Пятница, 22.11.2024, 00:14
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

На природе              

                 Підтримай Вітчізняне!

                 Додай в "Обране"

Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

 

Блог

Главная » 2015 » Январь » 28 » Привада і техніка приваживання, Привада и техника приваживания
19:45
Привада і техніка приваживання, Привада и техника приваживания

Привада і техніка приваживання, Привада и техника приваживания

 
Основне призначення привади - залучити рибу до обраного місця ловлі. І не просто залучити, а привчити її до того, що саме тут, на принадженім «п'ятачку», можна знайти ласу їжу, а тому саме сюди варто запливати частіше.
  Принаджують вибране місце зазвичай заздалегідь - за день, а краще за пару-трійку днів до початку лову. Звичайно, така тактика неможлива, якщо ви вибралися на риболовлю, викроївши всього один день. Тут вже доведеться сподіватися на оперативне підгодовування. Але якщо все-таки час дозволяє, не лінуйтеся принаджувати вибране місце. Повірте, з привадою зовсім інша ловля!
Чим же відрізняється прівада від прикормки за складом? Основна відмінність полягає в тому, що прівада, оскільки вона повинна працювати набагато довше, містить крім подрібнених компонентів - макухи, сухарів, висівок - набагато більш крупні фракції - Целікова зерна, гранули, хробака, опариша. Саме вони, не будучи миттєво з'їдені всюдисущої дрібницею, і залучать велику рибу до уподобаному вами місця.
Для ляща відмінна прівада - варена, присмачена рослинним маслом пшенка, змішана з підсмаженими насінням конопель і трохи подрібненими насінням соняшнику. На течії варто додати парену пшеницю або перловку. Дуже непогано працює і парений горох. За осені і навесні - рубаний хробак, опариш, а також товчений у ступці молюск дрейсена, якщо вдалося добути його тут же на водоймі. На багатьох озерах приголомшливі результати дають житні сухарі в якості основи привади. Привада і техніка приваживання, Привада и техника приваживания
Карась дуже добре підходить на підсолоджену ароматну пріваду, за основу якої варто взяти попередній Лещової рецепт, додавши цукру, набагато більше насіння соняшнику, а також опариша - і витрати повернуться сторицею. Відмінно привертає крупного карася і солодка консервована кукурудза.
Сазан і короп також великі поціновувачі кукурудзи. Можна використовувати як баночну, так і саму звичайну, залиту водою з попереднього дня. А якщо додати в кукурудзу смаженого насіння конопель, соняшнику і всієї цієї суміші дати трошки побродити, покіснуть на сонці до появи, м'яко кажучи, характерного аромату, діяти буде прівада чарівно.
Прямо перед вживанням можна додати варені макарони - зірочки, ріжки, різаний відварну картоплю або парену квасолю. Часом такий рецепт особливо добре привертає великого коропа і сазана.
Великий гурман і лин, він теж любить варену кукурудзу, але не всяку, а тільки що відварену, та ще й молоду, ніжну. Існує старовинний спосіб принаджувати лина сухим подрібненим сиром. А якщо додати в сир трохи кукурудзи, смаженого насіння конопель, мотиля і рубаних черв'яків, лин буде у вашому садку неодмінно.
Плотву принаджувати непросто. Зграї цієї риби досить рухливі, і утримати їх на одному місці, не так легко. І все-таки, взявши за основу пріваду для ляща і подвоївши в її складі кількість подрібнених компонентів, додавши сухарі, висівки і дрібно перемелений макухи, привад цією сумішшю вибране місце ще з вечора, ви маєте всі шанси завтра на ранковому світанку відмінно половити плотву.
Язя принаджують найчастіше пареним горохом. А якщо додати до нього ще й сочевицю, а також парену квасоля і все це присмачити трохи смаженими конопляними насінням, результат вийде відмінний.
Головень дуже не проти поласувати рубаним хробаком, п'явкою, мотилем, змішаними з житнім хлібом. А вже якщо вдасться добути ручейників, личинок поденки або бабки, успіх гарантований.
Єлець, підуст і піскар краще йдуть на пріваду, коли в неї додана глина: рибу приваблює виходить із привади каламуть. А в якості ароматних і поживних компонентів використовуються всі ті ж висівки, макухи, рубаний хробак, мотиль і опариш. Якісно працює сир, тільки вибирати треба сухий, розсипчастий і не кислий.
Принаджувати заздалегідь верхових риб, наприклад, таких, як уклейка і чехоня, справа невдячна. Вони відмінно підходять на підгодовування, підкидати прямо під час лову.

ТЕХНІКА приваживания

Вибравши місце для лову й приготувавши рибі ласу пріваду, треба ще зуміти її правильно подати. Дозволю собі кілька порад. По-перше, не економте пріваду, особливо на великих багатих рибою водоймах. Повірте, перегодувати рибу неможливо. До того ж більша частина вашої привади дістанеться дрібниці, яка підійде вже через 15-20 хвилин. Звичайна доза привади - 5-10 кг в день, а то й більше. Звичайно ж, якщо мова йде про лов карася в невеликому ставку або плотви в малій річечці, дозу привади можна зменшити вдвічі - втричі, але ще раз повторюся: на великих водоймах економити не варто. А якщо ловити належить на течії, то кількість привади треба навпаки збільшити, враховуючи швидку її размиваємость струменем.
Принаджувати вибране місце треба заздалегідь, мінімум за день, а краще за два-три дні до початку лову. Годують зазвичай два - три рази на день, вранці і ввечері. Перший раз - ударна доза, далі - полдози, а в останній раз - чверть. І чверть цю потрібно висипати з вечора, якщо будете ловити на світанку. Якщо не маєте часом, для того щоб зробити все по науці, можна поєднувати принаджування з ловом. Припустимо, у вас в розпорядженні вечір п'ятниці, вся субота і ранок неділі - типова ситуація рибальського уїк-енду. У цьому випадку, вибравши місце лову, на ніч рясно його принаджує, вранці - прикормлюєте (вже не привадою, а саме підгодовуванням), причому ударною дозою - 5-8 куль розміром з кулак - і ловите до вечора. Увечері знову прівада - половина першої дози. Вранці - повторюємо підгодовування, ввечері - знову пріваду. В останній ранок позбавляємося від залишків привади та Прикормлюємо вже безпосередньо в процесі лову. Така техніка економить час і дає найкращі результати. Привада і техніка приваживання, Привада и техника приваживания
Оскільки основна завдання не нагодувати весь водойму, а залучити рибу до вибраного вами місця, зона приваживания повинна бути досить вузькою. Розміри її і форма залежать від способу лову. Якщо ловити ви будете донками, погодьтеся, потрапити на майданчик розміром метр на метр з відстані в 30-40 м вдасться не кожному. А якщо ловите на «гумку», годувати доведеться уздовж зони розташування гачків, на відрізку довжиною в 5, а то і 10 м. Ну, а вже коли мова йде про поплавковою вудці, то чим більш точно і купчасто ви покладете пріваду, тим сильніше сконцентруєте рибу і краще буде лов.
Звичайно ж, не треба все сприймати буквально і сипати пріваду купою. Найчастіше середній розмір зони підгодовування при лові вудкою у водоймах без течії приблизно метр на метр, для донок - 5х5, максимум 5х10 м, причому бажано, щоб зона приваживания була витягнута уздовж бровки. Приваду на обраній площадці намагайтеся розподілити більш-менш рівномірно. А для залучення риби з більшої відстані, порозсипайте в різні боки навколо принаджених місця кілька жмень привади, причому полишати не віялом, а розбіжними променями, щоб по можливості утворилися на дні водойми ланцюжки і доріжки з ласих зерен. Вони-то і приведуть рибу на вашу пріваду.
На водоймах з зарослих мулистих дном спочатку треба підготувати хороший стартовий майданчик, а вже потім принаджувати. Вибравши місце постарайтеся очистити його від зайвих водоростей, засипати тонким шаром піску чи глини і вже потім підгодовувати або принаджувати.
Принаджувати на великій відстані від берега зручніше за все, звичайно ж, з човна. А вже якщо немає такої можливості, доведеться застосувати спеціальну рогатку або ракетку-ложку, або прикормочную трубку (див. Пригодовування на великих дистанціях). Правда, в цьому випадку точність приваживания істотно знижується, а значить і результати не ті. Принаджених з човна місце позначте невеликим буйком - легше буде відшукати потрібну ділянку, та й для закидання - точний орієнтир.

Категория: Наживка | Просмотров: 623 | Добавил: ViKing | Теги: Привада і техніка приваживання, Привада и техника приваживания | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Меню сайта
Форма входа
Покорми рыбок
Поиск
Календарь
«  Январь 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Block title
Що Ви хочете додати до цього сайту?
Всего ответов: 3

Наши друзья:


 
Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

$Україна$