Среда, 27.11.2024, 07:24
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

На природе              

                 Підтримай Вітчізняне!

                 Додай в "Обране"

Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

 

Блог

Главная » 2014 » Октябрь » 31 » Тактика підгодовування для новачків. Тактика прикармливания для новичков
19:14
Тактика підгодовування для новачків. Тактика прикармливания для новичков

Тактика підгодовування для новачків. Тактика прикармливания для новичков
  Розташування підгодовувальних точок, що визначають сектор лову, не несе хаотичний характер. Точки визначаються з урахування особливостей водойми. Карп - риба обережна і уникає місць, де відчуває себе в небезпеці.
  Простіше кажучи стежки коропа проходять по місцях, де існують хоч які небудь укриття: купа каміння, коряжник, навіть перепад глибин для коропа може вважатися укриттям якщо він ходить біля крутої бровки, де хоч одна сторона у нього прикрита. Місця стоянки коропа також повинні відповідати заходам безпеки, тому короп стоїть біля коряжнику, великих каменів, уступів і тільки в нічні години виходить на мілководді.

Прогріті сонцем ділянки водойми з заростями очерету також вважаються улюбленим місцем її проживання, тому в теплі сонячні дні його потрібно шукати саме там. Багато можливо неодноразово стикалися з ситуаціями на рибалці, коли вибір місця лову на глибині влітку був нульовим, в той час, коли на мілководді був відмінний кльов. У глибоких водоймах з наявністю великих дрібних ділянок влітку коропа не варто шукати на глибині, там йому холодно, вода не достатньо прогрівається в першій половині літа. Тільки в серпні і восени він перебирається з мілководдя, яке холодними ночами швидко остигає.
 

Тактика підгодовування для новачків. Тактика прикармливания для новичков


Враховуючи такі особливості і встановлюються точки закорму, як правило це бровки і перепади глибин. Одним словом місця проживання коропа або його стежки. Відповідно до цього і встановлюються дистанції лову, бровка залежно від структури водойми може знаходитися недалеко біля берега або ж за межами закидання. В таких випадках виручають далекобійні вудилища або ж прикормочной кораблик. Правильний вибір місця лову не маловажен в успішній риболовлі як і кількість і склад корму. До цього питання потрібно підходити досить відповідально. Суть в тому, що в прикормочні програми мають бути присутні всі стадії (стартовий закорм, догодовування), економити на цьому немає сенсу, адже надалі у рибалки виникне маса питань щодо причин невдалої риболовлі, на які не буде конкретної відповіді.
 

Закормивши дві точки, ми залучаємо в сектор рибу. Скупчення дрібниці на СВІМ приваблює коропа. І якщо невеликий короп буде крутитися біля прикормочної плями, то великий короп буде спостерігати збоку і тільки переконавшись, що в усьому цьому дійстві немає небезпеки спробує харчуватися.
 

У будь-якому випадку риба яка той час перебуватиме в секторі. Для того, щоб її утримати, необхідно виробляти невеликої докорм сектора. Це виражається в точковому пригодовуванні всій площі сектора невеликою кількістю підгодовувальних бойлов за допомогою кобри. Можливий також варіант закидання в сектор декількох спомбов. Таким чином ми даємо можливість рибі переміщатися в секторі від однієї до іншої точки. Цю процедуру необхідно проводити з невеликим інтервалом, в іншому випадку риба піде з сектора. Кілька слів про склад прикормки. Якщо судити логічно, то обсяг і склад прикормки в таких випадках взаємопов'язані. Якщо годуватися прикормочной кулями з сипухе, то обсяги доведеться закидати набагато більше ніж, наприклад, при годуванні пелетами або зерновими.
 

Тактика підгодовування для новачків. Тактика прикармливания для новичков


Це пов'язано з тривалістю перебування прикормки на дні. Якщо сипучі дрібниці розпливаються швидко, то пелети різного розміру, включаючи великий (18-20 мм) будуть довго лежати на дні і залучати рибу. Те ж саме стосується і підгодовувальних бойлов, особливо пилять. Багато починаючіх рибалок, набуваючи розгортальні дошки для бойлів, чи не правильно ставлять пріоритети, вважаючи основою виготовлення насадочниих бойлов. Саме підгодовувальні бойли у великих кількостях знадобляться для повноцінної риболовлі, адже докорм необхідно виробляти дуже часто навіть в добову сесію.
 

Також як і догодовування, початкове годівля СВІМу бажано так само проводити бойлами і пелетами з додаванням бустерів і зернових.

У висновку кілька слів про насадки. Якщо риба знаходиться в секторі, то для риболова відкривається широкий спектр експериментів з насадками. Починаючи від стіки і закінчуючи варіантами варених бойлов різних виробників можна визначити варіанти уловистою насадки для певного водоймища. Принаймні, для багатьох початківців рибалок, вираз "на бойли не клює" більше вживатися не буде. Реалізуючи всі аспекти правильної прикормочной програми, риболовля не буде нести випадковий характер і визначати риболова на удаччу чи невдачу, а результати завжди дадуть про себе знати.

Категория: Карп | Просмотров: 586 | Добавил: ViKing | Теги: Тактика підгодовування для новачків | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Меню сайта
Форма входа
Покорми рыбок
Поиск
Календарь
«  Октябрь 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Block title
Що Ви хочете додати до цього сайту?
Всего ответов: 3

Наши друзья:


 
Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

$Україна$