Суббота, 23.11.2024, 14:11
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

На природе              

                 Підтримай Вітчізняне!

                 Додай в "Обране"

Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

 

Блог

Главная » 2015 » Февраль » 27 » Вудіння коропа, Ужение карпа
18:26
Вудіння коропа, Ужение карпа

Вудіння коропа, Ужение карпа
Короп - риба, що відноситься до сімейства коропових. Короп має товсте тіло, помірно довге, в довжині до 1 метра, досягаючи у вазі до 20 кг., Але зустрічаються при наявності хорошої кормової бази примірники у 30 кг. і більше. Луска велика, кількість якої залежить від різновиду коропа. В куточках рота короп має два вусики, функція яких - дотик.

 

До якості води короп не вимогливий, тому ця риба зустрічається повсюдно, як у великих річках і водосховищах, так і в не великих ставках. Віддає перевагу неглибоким ямам з невеликою течією або повною відсутністю такової. У пошуках їжі спрямовується на мілководді, багате рослинністю і дрібними личинками комах, і інший живністю. Короп добре приживається до водойм, де вода не збагачена киснем, легко переживаючи кисневий дефіцит.

Короп стає статевозрілим вже до 3-5 років, а в особливо сприятливих умовах вже на 2 році життя. Нерест відбувається в травні-червні, при прогріванні води до 18-20 градусів. Короп є швидкозростаючою рибою: вже на першому році життя може досягати маси в 500 гр., А на другому році близько 1 кг., Таким чином, сама природа захищає коропа від хижаків, створюючи більш комфортні умови для розвитку.


Активність коропа як теплолюбивої риби припадає на теплі місяці року. Початок клювання починається з другої половини квітня, в місцях не глибоких, там де вода вже встигла прогрітися, і триває аж до жовтня, а якщо осінь радує гарною і стійкою погодою, то і в листопаді ще можна розраховувати на гарні улови.

Короп є відмінним бійцем, чинячи опір на гачку довго, і не здається до тих пір, поки не виявиться на березі. Ловлять коропа як поплавцевими, так і донними снастями.

При поплавковому лову коропа в основному використовують махові і матчеві вудилища.
Якщо лов ведеться в безпосередній близькості від берега, то махова снасть помітно перевершує інші в мобільності та чутливості, але якщо виникає необхідність доставити приманку на відстань більше 15-20 метрів тут на допомогу приходить матчеве вудилище. Але снастю номер один в ловлі коропа є донна снасть. Варіантів вибору снасті декілька: починаючи від спеціальних коропових вудилищ, закінчуючи набираючий популярність при ловлі коропа фідер.

При всіх варіантах лову (поплавець це чи фідер) снасть повинна мати певний запас міцності. Маючи можливість поставити більш товсту волосінь або оснастку, але так щоб це не вело до погіршення клювання, це неодмінно треба зробити. Адже на прикормочний стіл, після тривалого кльову не великих екземплярів можуть підійти по справжньому трофейні коропи, які в силу своєї обережності ніколи не підходять на підгодовування першими.

Що стосується прикормки, То при ловлі коропа її треба використовувати у великих обсягах. Короп славиться хорошим апетитом, не дарма його в простолюдді називають «річковим поросям», і хоча зграї Карпа не такі численні, як скажімо зграї ляща, але все ж невеликий обсяг підгодовування зграя коропа здатна з'їсти буквально за лічені хвилини. Головне в прикормці це наявність більшої частини основного кормового елемента, метою якого є затримати рибу на місці лову. Підгодовування не вимагає якихось спеціальних компонентів: в нею можуть входити різні розпарені каші, кукурудза в різних варіантах, панірувальні сухарі, крихта печива, люпин, конопля, готові суміші (благо асортимент на прилавках зараз просто величезний), тваринний елемент (мотиль, опариш, різані черв'яки). Що стосується ароматизаторів, то короп до них ставитися благодушно, воліючи, особливо в літні місяці солодкі і фруктові смаки.

В якості наживки при лові коропа рибалці надана свобода вибору. У лову можна застосовувати як наживки тваринного походження (мотиль, опариш, черв'як), так і рослинного, особливо що стали останнім часом популярними Бойли, а також кукурудзи, злаки, тісто, горох.

Піймавши одного разу трофейного коропа, Рибалка стає шанувальників лову цієї сильної, обережної риби, недарма в даний час в риболовецькому світі сформувалося окремий напрямок лову, таке як «карпфішінг».

Категория: Карп | Просмотров: 696 | Добавил: ViKing | Теги: при ловлі коропа, трофейний короп Короп, карпфішінг, сімейства коропових, Активність коропа, Вудіння коропа, Ужение карпа, наживки при лові коропа | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Меню сайта
Форма входа
Покорми рыбок
Поиск
Календарь
«  Февраль 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728
Block title
Що Ви хочете додати до цього сайту?
Всего ответов: 3

Наши друзья:


 
Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

$Україна$