Як потрібно ловити мотиля, Как нужно ловить мотыля
Якщо виникла ідея самостійно намити мотиля, то потрібно озброїтися черпаком, який можна зробити з металевого кільця із закріпленою дрібною сіткою і відправиться на найближчий болітце.
Зачерпуємо мул, вимиваєте його, потім трохи потримайте ківш над водою і опустіть його знову в воду, тільки обсохлий мотиль спливе і його можна буде тут же зібрати.
Така процедура повторюється кілька разів, поки не намоете достатню кількість мотиля. Процес звичайно трудомісткий, адже мотиля можна купити практично в будь-якому рибальському магазині, але ось уже забезпечити йому збереження можете тільки ви самі.
Кращим способом для збереження мотиля протягом декількох місяців є зберігання його у відрі з мулом, але це тільки в тому випадку, якщо ви самостійно намили мотиля, бо мул повинен братися з того ж водойми. Якщо ж потрібно зберегти мотиля в перебігу не більше як два тижні, то можна скористатися простою банкою з водою, воду міняйте щодня і обов'язково промивайте саму банку. Можна зберігати мотиля в спеціально продаються в риболовецьких магазинах ванночках в холодильнику.
Реклама: Найдешевші і найкрасивіші весільні букети в Москві плюс доставка в будь-який район.
Якщо мотиля потрібно зберегти протягом місяця його поміщають в змочений поролон, який знаходиться в підходящої ємності, поролон потрібно змочувати періодично, але не дуже сильно.
Ще один спосіб, це пересипати мотиля чаєм, натертої картоплею або болотним мохом. Можна також зберігати просто в картоплі, для цього робите поглиблення в 2/3 частини картоплини, ставите туди мотиля, а з 1/3 картоплини робите кришку і закріплюєте її, потім ставите картоплину в холодильник. На самій рибалці мотиля потрібно зберігати в простій коробці з пінопласту, кращого матеріалу для зберігання на зимовій риболовлі просто немає.
Якщо мотиль замерзне, то його можна ще відігріти, подихавши на нього або потримавши в руці, а перегрітого мотиля вже використовувати не можна, тільки для підгодовування.
|