Воскресенье, 24.11.2024, 16:17
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

На природе              

                 Підтримай Вітчізняне!

                 Додай в "Обране"

Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

 

Блог

Главная » 2015 » Январь » 3 » Сіґвей, двоколісний задоволення, Сигвей, двухколесное удовольствие
01:02
Сіґвей, двоколісний задоволення, Сигвей, двухколесное удовольствие

Сіґвей, двоколісний задоволення, Сигвей, двухколесное удовольствие

Дивлячись на сигвей, в черговий раз переконуєшся, що все геніальне - просто! Адже даний засіб пересування - це всього два колеса і ціле море задоволення!

 

      Катання на сигвеях щодо нова розвага для українців. Однак ті, хто хоч раз спробував, захоче стати на платформу на колесах ще і ще раз. І з кожним днем, це просте на перший погляд, засіб пересування знаходить все більше любителів і навіть фанатів не тільки в нашій країні, але й по всьому світу.

Історія виникнення

Суперечливі суперечки з приводу історії створення «самоката з мотором» є досить популярною темою серед любителів сігвея. Деякі стверджують, що автором ідеї та розробок був Дін Кеймен - американський фізик-винахідник. Інші ж упевнені, що сигвей - дітище англійської мультимільйонера Джимі Хеселдена. Проте лише проаналізувавши деякі історичні факти, можна змалювати приблизну картину створення сігвея. Сіґвей, двоколісний задоволення, Сигвей, двухколесное удовольствие

У 1991 році Дін Кеймен вперше презентував своїм близьким ідею і базові розробки прототипу сучасного сігвея. А вже в 2001 році в Нью-Йорку він же представив суспільству перший сконструйований екземпляр.

Після цього всі ідеї, розробки та права на виробництво були викуплені у фізика мільйонером Джимі Хеселденом, який до трагічного випадку 26 вересня 2010 і залишався власником компанії «Segway».

Що таке сигвей

Назва «segway» походить від слів «segue» - напрям у музиці, що означає «плавний, послідовний перехід зі стану в стан» - і «way», що перекладається як «шлях», «напрямок».

конструкція сігвея

Скутер являє собою платформу на двох колесах, і своєрідного керма, що кріпиться до неї за допомогою рульового стовпа. Детальніше будова скутера представлено на малюнку:

конструкція сігвея

З першого погляду, здається, що подібна конструкція не передбачає стійкість і може в будь-який момент завалитися назад або вперед. Однак унікальність даного засобу пересування полягає в тому, що для балансування в сигвеях використовується ціла система гіроскопічних і рідинних датчиків нахилу. Саме вони в автоматичному режимі (з середньою частотою до 100 разів на секунду) визначають будь-які порушення в балансуванні при рухах тіла їздця і утримують скутер у вертикальному положенні.

управління сігвея

Управління сігвея не вимагає особливих навичок і під силу практично кожному. Для того, щоб змусити «машину» їхати, Вам слід просто перемістити масу тіла вперед. Чим більше нахил тіла, тим вище швидкість сігвея. Однак будьте акуратні, адже хоча сигвей рухається і розганяється дуже плавно, він з легкістю може розвинути швидкість 20 км на годину. Тому вперше ставши на платформу, спочатку «відчуйте» скутер, а лише потім вирушайте на прогулянку. Сіґвей, двоколісний задоволення, Сигвей, двухколесное удовольствие

Для того, щоб в будь-який момент загальмувати, Вам не потрібно знати якісь особливі секрети управління або натискати спеціальні важелі, досить злегка відхилити тіло назад і сигвей почне втрачати швидкість.

Повертати на сигвеях Вам допоможе рульова рукоятка, яку просто слід направляти в потрібну сторону.

Сігвей в світі

Спочатку, винаходячи сигвей, Дін Кейман припускав, що даний скутер зможе з часом замінити основні види особистого транспорту. Звичайно ж, поки його ідея не стала реальністю. Але екологічність, економічність і універсальність даного засобу пересування, дозволяють йому стати претендентом на звання основного засобу пересування в майбутньому. Поки ж сигвей частіше використовується в якості розваги.

У деяких країнах світу сигвей служить транспортом патрульних поліцейських, листонош, гравців у гольф і навіть працівників кіностудій під час зйомок, у деяких випадках це дозволяє уникнути зайвої тряски камер.

Єдиним недоліком сігвея є його вартість, порівнянна з ціною бюджетного автомобіля. Це не дозволяє купувати його всім бажаючим, що на сьогоднішній день більше інших факторів впливає на популярність даного виду транспорту в світі.

Сігвей

Прогулянки на сигвеях в Києві

У нашій столиці прогулянки на сигвеях з кожним сезоном стають все більш популярними. Агентства пропонують цілі тури на сигвеях по Києву та Київській області. А ціни на послуги варіюються залежно від тривалості катання.

Найпопулярнішим місцем надання в оренду сігвея в Києві є Маріїнський парк. Там Вам можуть запропонувати групові та індивідуальні прогулянки, або оренду сігвея подобово.

Категория: Активный отдых | Просмотров: 744 | Добавил: ViKing | Теги: Сіґвей, двухколесное удовольствие, сигвей, двоколісний задоволення | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Меню сайта
Форма входа
Покорми рыбок
Поиск
Календарь
«  Январь 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Block title
Що Ви хочете додати до цього сайту?
Всего ответов: 3

Наши друзья:


 
Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

$Україна$