Суббота, 23.11.2024, 15:17
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

На природе              

                 Підтримай Вітчізняне!

                 Додай в "Обране"

Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

 

Блог

Главная » 2014 » Октябрь » 29 » Тактика підгодовування для новачків. Тактика прикармливания для новичков
19:41
Тактика підгодовування для новачків. Тактика прикармливания для новичков

Тактика підгодовування для новачків. Тактика прикармливания для новичков

 
 
На мою думку, підгодовування - найголовніше питання в успішній ловлі коропа. Кожен рибалка з часом відпрацьовує свою такітку підгодовування, для цього йде досить багато часу і часто, напрацювання не зовсім виправдовуються при зміні водойми.
  У карпятников існує якийсь шаблон в прикормочной програмі, який у своїй основі являє годівля двох точок, які оперделяют сектор лову. Саме в цьому секторі і виробляється ловля. Для повноцінної риболовлі необхідно лише визначитися з кормом, місцем лову, дистанцією, монтажами і насадками. Розповісти про те, як підготувати правильно прикормочную програму я спробую в цій статті, яка більш орієнтована на новачків коропової риболовлі. Іспольззуя свій досвід і досвід інших рибалок хочу відзначити кілька моментів. Для мене абсурдно поняття про те, що чим більше вудлищ - тим більше риби. Це приблизно те ж саме, що чим більше гачків на снасті, тим більше вірогідність упіймання риби. Це судження правильно і зі мною погодяться багато рибалок, які все це пройшли на практиці. Для успішного лову коропа досить одного род-пода і трьох-чотирьох вудлищ. Всі інші снасті будуть зайвими й створюватимуть додатковий пресинг самому рибалці. Якщо визначатися в загальному по снастям, то для повноцінної риболовлі необхідні: три-чотири вудилища для лову, споряджене маркерне вудилище, сподове вудилище з запасом 2-3 спомба. Зрозуміло, що таке задоволення не з дешевих але без цього ніяк. При лові на дальніх дистанціях крім вудлищ для лову, маркер і спод також повинні відповідати, адже закинути маркер або спод за 100 метрів не підсилу простому вудлищу, тому тут вже не поекономіть.

Тактика підгодовування для новачків. Тактика прикармливания для новичков


Розглянемо кілька прикладів прикормочной програми. Перший з них, найпростіший полягає в годуванні однієї точки. Як правило місце годування визначається самим рибалкою відповідно до особливостей водойми. На місці майбутнього годування встановлюється маркер і точка годується за допомогою спомба в кількості близько п'яти кг. прикормочной суміші.
 
Тактика підгодовування для новачків. Тактика прикармливания для новичков

Чотири оснастки розташовуються біля прикормочного плями по дві з різних сторін в різних варіантах, тобто ближче або далі, це на розсуд рибалки. По закінченню декількох годин після стартового закорму необхідно проводити докорм точки з приблизним інтервалом 1:00 по 2-3 спомба. Також цю процедуру необхідно проводити після упіймання риби. Наступний варіант більш практичний і розрахований на тривалу риболовлю. В цьому випадку годується дві точки. Перша ближня, на дистанції близько 50-60 метрів, друга дальня 100 і більше метрів.
 

Говорити про конкретні дистанції не варто, все це визначається умовами і особливостями водойми. Відстань між точками по горизонталі повинна становити близько 20 метрів, а встановлені в точках маркера повинні визначати межі сектора лову. На стартовий закорм точок необхідно використати близько 10 кг. корма. Докорм необхідно виробляти так само як і в попередньому варіанті. Крім того декілька спомбов необхідно відправити в різні частини сектора.
 


В даному випадку найефективніше використовувати як корм пилять підгодовувальні бойли або ж пелети крупного розміру. Оснастки розподіляються на дні починаючи з ближньої точки по діагоналі до дальньої точки. Але тут вже можна проводити експеримент і розміщувати оснастки, наприклад, дві (ближче, далі) на ближній точці і аналогічно на дальній. У будь-якому випадку варіанти є різні.
 
Тактика підгодовування для новачків. Тактика прикармливания для новичков

Як відомо, риба по водоймі рухається не хаотично а по колу. Визначити напрямок звідки рухається риба не складно. Перша піймана риба це покаже. Для цього потрібно подивитися розміщення гачка в губі. Якщо прокол гачка розташовується з лівого боку губи, значить риба йде справа і навпаки. Визначивши напрям руху риби, необхідно створити умови для того, щоб вона не покидала сектор. В основному це досягається інтенсивним годуванням ділянки сектора, де спіймана риба. Це умова виправдовується у випадках, коли на водоймі існує пресинг рибалок і ви не хочете, щоб риба пішла до вашого сусіда.

Категория: Карп | Просмотров: 535 | Добавил: ViKing | Теги: Тактика підгодовування для новачків | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Меню сайта
Форма входа
Покорми рыбок
Поиск
Календарь
«  Октябрь 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Block title
Що Ви хочете додати до цього сайту?
Всего ответов: 3

Наши друзья:


 
Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

$Україна$