Зимова ловля судака, Зимняя ловля судака
Зимова ловля судака - захоплююча. Навіть взимку судак залишається активним і його потрібно шукати там же, де і влітку. Бровки, ями, коряжник і т. Д. Так само взимку судак виходить на рівні ділянки дна на глибині 2 - 4 метри.
Для його упіймання використовуються телескопічні зимові удачки оснащені котушками і товстою волосінню (приблизно 0,2 мм). Покльовка у судака чітко віддає в руку. При дрібних ударах важко підсікти рибу, так як вона б'є зябровій кришкою або дрібнувата. У таких випадках бажано поставити більш дрібну блешню. Так само, для лову судака, можна використовувати великі блешні з підсадки шматочка риби (зазвичай - хвіст риби). При проводки слід робити плавні підйоми блешні, а не різкі. Інакше можна просто залишитися без клювання. Так само слід стежити за волосінню, при падінні болісно клювання видно, як провис волосіні.
Перейдемо до гри блешнею. Опустивши приманку на дно підмотуємо волосінь, так щоб блешня піднялася на 10 - 15 см над дном. Після чого робимо підйом блешні вудилищем. Починаємо піднімати повільно з наступним прискоренням після чого відпускаємо блешню у вільне падіння. Головне щоб рух було різкими. витримуємо паузу (в цей час блешня робить коливання). Після зупинки блешні повторюємо цикл! Паузу можна витримувати до 20 секунд. Так можна робити паузу і у верхній точці.
При виведенні, як і влітку, головне не поспішати. Судак чинить опір тільки на першій фазі (при підсіканні) потім не поспішаючи можна вільно вивести його до лунки і витягнути його на лід! Головне не забувати, що ловля судака - це активна риболовля. Якщо немає клювань в одній лунці, переходимо на інше місце і т. Д. Принцип як і влітку облов місце переходимо до іншого. Але якщо ви знає, що на даному місці ловиться судак, то можна чекати виходу!
|