Лящ взимку віддає перевагу стояти і годується на глибоких місцях водойми. Все що потрібно рибалці - знайти бровку. Як це зробити. Потрібен глибиномір. Починаємо свердлити лунки до найглибшого місця з проміжками в 10 - 15 м. Після чого проходимо з глубомером і шукаємо перепади глибин (бровки).
Після того як знайшли бровку переступаємо до лові ляща. Після клювання або піймання риби в лунку слід опустити 50 - 70 гр прикормки. І продовжуємо шукати ляща в інших ланках. Чому не ловимо в підгодованої? Все дуже просто! На підгодовування лящ підходить не відразу, а хвилин через 20. І щоб не втрачати час даремно продовжуємо пошук. А через 20 хвилин повертаємося на підгодовану лунку. Якщо лящ підійшов то клювання відбуваються відразу. Якщо зловили окуня, потрібно міняти лунку. Так як де тримає лящ, в основному мешкають судак і йорж. Після упіймання декількох риб клювання затихають або припиняються. Але це не означає, що лящ відійшов від лунки, просто він дуже обережний. Потрібно поміняти лунку на час, приблизно на10 - 15 хвилин. Після чого знову повернутися і клювання відновляться. Якщо лящ підійшов до кількох лунках, то ловити треба поки відбуваються впевнені клювання. При припиненні або зменшенні інтенсивності клювань потрібно перейти до іншої лунці. Лящ це один з бажаних трофеїв рибалок.
P.S. Ще один плюс риболовлі. Багато напевно не знають, що риба корисна для серця. Ось так! Так що риболовля ще зміцнює здоров'я!