Четверг, 21.11.2024, 23:44
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

На природе              

                 Підтримай Вітчізняне!

                 Додай в "Обране"

Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

 

Блог

Главная » 2015 » Январь » 3 » Парашутизм для новачків, Парашутизм для новачков
11:07
Парашутизм для новачків, Парашутизм для новачков

Парашутизм для новачків, Парашутизм для новачков

Будь-яке велике діло завжди починається з малого. І парашутизм - не виняток. У цій статті ми розповімо Вам про деякі особливості перших стрибків з парашутом

 

      Отже, Ви твердо вирішили стрибати і напевно прочитали статтю про парашутний спорт. У цій статті ми продовжимо розглядати парашутизм і постараємося відзначити те основне, що потрібно знати і враховувати новачкам перед їх першим стрибком з парашутом.

Основні протипоказання для занять парашутизму

Стрибки з парашутом, особливо в перший раз - це серйозний стрес для організму, а значить, стан здоров'я не повинно бути перешкодою для цього. Деякі захворювання є прямим протипоказанням для занять парашутизму. Ось їх список:

Захворювання серцево-судинної системи і легеневі захворювання
Підвищений або знижений артеріальний тиск
Ушкодження органів слуху і дуже слабкий зір
нервові розлади
цукровий діабет
ниркові хвороби
психіатричні захворювання
Травми черепа і опорно-рухового апарату
Перед зльотом з Вами обов'язково поспілкується лікар. Від нього краще нічого не приховувати - адже парашутизм - це не той випадок, коли можна покладатися на «авось». Парашутизм для новачків, Парашутизм для новачков

З чого починається парашутизм?

Звичайно ж, з докладного інструктажу перед стрибком. Вам розкажуть про призначення кожної частини парашута, принцип дії основного і запасного парашута, дадуть загальні рекомендації. Після ви відпрацюєте основні моменти стрибка і приземлення. А якщо Вам сподобається емоції від першого стрибка, і Ви захочете займатися парашутизму всерйоз, то за кілька років можна пройти кілька курсів навчання, отримати необхідні сертифікати та ... брати участь у національних змаганнях.

Але ми відволіклися, тому повернемося до першого стрибка. Якщо ви відчуваєте страх, але бажання стрибнути залишається сильним, то здійснити перший стрибок можна в тандемі з інструктором.

Перший самостійний стрибок

Самостійний стрибок проводиться зазвичай з круглим десантним парашутом вагою приблизно 16 кг. Під час стрибка з висоти 800-1000 м застосовується примусове розкриття основного парашута. Після стрибка вільне падіння триває близько 5 секунд, а потім розкривається основний парашут і падіння триває ще близько 3 хвилин. У різних типах парашутів застосовуються різні варіанти розкриття, але якщо через 5 секунд основний парашут не розкрився або Ви не висмикнули його кільце - страхує система автоматично відкриє запасний парашут. Для приземлення Вам необхідно розвернутися проти вітру і переднім краєм купола гасити швидкість, а приземлятися - одночасно на обидві ноги.

Основними обмеженнями для самостійного стрибка, крім стану здоров'я, є вага поза проміжку 50 - 95 кг і вік молодше 16 років.

Вартість самостійного стрибка становить близько 250 грн, але варто взяти більше, на випадок штрафів за викид запаски або втрату кільця.

Стрибок у тандемі з інструктором

Стрибок у тандемі відбувається під парашутом-крилом з висоти 3000-4000 м і є одним з найбезпечніших способів відчути смак вільного падіння. При стрибку з такої висоти вільне падіння триває близько 50-60 с. Від вас не потрібно ніякої активності, інструктор сам введе в дію основний парашут і контролювати приземлення. А під час спуску і до висоти 300 м Вам представитися можливість керувати крилом парашута.

Вартість стрибка в тандемі залежно від різних умов, лежить в межах 130-160 євро.

навчання парашутизму

Навчання парашутизму проводиться по одній з 2 стандартних програм: класична програма і програма AFF прискореного навчання вільному падінню. За класичною програмою Ви освоюєте стрибки з парашутом з круглим куполом, поступово переходячи на інші типи. Програма AFF більш сучасна й ефективна, стрибки здійснюються з висоти 4000 м зі спеціальною студентською парашутної системою типу «крило», що дозволяє за тривалий час у повітрі відпрацювати одну вправу кілька разів. Поруч зі студентом стрибає інструктор, який підказує і контролює кожен стрибок.

Після проходження навчання Ви можете здійснювати стрибки на отримання сертифікату від А (більше 10 стрибків) до G (більше 5000 стрибків). Сертифікат - це загальновизнаний у всьому світі документ, що підтверджує рівень підготовленості парашутиста. Наявність сертифікату певного рівня обов'язково для участі в більшості міжнародних змагань. Парашутизм для новачків, Парашутизм для новачков

Екіпірування для парашутизму

Спортивна парашутна система складається з ранця, основного і запасного парашута і страхувального пристрою. Системи є модульними, так що ви можете зібрати її з складових частин від різних виробників. Парашутну систему ви можете придбати за суму від 2500 доларів за б / у систему і від 4000 доларів США за нову систему вітчизняного виробництва. Верхня межа ціни для професійних парашутних систем зарубіжного виробництва практично необмежений. А крім парашутної системи Вам безсумнівно знадобляться шолом, комбінезон, окуляри, рукавички і висотомір.

це цікаво

У січні 2004 року в Таїланді з сьомої спроби 357 чоловік з 40 країн світу побудували найбільшу формацію в світі і утримували її 6 секунд. Стрибки здійснювалися з висоти 11 тисяч метрів.

Самий затяжний стрибок в світі здійснив Вільям Ренкін. Він потрапив в зустрічний висхідний потік повітря і спускався на парашуті 40 хвилин.

А Джозеф Кіттінджер, стрибнувши з повітряної кулі з висоти 31 330 м, вільно падав протягом 4 хвилин і 37 секунд до того як його парашут автоматично розкрився. Куди там зі стандартними 60 секундами!

Категория: Активный отдых | Просмотров: 727 | Добавил: ViKing | Теги: Парашутизм для новачков, Парашутизм для новачків | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Меню сайта
Форма входа
Покорми рыбок
Поиск
Календарь
«  Январь 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Block title
Що Ви хочете додати до цього сайту?
Всего ответов: 3

Наши друзья:


 
Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

$Україна$