Воскресенье, 02.06.2024, 17:32
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

На природе              

                 Підтримай Вітчізняне!

                 Додай в "Обране"

Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

 

Блог

Главная » 2015 » Январь » 10 » Щука на воблер
18:39
Щука на воблер

Щука на воблер


Воблер поєднує в собі візуальний, акустичний і аттрактивний ефекти, впливаючи як на зоровий аналізатор, так і на бокову лінію хижака. Різноманітність моделей воблерів дуже велика: від поверхневих до глибинних нирців, причому серед них є як універсальні, так і високоспеціалізовані моделі.
До групи воблеров відносять приманки, натурально імітують живий щучий корм і володіють плавучістю. Плавучість буває позитивною, негативною і нейтральною. Враховуючи цей параметр і видове різноманіття воблерів, можна стати асом при виборі ідеальної щучої приманки в конкретному місці.
Вважається, що даний тип лову найбільш складний саме багатством вибору різних проводок. Підбере, чи ні, рибалка ключик до щуки в конкретній водоймі буде залежати від кмітливості, терпіння і удачі. При ловлі на воблер знадобиться легке вудилище, що дозволяє здійснювати підтяжки кистю руки. У загальному і цілому проводка може бути рівномірною і нерівномірною. Рівномірна дозволяє проводити облову великій площі акваторії. Також її варто застосовувати, якщо воблер показує активну гру. Це може бути модель класу раттлин, фет, суспендери, троллінговие приманки. Є воблери minnow що працюють тільки на ривковой проводці, т.н.твічінге. Будь-які дії при нерівномірному проводці бажано виконувати підтяжками рухів руки, а не за допомогою котушки.

Вибираючи техніку проводки, вам знадобиться враховувати особливості спливання різних приманок. Наприклад, моделі фет після зупинки швидко вискакують на поверхню, що малоймовірно приверне хитру щуку. А ось повільно спливаючі, з плавним коченням воблери, навпаки провокують атаку. При лові спінінгом в закид ефективною буде глибина до 3 метрів. Щоб використовувати будь воблер (навіть не потопаючий minnow) для проводок на глибині більше 3 м вам знадобиться спеціальний заглубітель.
У преднерестовий період щука найкраще реагує на плавну проводку воблерами класу minnow або суспендінгов. Такі моделі максимально нагадують малька живий рибки, і дозволяють здійснювати маніпуляції на дуже малій швидкості. Це вкрай важливо в даний період, тому що млява хижачка не кинеться навздогін за спритною здобиччю. Тому в даний період життя щуки краще застосовувати воблер, здатний на 5-10 секунд зависати в товщі води в горизонтальному положенні.

воблер

У період жора після нересту потрібно міняти ліниві воблери на активні. У цю пору добре працюють моделі классафет (fat) з брязкальцями. Вони забезпечують сильну вібрацію і добре зарекомендували себе в процесі рівномірної проводки. Фети, серед іншої компанії воблеров менш реалістичні. Хороші ці псевдо - живці і в літній сезон, коли щука відмовляється від інших приманок. Проводка повинна бути динамічною, щоб роздратувати апетит річковий хижачки.

воблер фет

Наступний клас літніх воблеров етораттліни. Цю приманку зручно використовувати так: зробити закид, почекати кілька секунд до заглиблення на 1-2 метри, і при проводці приманка піде строго на заданій глибині. Раттлин відмінно тримають горизонт і інтенсивно вібрують. Важливий критерій оцінки того чи іншого воблера - це реакція риби. Тому зовнішнє невідповідність даної групи з натуральної кормовою базою не повинно вас бентежити. Щука відмінно ловиться при хвильової і рівномірній проводці, а в особливих ситуаціях друга більш виправдана. Наприклад, при веденні приманки з глибини на мілину, що характерно при берегових забросах. Саме для щуки розмір раттлина повинен бути не менше 7 см.

воблер

На випадок, коли перепробувано все, а риба не подає ознак життя, варто пустити в хід складові з кількох частин воблери. Проводка повинна бути акуратною з ледь помітним сіпанням волосіні. Поверхневі приманки з брязкальцями, поппери, гарні в спекотні дні, в період малої активності щуки, при лові над заростями водної рослинності.

поппер
Лов спомощью воблеров може здійснюватися двома способами спінінга взаброс ібуксіровкой залодкой троллінгом. Обидві ці техніки результативні, ікакіх ізніх застосовувати вирішувати вам, взависимости отскладивающіхся умов іпредпочтеній.

воблер для троллінгу

За допомогою троллінгу можна обловить величезну акваторію, причому заочень короткий час. Але цей метод зовсім непридатний для лову вкоряжніке або зарослому травою водоймі.

Взаброс можна прицільно обловить важкодоступні перспективні ділянки між палями мостів, камінням, корчами, вікна між заростями трави. На багатьох воблери можна ловити як взаброс, так ітроллінгом.

Воблери для лову щуки також різняться в залежності від призначення для лову спінінга і троллінгу. Останні налаштовані на процес безперервного ведення на глибині, і на щучью атаку під час цього руху. Спеціальна лопать не дає їм вислизати на поверхню, але для достатнього заглиблення необхідно якийсь час і зусилля.

З забарвлень воблеров найбільш популярні натуральні, з відливами під блиск луски. Там де щука харчується вибірково, одним видом риби, підійдуть саме такі моделі. При млявому клюванні несподівані результати показують воблери з провокаційним яскравим покриттям.
Купуючи воблер, треба враховувати, що забарвлення і вид риби не постійні і змінюються в залежності від умов риболовлі. Тому забарвлення воблера повинна також залежати від часу доби, року, освітленості і так далі. Яскравий колір (червоний, жовтий, оранжевий і т.п.) не характерний для наших водойм і риб. Але приманки, забарвлені в такі тони, прекрасно працюють у непрозорій воді, в темний час доби і на глибоких місцях, куди важко пробитися сонячним променям. Постійно пам'ятайте: в холодну воду холодні кольори, в теплу воду теплі кольори. Застосовуйте по можливості якомога тонкі за показниками снасті. Для лову щуки потрібні надійні повідці з застібками. Приманки популярних фірм ретельно збалансовані і всяка зміна балансування позначиться на грі воблера в гіршу сторону. Повідець застосовують довжиною не менше двадцяти сантиметрів, в іншому випадку при лобовій атаці щуки можна залишитися без воблера і видобутку. Не треба на приманки піднімати щуку в човен заводите її в підсак або чіпляйте багориком.
Якщо у Вас поки немає воблеров, то купіть хоча б три універсальних, орієнтуючись на глибину занурення поверхневий, для лову в середніх шарах води і глибоководного водолаза. Як правило, орієнтовна глибина занурення хороших воблерів вказана на упаковці, причому, наводяться значення як для лову взаброс, так і тролінгом. Якщо вказано тільки одне значення, а воблер універсальний, то мається на увазі ловля взаброс, при троллинговой проводці воблер піде глибше. У троллінгової воблеров вказана тільки глибина занурення при буксируванні. Якщо глибина занурення невідома, то орієнтовно її можна визначити, поглянувши на приманку. Чим довше лопать і менше її кут атаки, тим Глибинне воблер, і, навпаки у поверхневих воблеров лопать коротка і значно відхилена від довгої осі приманки.

Категория: Щука | Просмотров: 888 | Добавил: ViKing | Теги: Щука на воблер | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Меню сайта
Форма входа
Покорми рыбок
Поиск
Календарь
«  Январь 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Block title
Що Ви хочете додати до цього сайту?
Всего ответов: 3

Наши друзья:


 
Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

$Україна$