Водоналивний поплавок з лікарні, Водоналивной поплавок из больницы
Частіше відвідуйте лікарню буває корисно. Це жарт. І все ж, в один з таких походів я звернув увагу на контейнери для бахіл. Маленька прозора округла коробочка з кольоровою щільно закривається кришечкою щось мені нагадувала. Але що?
Так це ж справжнісінький водоналивний поплавок! Невелике доопрацювання от і все, що потрібно.
У прозорому корпусі контейнера по центру (його легко визначити за технологічним напливом) акуратно робимо отвір шилом або іншим відповідним інструментом.
Звивається з тонкого дроту колечко для протягування волосіні. Можна, наприклад, використовувати канцелярську скріпку.
Примітка редакції: все ж краще використовувати нержавіючу дріт.
Укручуємо звите колечко в отвір, пророблений в прозорому тілі нашого майбутнього водоналивний поплавка. Місце з'єднання можна проклеїти для збільшення міцності з'єднання і поліпшення водонепроникності.
Зсередини прозорого тіла на свитою дроті пассатижами затискаємо звичайну свинцеву дробинку. Таким чином ми робимо попередню огрузку водоналивного поплавка, щоб він займав правильне стійке положення у воді. Попередня огрузка до того ж дозволить закинути оснастку з водоналивним поплавком, додаючи в нього воду, на достатню відстань.
Залежно від умов риболовлі і завдань, які риболов ставить перед собою, можна додатково довантажити водоналивний поплавок. Просто знімаємо кришечку і доливаємо деяка кількість води.
Кришечки контейнерів пофарбовані в різні кольори, що дозволяє нам, маючи необхідний запас, використовувати ту кришечку, яку в конкретних погодних чи інших умовах буде краще видно. Кришечки досить великі і тому їх добре видно при лові на течії з далеким відпусткою.
Такий саморобний водоналивний поплавок я застосовую для лову риби, яка годується біля поверхні або в товщі води. Повідець в такому оснащенні я використовую без огрузки, з природною подачею наживки. Наживка опускається у воду повільно під власною вагою або грає на течії, а таку наживку риба бере охочіше і сміливіше, так як не відчуває ваги грузила. Ловляться і плотва, і уклейка, і головень або окунь. Через прозорого тіла саморобний водоналивний поплавок не відлякує рибу і, в теж час, добре реєструє клювання навіть дрібних особин.
Всім удачі на риболовлі!
|