Прикормка для плотви. Прикормка для плотвы
Цілодобова ловля великої плотви, до якої відносяться сорога, краснопірка, тарань і вобла, представляє труднощі, які часом здаються незрозумілими.
Якщо у водоймі де мешкають всі види цієї риби, лов дрібних рибок не становить труднощів, то зловити на вудку великий екземпляр проблематично. Якщо говорити про примірники вагою більш півкілограма, то ця задача, на думку більшості рибалок - любителів, завдання практично нереальне. Правда в зимовий період, в умовах дефіциту корму, лов великої плотви полегшується. Це стосується водойм європейської частини Росії, так як рибалка на плотву в сибірських і далекосхідних річках і озерах має свою специфіку.
Особливості зимової прикормки
Взимку більшість порід не хижої риби воліють мати в своєму раціоні корм тваринного походження, який замінює рослинні види їжі. Це пов'язано з тим, що в умовах холодної води рослинна їжа гірше перетравлюється. З похолоданням дрібна риба харчується водними рачками, а великі екземпляри відшукують личинки на дні водойми. Однак великої плотві не вистачає тваринної їжі, і вона із задоволенням буде поїдати корм рослинного походження.
Прикормка для плотви. Прикормка для плотвы
Прикормка рослинного походження має більш різкий, інтенсивно що привертає рибу запах. Якщо лов плотви здійснюється на невеликій глибині, то додатковим, що привертає до місця лову фактором, є частинки приманки, повільно опускаються на дно. Що знаходиться в хмарі опускающихся кормових, рослинних частинок гачок, з насадженим черв'яком або мотилем, буде більш бажаним «блюдом», яке крупна плотва віддасть перевагу.
Погіршення клювання спостерігатиметься навесні, при масовому розмноженні і появі водних рачків - дафній і циклопів. Тому для більш ефективного приваживания плотви, підгодівлю слід присмачити ароматизатором. Лов необхідно здійснювати на тваринну наживку, найбільш характерну для водойми рибної ловлі. Зазвичай при весняної рибної ловлі в якості насадки використовується гнойовий черв'як, бокоплав, опариш або великий мотиль.
|