ім. Перевагою хробака є його всюдисущість, його легко можна нарити самостійно, не витрачаючи ні копійки грошей. Також мотиль добре користується успіхом, оскільки є повсякденним в раціоні харчування. Завдяки яскравому кольору, мотиль привертає найобережніших риб. Середовищем існування мотиля - це водойми з мулистим дном зі стоячою водою. Ефективний цілий рік, крім літніх місяців. Личинка м'ясної мухи або опариш, також дуже гідна насадка для всіх видів риб, виключаючи хижаків, ... Читать дальше »

Категория: Наживка | Просмотров: 704 | Добавил: ViKing | Дата: 23.02.2015 | Комментарии (0)

Як потрібно ловити мотиля, Как нужно ловить мотыля

  Якщо виникла ідея самостійно намити мотиля, то потрібно озброїтися черпаком, який можна зробити з металевого кільця із закріпленою дрібною сіткою і відправиться на найближчий болітце.

Зачерпуємо мул, вимиваєте його, потім трохи потримайте ківш над водою і опустіть його знову в воду, тільки обсохлий мотиль спливе і його можна буде тут же зібрати.
Така процедура повторюється кілька разів, поки не намоете достатню кількість мотиля. Процес звичайно трудомісткий, адже мотиля можна купити практично в будь-якому рибальському магазині, але ось уже забезпечити йому збереження можете тільки ви самі.

 Кращим способом для збереження мотиля протягом декількох місяців є зберігання його у відрі з мулом, але це тільки в тому випадку, якщо ви самостійно намили мотиля, бо мул повинен братися з того ж водойми. Якщо ж потрібно зберегти мотиля в перебігу не більше як два тижні, то можна скористатися пр ... Читать дальше »

Категория: Наживка | Просмотров: 794 | Добавил: ViKing | Дата: 19.02.2015 | Комментарии (0)

Зимові наживки для риболовлі, Де і як їх шукати і зберігати наживку, Зимние наживки для рыбалки, Где и как их искать и хранить наживку
  Сьогодні вирішив торкнутися теми наживок для зимової риболовлі. Все-таки, не раз ми замислюємося над тим, яку краще вибрати снасть, підгодівлю. Прийшов час поговорити і про те, що застосовувати, як заготовлювати і зберігати зимову наживку.

 

   Як правильно вибрати опариша? Як і при виборі мотиля, важливо правильно вибрати опариша і підготувати його до зберігання. По-перше, необхідно звернути увагу на розмір, живучість личинок і те, на чому вони були вирощені. Найбільш «апетитними» для риби є личинки, яких вирощували на курячому м'ясі або яйці.

 

 

У нашій країні найпоширенішим способом заготівлі опариша від зими до весни є пер ... Читать дальше »

Категория: Наживка | Просмотров: 686 | Добавил: ViKing | Дата: 15.02.2015 | Комментарии (0)

1 2 3 4 »
Меню сайта
Форма входа
Покорми рыбок
Поиск
Календарь
«  Январь 2025  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Block title
Що Ви хочете додати до цього сайту?
Всего ответов: 3

Наши друзья:


 
Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

$Україна$