Пятница, 22.11.2024, 03:46
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

На природе              

                 Підтримай Вітчізняне!

                 Додай в "Обране"

Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

 

Блог

Главная » 2014 » Декабрь » 13 » Рибальські насадки рослинного походження, Рыболовные насадки растительного происхождения
18:19
Рибальські насадки рослинного походження, Рыболовные насадки растительного происхождения

Рибальські насадки рослинного походження, Рыболовные насадки растительного происхождения

Сьогоднішня стаття буде присвячена Рибальським насадкам. Без чого не можна обійтися рибалці на риболовлі, так це без насадки. На порожній гачок не спіймати рибку, хоча бувають випадки, коли і на голий гачок якась шалена рибка залетить.

Насправді поважаючий себе рибалка, задовго до риболовлі готує різні зілля і наживки для ловлі.

Давайте почнемо знайомство з рибальських насадок рослинного походження. У народі їх відомо безліч, особливо поширені каші. Застосовуються такі насадки, як правило, в літній сезон.

Добре знайомі всім рибалкам каші, і які воліють білі риби - геркулесовая і манна, а також готують для лову манну бовтанку.

манна бовтанка

Для приготування цього зілля, необхідно два однакових склянки поставити поруч. Насипати манку в один стакан, приблизно одна третина склянки. Взяти цей стакан і частим, але несильним потряхиванием, розподілити манку рівним горизонтальним шаром. Другий стакан повинен бути наповнений водою, приблизно на одному рівні з манкою, яка знаходиться в першому стакані. У маленьку каструльку або кухоль виливається вода зі склянки і ставиться на вогонь. Потім, як тільки починає закипати вода, засипається не велика кількість «геркулесу» і приблизно чайна ложечка цукру. При кипінні, коли утворюється біла пінка, додається манка із другої склянки. Як тільки в каструльці яка готується маса почне ставати однорідною, зняти з вогню і загорнути в рушник, відставивши на 10-15 хвилин. Поки ще каша не охолола, необхідно додати соняшникову олію. Для того щоб вийшла тягуча насадка, її розминають.
мохнатка

Геркулес

Є така народна насадка під назвою мохнатка. Для приготування оной береться сухий геркулес і укладається на скибочку сирої картоплі. Гачок без праці проколює картоплю і геркулес, і цілі пелюстки залишаються на борідці. Приготована таким способом насадка служить гарною приманкою риби. Отаке пристосування для лову й називається мохнатка.
Рибальські насадки рослинного походження, Рыболовные насадки растительного происхождения

Горох

Горох відомий всім, як прекрасна насадка, але багато забули його правильне приготування. Для насадки використовується в обов'язковому порядку не подрібнений горох, а зморшкуватий. Щоб його приготувати, потрібно в сирій воді замочити горох, до того моменту коли з'являться гніздечка для майбутніх росточков. На цей процес необхідно затратити, приблизно 12-16 годин. Потім, тільки залишиться замочений горох, в цій же воді поставити на вогонь. Як тільки вода почне закипати, зняти поставити в сторону на 5-7 хвилин. Після цього знову визначити на вогонь, довести до кипіння і зняти. Проробивши всю роботу, промити в холодній воді. Приготовлені горошини стають м'якими, але зберігають пружність.
Рибальські насадки рослинного походження, Рыболовные насадки растительного происхождения


тісто

Для лову риби в якості насадки можна використовувати і тісто. Щоб приготувати насадку, необхідно змушують тісто, додавши в нього один яєчний жовток і чайну ложечку меду. Поставити каструлю з водою на вогонь і торовані горошини з приготованого тесту, потрібно кидати в киплячу воду. Коли вони почнуть спливати, дістати їх, промити в холодній воді. Потім просушити і присмачити соняшниковою олією. Зварені горошини можна забарвити харчовим барвником.

Сире тісто, приготоване для риболовлі, можна зберігати в тюбику від зубної пасти. Для цього, у пустого тюбика відрізається низ. Промивається від залишків пасти, потім всередину тюбика набивається тісто і низ скручується. На риболовлі залишиться тільки відкрутити ковпачок і, натискаючи на тюбик робити насадки на гачок.

Знову-таки використовують для насадки: млинці, хлібний м'якуш, плавлений сир, шелковник, хлопець зерна та інші.
Існують мало поширені насадки, але дуже надійні.

Приміром, на вишню і черешню можна ловити язя. Використовуючи саго - зварені крупинки крохмалю в подсаленной воді. Прекрасно привертають: карася, подлещика, червоноперку

Категория: Наживка | Просмотров: 499 | Добавил: ViKing | Теги: Рыболовные насадки растительного пр, Рибальські насадки рослинного поход | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Меню сайта
Форма входа
Покорми рыбок
Поиск
Календарь
«  Декабрь 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Block title
Що Ви хочете додати до цього сайту?
Всего ответов: 3

Наши друзья:


 
Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

$Україна$