Воскресенье, 24.11.2024, 00:38
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

На природе              

                 Підтримай Вітчізняне!

                 Додай в "Обране"

Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

 

Блог

Главная » 2015 » Февраль » 21 » Приманка для джеркового лову, Приманка для джерковой ловли
09:31
Приманка для джеркового лову, Приманка для джерковой ловли

Приманка для джеркового лову, Приманка для джерковой ловли
Успішність джеркингу багато в чому залежить від правильного вибору воблера - джеркбейта. Це пристосування використовувалося ще американськими індіанцями. Вони вирізали з дерева невеликих рибок, покривали яскравою фарбою і, довантаживали їх камінчиками, відпускали в ополонку. Граючи у воді цими штучними рибками, вони привертали увагу щук, а коли ті підпливали досить близько, легко заколювали видобуток списами. Сучасні джеркбейти оснащені трійниками, і спис рибалці ні до чого.

 

Розрізняють декілька видів джеркбейти:

1. Глайдер - найпоширеніший вид приманки для джеркинг. Глайдери мають плоску форму, що дозволяє їм добре триматися на поверхні води. Развесовка і гідродинаміка приманки такі, що при ривку вона прямує вперед і вбік. При новому ривку приманка робить «змійку» вперед і в іншу сторону. Амплітуда коливань приманки залежить від її розміру та роботи риболова: чим різкіше і частіше ривки, тим вище частота коливань приманки. Чим швидше при цьому підмотка, тим нижче амплітуда «змійки».

2. Пуллбейти, які передбачають підмотку з паузами плюс ривки різної довжини і різкості. Приманка при цьому рухається вперед і вниз, а на паузі спливає до поверхні. Особливості гри полягають в способі занурення і швидкості спливання джерка: приманка може різко опуститися вниз і плавно спливти, а може плавно заглубляться і різко вийти на поверхню. Пуллбейти часто використовуються у вузьких і довгих «прогонах» між кущами водоростей.

3. Дартер - це потопаючий джерк, який при підмотуванні або рухається прямолінійно, або злегка йде направо або наліво. Яскраво вираженою гри у дартеров немає. Для проводки приманки необхідно робити хаотичні короткі ривки вудилищем. При цьому неможливо передбачити, в якому напрямку буде рухатися джерк.

4. Твітчбейти. Ця приманка має високий корпус і маленьку лопать. При короткому ривку твітчбейт занурюється і спливає назад, хитаючись з боку в бік в момент паузи. Амплітуда руху у цього джерка досягає значних розмірів при мінімальній швидкості.

5. Свімбейт складається, як правило, з 2-3 або більше частин. При ривках приманка злегка розвертається, а при проводці робить «змійку», реалістично копіюючи рухи живої риби.

 Вибір джерка залежить багато в чому від смаку і досвідченості рибалки. Але, в будь-якому випадку, не варто забувати і про безпеку, оскільки всі джеркбейти оснащені гострими трійниками і мають значні розміри. Перед закидом переконайтеся, що у вас достатньо вільного місця. При рибалці з надувного човна важливо простежити, щоб гаки не зашкодили борт

Категория: Спиннинг | Просмотров: 506 | Добавил: ViKing | Теги: Дартер, Приманка для джерковой ловли, Вибір джерка, Глайдер, Твітчбейти, Свімбейт, Пуллбейти, Приманка для джеркового лову | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Меню сайта
Форма входа
Покорми рыбок
Поиск
Календарь
«  Февраль 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728
Block title
Що Ви хочете додати до цього сайту?
Всего ответов: 3

Наши друзья:


 
Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

$Україна$