Воскресенье, 24.11.2024, 04:44
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

На природе              

                 Підтримай Вітчізняне!

                 Додай в "Обране"

Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

 

Блог

Главная » 2015 » Февраль » 15 » Зловити лина, Поймать линя
14:27
Зловити лина, Поймать линя

Зловити лина, Поймать линя
      Лина ловлять деякі. Не тому що його мало в наших водоймах, а тому що рідко хто спеціально відправляється його ловити, а попутно, при ловлі інших риб, він попадається украй рідко. Тим часом це красива і одна з найсильніших риб наших водойм. При виведенні він чинить такий опір, що дух захоплює. У наших краях він водиться в басейні річки Дон, в озерах, що утворилися на місці старого русла, старицах. Озера зазвичай великі, глибокі, зарослі по берегах очеретом і осокою, в них багато водної рослинності.

  Лінь починає брати, як тільки посвітлішає після паводка вода. Дрібний лин ловиться все літо, аж до осінніх заморозків. Восени, в теплі, сонячні дні, клювання його триває. Крупний лин активно годується після нересту. На "чистих місцях він не зустрічається, а тримається в заростях водної рослинності або в безпосередній близькості від неї. Кращий час лову - з світанку до 8-9 годин і ввечері з 17 - 18 годин до заходу сонця. Восени в погожі дні бабиного літа він клює протягом усього дня.

Ловити краще двома вудками. Волосінь достатня діаметром 0,3 міліметра. Поплавок може бути будь-якої конструкції, але обов'язково білого кольору.
Якщо невеликий лин клює різноманітно, то великий притоплює поплавок на 20 - 30 сантиметрів, робить паузу до декількох хвилин і тільки потім тягне його. У цей час слід підсікати. Якщо підсікти відразу після того, як поплавок пішов під воду або під час паузи, риба в більшості випадків не засікається. Невеликий лин смикне один-два рази насадку і тягне її на дно або в сторону, а великий клює саме так, як описано вище.

Грузило підбирають за вантажопідйомністю поплавка. Краще невеликий, веретеноподібний поплавок і невелике грузило, гачок № 4-8 залежно від величини риби і застосовуваної насадки. Іноді в літературі можна прочитати, що насадку слід опускати на дно або в безпосередній близькості від дна. З власного досвіду знаю, що з дна лин клює рідко. Глибину спуску встановлюю 80-100 сантиметрів, незалежно від глибини водойми. Плаваючи в масці під водою, я часто спостерігав, як лини годуються найчастіше у верхніх шарах води.
Як привади ми використовуємо соняшникову макуху. Підхід лина до привади помітний по ланцюжку бульбашок на поверхні води.

Ловити можна на дощових черв'яків, шматочки свіжої риби. На хробака попадається в основному невеликий лин.
Клювання крупного лина доводиться чекати годинами, але якщо хочеш зловити велику рибу, не слід ловити дрібницю.
Тиша - одна з умов успіху.
Ловля лина вимагає великого терпіння, але винагороджується захоплюючими хвилинами боротьби з сильною рибою.

Категория: Налим | Просмотров: 606 | Добавил: ViKing | Теги: Ловля лина, Зловити лина, Поймать линя, Ловити двома вудками | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Меню сайта
Форма входа
Покорми рыбок
Поиск
Календарь
«  Февраль 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728
Block title
Що Ви хочете додати до цього сайту?
Всего ответов: 3

Наши друзья:


 
Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

$Україна$