Позитивно заряджений Ion, Положительно заряженный Ion
Kosadaka ION XS90F, а що ще потрібно було купити? Пора вже спробувати в справі мінноу побільше, вистачить дрібнити. Хотів, правда, взяти 110-й, але в нашому магазині, як завжди, такий модельки не виявилося.
Воблер Kosadaka Ion 90F XS NT:
• довжина - 90 мм;
• вага - 9,5 г;
• колір - NT;
• плавучість - F (floating, плаваючий);
• заглиблення - 0.5-1.0 м.
Хвалебних відгуків про воблерах Косадака ставок-гати, настала моя черга перевірити, чи так вони хороші. Невисока ціна цілком дозволяє використовувати ці приманки в якості «тренувальних» для вдосконалення своїх спінінгів навичок, тому довго не думав з чого почати.
Воблер, як і гроші, повинен працювати. У найближчий виїзд всю увагу віддано йому. Не підведи Kosadaka ION XS90F!
Початок вийшов непоганим. Хоча! Кидаю воблер на мілководді і починаю дриґати вудилищем, (по-іноземному Твічу) швидко, повільно, різко, м'яко, щоб подивитися, як приманка поводиться у воді.
Twiching:
Не вражає !!! Тьмяна, невиразна гра, ніяких нишпорень, вивёртиваній, розворотів та інших фуете.
Гаразд, пора ловити, там видно буде. Умови звичайні. Неширока і неглибока річка з течією різної сили, трава та інші радощі таких водойм.
Однак десяток закидів в 100 метрах нижче водоскиду невеликої греблі-електростанції, Твіч від різкого до ледве-ледве приносять гарні клювання в ногах. Ще п'ять проводок, повтору не послідувало. Міняти приманку і долавлівать щуку лінь.
Йду далі. Слабка течія, рідка трава, м'який Твіч короткими ривочкамі - клювання. Є! Перша на новенький Косадака Іон 90. Через півгодини ще одна, потім ще. Три щучкі вагою грам до 300, не більше й пристойну кількість нереалізованих клювань.
Сподобалася тьмяна, невиразна гра Kosadaka ION XS90F зубастим жителям річки. Даремно я спочатку засумнівався у здібностях цього воблера. А велику щуку не спіймав, бо не там ловив. У цей день хижачка взагалі воліла реагувати на приманку, яку їй підсовували прямо під ніс.
Магнітна система, призначена для збільшення дальності закидання, зіграла зі мною злий жарт. Пару раз воблер кулею встромляли в протилежний берег (метрів 40-50), і це при кидках з коротким жорстким спінінгом 1.80 м, шнуром 0.16 і вітерцем, правда, несильним. Працює системка! Клац, клац ... Потім само собою пристосувався, і воблер приземлявся там, де потрібно, або в двох трьох метрах від цього місця.
Модель Kosadaka ION XS90F із заглибленням 0.5 - 1.0 м була вибрана спеціально під такі умови лову, щоб і над травою могла прошмигнути і заглибитися, якщо знадобиться. Плюс моя незмінна модернізація - заміна трійників на двійники, допомагала воблеру прослизати крізь поріділу осінню водну рослинність.
Реагує Косадака Іон 90 на всі маніпуляції спінінгом дуже живенько, що не «гальмує». Не дарма дають цій приманці позитивні рекомендації. Ловить вона.
На наступний день, інша річка, як дві краплі води схожа на попередню. От тільки результат вже був нульовий. У щуки зовсім зіпсувався настрій, і вона мазала. П'ять-шість промахів по воблеру, от і все.
Воблер Kosadaka ION XS90F - грає непереконливо, а ловить непогано.
А тепер величезна ложка дьогтю !!!
Магнітна система накрилася! Рухливий вантаж залипнув в хвості приманки, і ніякої тряскою не вдалося його зрушити з місця. Після цієї поломки клювання припинилися. Можливо, так збіглося. Може бути, поломка ні причому, просто клювання зійшло нанівець. Тим не менш, факт неприємний.
Знявши гачки і сильно постукавши по хвосту воблера, я все ж повернув вантаж в робоче положення, але після струшування приманки з імітацією закидання, він знову залипнув.
Ось такий конфуз!
А 90-й розмір мені вже здається цілком пересічним.
У висновку хочу сказати: "Твічьте з нами, твічьте як ми, твічьте краще нас!".
|