Суббота, 23.11.2024, 14:51
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

На природе              

                 Підтримай Вітчізняне!

                 Додай в "Обране"

Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

 

Блог

Главная » 2015 » Февраль » 5 » Сім «самураїв». Частина третя.
20:30
Сім «самураїв». Частина третя.

Сім «самураїв». Частина третя.


З кожним днем шансів ставало все менше. Шансів на те, щоб разловіть хоча б один з трьох неразловленних воблеров з наданої на тест партії.
На вихідні синоптики обіцяли в районі лову мінусову температуру вранці, +3 +4 вдень і інші радощі у вигляді вітру та снігу. Не відкладати ж через таку дурницю риболовлю! Їдемо!

Четверо недоумкуватих попрямували на Углицьке водосховище в район Кашинського моста. Троє вирішили закрити сезон з фідера, а я мав намір половити хижака: ставка на цей раз була на окуня. У цьому місці він періодично бовтається недалеко від берега.

Приїхали в 10-00. Крім нас нікого. Ще б пак! Вітер! Не знаю, скільки метрів в секунду, але хвилі, як від хорошого теплохода або катера. Але не скасовувати ж через це риболовлю!
Вішаю Kosadaka Mascot XL 80 F, глибина дозволяє. Швидше заради самозаспокоєння, на результат особливо не розраховуючи, покидав у затоці цей воблерок уздовж берегового очерету. Ні клювання. Якщо там і стоїть якась щучка, то в самій глибині очеретяних заростей, які шуміли і розгойдувалися, як у пісні: «Шумів очерет ...».

Примітка.
Зараз взяв Маскот в руки, трясу і помічаю, що в робочому стані (вантаж прімагнічен в середній частині) він не шумить. Тобто спеціальні шумливі кульки-намистинки відсутні. Заодно перевірив ще дещо. Зняв всю фурнітуру, опустив у воду - плаває. Начепив двійники - тоне.

Загалом, набридло мені лазити по затоці по пояс у холодній воді в вейдерсах AQUAZ NP-200R і боротися з вітром. Перебираюся через ж / д насип, туди, де рибалять мої напарники. Там теж затока, але вітер тихіше, і можна покидати з берега. У зоні спиннингового закидання глибина метра два два з половиною, дно з камінням, по берегу попадається трава.

Уповаю на тактику «прочісування», так як місця скупчення хижака і донний рельєф в цьому районі Углицького водосховища мені невідомі. В'ялі закади, проводка уздовж берега, періодично міняю Маскот на Kosadaka Meta XS 65 F. НІЧОГО!
А потім почався дощь!


Але не скасовувати ж через це РИБОЛОВЛЮ!
І правильно зробили. Через тридцять-сорок хвилин кінець світу закінчився.
Під час однієї з проводок Мети, в метрі від берега, за приманкою вискочив окунёк. Подражнив його воблером ще, вискакує, але не атакує, зупиняється. Потім він і зовсім змився.

Гаразд, контакт з неземною цивілізацією налагоджений. План дій зрозумілий. Залишаю Kosadaka Meta XS 65 F на повідку, так само ходжу вздовж берега і кидаю віялом. Дуже легкий Твіч максимально короткими ривочкамі, з частими паузами - є перший. Окуневі клювання, але якась розмазана, нечітка (не літня?).

Довго на одному місці не затримуюся. П'ят закидів - переходжу далі. Терпіння, працю і часті закидання приносять ще кілька клювань і двох окунів в якості нагороди за цей самий працю.

Зауваження.
Цілком можливо, що окунь активізувався до вечора, після того як погода покращилася. З одного місця більше одного окуня виловити не вдалося. Мабуть, це були одинаки або зграйка розбрелася по великій території.

 

Шостій вечора. Пора додому. Підводимо підсумок.
Не без допомоги Kosadaka Meta XS 65 F вдалося зловити трьох окунів. Воблер показав свою спроможність у не найсприятливіших умовах лову. Окунь на нього не кидався, як божевільний, але ловився.

Про Мету.

Kosadaka Meta XS 65 F.

довжина 65 мм;
вага 5,85 г;
заглиблення 0.2 - 1.2 м;
плавучість - плаваючий;
колір GT.
Якщо коротко - дуже верткий. Достатньо найменшого ворушіння вершинкой спінінга, і він вже починає рухатися. Не помітив я у нього такої властивості, як зупинятися на місці під час паузи. Він, можна сказати, «завжди в русі».

Обтічна форма воблера, достатню вагу (6 г) для приманки розміром 65 мм, правильна «стаціонарна» огрузка. Все це дозволяє закидати воблер на пристойну відстань. Навіть при сильному бічному вітрі на шнурі Sunline Super PE # 1.5 і з палицею 4-21 г, 2.40 м, норстрімовскій Фаворит II, відлітала Косадака Мета на 30-40 м спокійно.

Володіє Kosadaka Meta XS 65 F і своєю грою, так що при бажанні можливий стоп енд гоу, якщо комусь потрібно. «Впертість» теж в наявності. Вітер, хвиля, величезна дуга з шнура, а воблер на тому кінці снасті відчувається, і відчувається, що він відгукується на ваші рухи тіла.

   риболовля, Тестування воблеров Kosadaka, фідер, Kosadaka Mascot XL 80 Ф, Углицьке водосховище, Кашинський міст, окунь, маскот, Kosadaka Meta XS 65 Ф, приманка, Твіч, закид, спінінг, Косадака Мета, стоп енд гоу

Категория: Спиннинг | Просмотров: 558 | Добавил: ViKing | Теги: Kosadaka Meta XS 65 Ф, риболовля, Углицьке водосховище, Кашинський міст, окунь, Тестування воблеров Kosadaka, маскот, Kosadaka Mascot XL 80 Ф, фідер | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Меню сайта
Форма входа
Покорми рыбок
Поиск
Календарь
«  Февраль 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728
Block title
Що Ви хочете додати до цього сайту?
Всего ответов: 3

Наши друзья:


 
Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

$Україна$