Воскресенье, 24.11.2024, 15:17
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

На природе              

                 Підтримай Вітчізняне!

                 Додай в "Обране"

Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

 

Блог

Главная » 2015 » Январь » 8 » Спінінг
22:23
Спінінг

Спінінг

 

ТЕСТ спінінг.

Спінінги умовно діляться на чотири основні класи ультралегкий, легкий, середній і важкий. Класифікувати ці класи можна по оптимальному вазі приманки, на який розрахована снасть даного класу це:
Ультралегкий до 7 грам;
Легкий від 7 до 15 грам;
Середній від 15 до 40 грам;
Важкий від 40 грам і вище.

Тест спінінга вимірюється в грамах або в унціях (1 унція = 28 м) і вказує, який діапазон ваги приманок, для яких це вудилище призначене. На спінінгах тест можна побачити вигляді двох цифр, наприклад 2-12g. Це говорить про те, що нижній боковий вівтар ваги приманки, що закидається при якій ви ще будете почувати приманку при занедбаності дорівнює 2 грам. Верхня межа коли вудилище може передати прискорення приманки, без ризику бути зламаною і в нашому випадку це 12 грам.

СТРОЙ.

По - іншому його ще називають акція, від англійського слова action, перекладається воно як дія. Характеристика, за яку відповідає лад, це вигин вудилища під час навантажень при виведенні улову і закиданні приманки.

За строю спінінг поділяється на: вудилища швидкого ладу, інакше Fast; вудилища середнього ладу, інакше middle; вудилище повільного ладу, по іншому Slow. Швидкий лад згинається вершина вудилища; середнього ладу згинається від однієї третини до половини вудилища; повільного ладу згинається все вудилище до рукоятки.

Вигин вудилища -Величина відносна, форма вигину залежить від зусилля, прикладеного до нього. Коли зростає навантаження -ізгіб захоплює велику частину вудилища. Можна зустріти також назви Параболик і полупараболікі, це вудилища повільного і середнього ладу. Характерним є те, що виробляють їх в основному європейські фірми. Американські виробники воліють швидкі і надшвидкі спінінги.

Більшість з нас вважають, що максимальна вага для закидання обмежений тестом. Верхня межа справді буде на третину більше зазначеної в тісті. Якщо взяти нижнє значення тесту 10 а верхнє 28, то максимальна дальність закидання у вудилища буде на 22. Нижні межі тесту визначаються чутливістю. Наприклад, при використанні джігової приманки при торканні дна кінчик вудилища починає відігравати назад, з цієї особливості можна визначити мінімальну нижнє значенні тесту.

ДОВЖИНА спінінг.

Одна з важливих характеристик, від правильного вибору довжини залежить і зручність і результат риболовлі.

Довжина спінінга в першу чергу залежить від розмірів водойм, на яких ви збираєтеся рибалити. Наприклад, набольших річках як Дніпро і подібних за величиною підійде спінінг 2,70 - 3 метри довгою .. Це обумовлено тим, що закидати приманку потрібно подалі, якщо попадаються глибокі ями, іноді на великих річках вони можуть перевищувати тридцять метрів, і сильна течія вимагає застосування важких Джига, більш 28-30 грам. Такий досить велику вагу для приманки звичайний в великих річках.

Там, де водойми поменше, в основному використовують спінінги 2,1 2,7 метра. Припустимо, для лову щуки в невеликих річках і каналах такого спінінга цілком достатньо.
При лові з човна зручніше і безпечніше використовувати спінінги таких розмірів. У коротких вудилищ є свої плюси, вони зручніше, чутливіші. Найпопулярніші спінінги довгою 2,4-2,7 метра.

Висновки: для великих водойм підходять спінінги 3 метрової довжини, ловити з човна зручніше вудилищем від 1,9 до 2,4 метрів, для лову з берега на ріках, ширина яких менше ста метрів, кращим варіантом буде довга спінінга 2,4 2,7 метра.

Не забувайте, що чим важче спінінг тим складніше ним управляти і наборот.

Вибираючи спінінг, зверніть увагу на ручку, а точніше на матеріал, з якого вона виготовлена. Переважно ручки з натуральних матеріалов.Самий ідеальний варіант пробкова ручка.

Зверніть також увагу на кільця при виборі спінінга: з якого матеріалу вони сделани.Кольца випускають з таких матеріалів: карбід кремнію SIG, металокераміка Cermet, покращений оксид алюмінію Hardioy, зміцнений оксид алюмінію Alconite. Найкраще кільця виготовлені з карбід кремнію, хоча дорожче за вартістю МЕТАЛОКЕРАМІКА.

Категория: Спиннинг | Просмотров: 571 | Добавил: ViKing | Теги: ловля спінінгом, спінінг | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Меню сайта
Форма входа
Покорми рыбок
Поиск
Календарь
«  Январь 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Block title
Що Ви хочете додати до цього сайту?
Всего ответов: 3

Наши друзья:


 
Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

$Україна$