Сьогодні знайшов статтю, в одному відомому риболовецькому журналі за 2010 року, про виготовлення блешні на окуня і щуку. У блешні цікаву назву, як у живця для лову хижої риби, "Бекасік" Блешня робиться дуже просто і за словами автора ефективна за літнім окуневі і щуку. Причому щука часто ловиться значних розмірів. Переходимо до виготовлення.
У ворде (автофігури) або інших програмах малюємо шаблон майбутньої блешні, з розмірами 2,54х1,27 см у вигляді овалу. Роздрукувати шаблон і наклеюємо на латунну заготовку товщиною 0,5 - 1 мм. За допомогою ножиць по металу вирізаємо овал і прибираємо надфілем задирки. Одну сторону майбутньої блешні залужівает припоєм ПОС - 60 (припій оловянносвінцовий). Наступні, що потрібно зробити, обробити залуження сторону овалу ортофосфорної кислотою. Так, перед цим краще покласти заготовку на похилу площину з кутом приблизно 5 градусів. Після обробки кислотою беремо припій вагою 4,5 - 5 гр. і вкладаємо в верху заготовки. Беремо невелику паяльну лампу і розплавляємо припій. За рахунок кислоти припій виходить у формі краплі і одно розмірено розтікається по блешні. Якщо припій розтікся не рівномірно слід обробити не заповнених простору кислотою і заново розплавити.
Після охолодження заготовки прибираємо кислоту з поверхні за допомогою спирту. Заготівля повинна вийде як на малюнку. товщою в верху і тонкої знизу. Тепер робимо отвори дрилем і обробляємо поверхню блешні надфілем і наждачним папером. Зверніть увагу на сточеними край у верху болісно. Це зроблено для полегшення надягання невеликого заводного кільця. Всі блешня готова. Також її можна пофарбувати акриловими фарбами. Як пише автор блешня добре працює до серпня місяця. У блешні "Бекасік" хороші польотні характеристики проводка повільна і середня. При швидкій проводці блешню виштовхує до поверхні!