Унікальні рибальські гаджети, Уникальные рыболовные гаджеты
Компанія Humminbird для рибалок є досить відомою. Це світовий виробник різнорідних рибальських аксесуарів, спінінгів, котушок, ехолотів, навігаторів. Але їх останній винахід - гідно особливої уваги. Мова йде, звичайно ж, про комплекс Smartcast. Це спеціальний поплавець-сканер, який, при зануренні у воду, починає працювати в якості високотехнологічного ехолота. Приміром, він схематично показує на дисплей, який кріпиться до котушки вудлища, дно водойми, рух риб, температуру і велика кількість інших індикаторів, які допоможуть визначити рибалці найкраще і зручне місце для улову. Також цей гаджет оснащений GPS-приймачем. До речі, в якості центрального чіпа використовується знаменітийSirfSTAR 3. Хоч він вважається дещо застарілим, але виконує свої функції - чудово. «Посварити» його можна хіба що за підвищене енергоспоживання.
Унікальний поплавок комплектується внутрішнім акумулятором на 600 міліампер на годину, якого буде достатньо для нормальної роботи гаджета протягом 4-5 годин (залежно від відстані до кріпиться на котушку дисплея).
До речі, компанія Humminbird анонсувала нову версію свого гаджета Smartcast, який буде коштувати дешевше. А все тому що комплектуватися дисплеєм він не буде - цей поплавок без проблем можна буде підключити до смартфону або планшету, що працює на базі Androidі iOS. Рибак також зможе завантажити шпалери торрент для свого мобільника, щоб відображення карти було максимально зручним. Технічні характеристики нового смарт-поплавка поки що не опубліковані. Унікальні рибальські гаджети, Уникальные рыболовные гаджеты
Smartcast зможе проводити огляд дна на глибині до 22 метрів. Тому такий гаджет стане корисним для рибалок, що віддають перевагу ловити рибку в озері, річці і навіть в море з яхти. Головна перевага цього унікального приладу - він миттєво виводить схему водойми і рибалка зможе зрозуміти, чи варто в тому чи іншому місці розраховувати на хороший улов.
А ще компанія Humminbird починає випуск унікальних блешень, обладнаних маленьким вібромоторчик і декількома LED-лампочками. За запевненнями розробників, така приманка створює імітацію пораненою риби, яка чудово приваблює хижаків. Сам гаджет поставляється в надміцної силіконовій основі, тому його навіть акула не зможе пошкодити. Ну і хто тепер скаже, сто цифрові технології не використовуються в рибалці?
|