Понедельник, 20.05.2024, 20:25
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

На природе              

                 Підтримай Вітчізняне!

                 Додай в "Обране"

Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

 

Блог

Главная » 2015 » Март » 04

Як правильно солити рибу, Как правильно солить рыбу

 Кажуть, що справжній мисливець повинен вміти не тільки добути дичину, а й належним чином розпорядитися здобиччю. Засіли ви в засідці на кабана, намагаєтесь спіймати рибу або збираєте гриби - ви все одно полюєте. Хочеться вірити, що люди вже перестали "полювати" виключно заради прожитку, і на перший план тепер виходять спортивний азарт і адреналін.
Так уже повелося, що разом з почуттям глибокого задоволення полювання приносить ще і трофеї, турбота про яких цілком лягає на плечі щасливого мисливця - на жаль, принцип "Зловив-Відпусти" в не-
яких видах полювання застосувати неможливо.
Трофеями рибалки, як не дивно, в більшій частині випадків є риба, і якщо "повелитель вудки і гачка" не є прихильником принципу Зловив-Відпусти, то він повинен мати хоча б елементарні навички приготування рибних страв. Дозволити трофею зіпсуватися - тяжкий гріх, за який риб'яч ... Читать дальше »

Категория: Разное | Просмотров: 955 | Добавил: ViKing | Дата: 04.03.2015 | Комментарии (0)

Як підгодувати рибу на течії, Как прикормить рыбу на течении


Вдала рибалка - це не тільки запорука хороших снастей і спритності рибалки, але і результат правильного застосування технік прикормки.

Досвідчені рибалки все частіше стали використовувати спеціально приготовлені підгодовування, що володіє властивостями, які більше підходять для того чи іншого водоймища. Якщо вам належить рибалити на течії, потрібно врахувати декілька важливих моментів, про які, на жаль, часто забувають багато рибалок.

Риба завжди йде проти течії, в той же час протягом забирає підгодовування на кілька метрів, поки вона не досягне дна. У той же час збирається риба в основному в місці стартової прикормки. Відповідно, якщо помилитися з першим підгодовуванням, можна упустити пристойну частину улову.

Так куди кидати прикормку, виходячи з таких умов? Це залежить від того, яку саме суміш ви виберете. Зверніть увагу, чи не кашу, чи не макуха і не кукурудзу, а саме суміш, ... Читать дальше »

Категория: Наживка | Просмотров: 956 | Добавил: ViKing | Дата: 04.03.2015 | Комментарии (0)

Окунь на поплавкову снасть, Окунь на поплавочную снасть

Рибалки досить рідко ловлять окунців на поплавкову вудку, воліючи ловити їх на спінінг, а дану вудку залишаючи для полювання на білу рибу. Хоча на поплавок чудово ловиться не тільки окунь, але й щука.

Безпосередньо перед нерестом окунь стає дуже жадібним і поїдає все підряд, потім після нересту має пройти кілька днів, щоб відновилося клювання. Влітку в спеку він йде на глибину і бере тільки рано в ранці до спеки або ввечері. Також відмінне клювання він демонструє по першоледью і останньому льоду.

Снасті.

Волосінь і гачок підбираються під водойму, так якщо озерце невелике і окунці в ньому водяться до 200-300грамм, то і волосінь необхідно використовувати з діаметром 0,16-0,18мм, якщо рибалка йде на досить великих водоймах, потрібно більш міцна, приблизно від 0,26мм. Якщо передбачається ловити рибу з човна на глибоких і великих ямах, то тут волосінь потрібно ставити ще міцніше, так як в них мож ... Читать дальше »

Категория: Окунь | Просмотров: 643 | Добавил: ViKing | Дата: 04.03.2015 | Комментарии (0)

Де ночують риби, Где ночуют рыбы

 

У тих місцях, де вдень багато відпочиваючих, як правило, виробляють багато шуму, буває дуже хороша нічна рибалка. У деяких місцях зловити хитру рибу можна тільки вночі тому, що так влаштована екосистема. Ловити рибу вночі справа цікава і що б вас на це ні спонукало, буде цікаво в будь-якому випадку. Не має значення, за який саме рибою ви відправилися в ніч, але з тим, що підготуватися і зібрати необхідне потрібно обов'язково, з цим ніхто сперечатися не буде.

Давайте для прикладу виберемо коропа і вже виходячи з цього, будемо вести приготування. Що потрібно взяти з собою обов'язково, так це снасті, наживку і прикормку. Взагалі, в нагоді може що завгодно, тому варто підготуватися серйозно. Комплектувати предмети необхідно так, щоб найнеобхідніші були відразу під рукою, і в потрібний момент не довелося б їх довго шукати. Ніч, темно і, звичайно ж, сама необхідна річ при такому положенні це ліхтар. Крім переносн ... Читать дальше »

Категория: Карп | Просмотров: 777 | Добавил: ViKing | Дата: 04.03.2015 | Комментарии (0)

Ловля щуки

Рано чи пізно будь-який початківець рибалка переходить з простою вудки на спінінг. Ловля риби на спінінг не дає занудьгувати, рибалка знаходиться в постійній дії. Найпоширенішою і найбільш бажаною рибою, яку кожен професійний рибалка може зловити на спінінг є, звичайно ж, щука. Щука є хижою рибою і тому реагує на рух, який виходить за допомогою спінінга. Щука ловиться в будь-який період часу року, але найпростіше це зробити або восени, або навесні. Ловля щуки навесні починається з середини березня і триває до кінця квітня. Через приблизно тиждень у щуки починається так званий жор і тому зловити її стає простіше. У цей момент щука клює на більшість принад, що сприяє гарному улову. Навесні щуку варто шукати в невеликих річках і водоймах. Досвідчені рибалки радять ловити щуку недалеко від місця її нересту. Щука навесні зазвичай водиться на глибині близько двох метрів. Найкраще щука клює в теплі, але похмурі дні, тому для її лову краще використовувати саме цей проміжо ... Читать дальше »

Категория: Щука | Просмотров: 676 | Добавил: ViKing | Дата: 04.03.2015 | Комментарии (0)

Лов товстолобика

 

Товстолобик - цінна риба ставкового рибальства. Вранці любить годуватися на тихому мілководді з великою кількістю рослинності. Коли сонце наближається до зеніту, то товстолобик йде в більш глибокі місця з мулистим дном. У пошуках їжі зграя повільно пересувається з місця на місце. Цей вид риби дуже полохливий. Таку особливість рибалки використовують при пошуку місця розташування косяка. Варто провести різкий шум і деякі особини вискакують з води, а потім повертаються назад з метою пошуку надійного укриття.

Для лову товстолобика на снасті використовуються різноманітні насадки рослинного походження. Відмінно підійдуть для цих цілей шматочки огірочків, листя конюшини, молодий рогіз, кукурудза і навіть пінопластові кульки. Найкраще риба залучається відварним зеленим горошком. Додатково замаскувати гачок допоможуть місцеві нитчасті водорості, намотані на його основу. Ловлю починають з травня і продовжують по вересень. Найвдаліші мі ... Читать дальше »

Просмотров: 536 | Добавил: ViKing | Дата: 04.03.2015 | Комментарии (0)

Меню сайта
Форма входа
Покорми рыбок
Поиск
Календарь
«  Март 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Block title
Що Ви хочете додати до цього сайту?
Всего ответов: 3

Наши друзья:


 
Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

$Україна$