Особливості зимового підгодовування, Особенности зимнего прикармливания
Особливості зимового підгодовування. Як вже було сказано, приманки взимку я.предпочітаю невеликі, розміром до 16мм. Такі ж намагаюся використовувати і для залучення риби. Найголовніше ж - правильно визначитися з їх кількістю, адже може виявитися, що навіть десяток бойлов - це занадто багато ... лінива риба підійде, з'їсть парочку і відправиться далі. Десять лежать на дні бойлов означають, що ваші шанси на клювання рівні 1:10. Три або п'ять бойлов на п'ятачку, а ще краще тільки сама по собі насадка - такі варіанти збільшують шанси на піймання риби в багато разів.
Особливості зимового підгодовування, Особенности зимнего прикармливания
Зимовий короп повинен неабияк потрудитися, щоб зібрати розсип дрібних приманок, тому я пропоную їх в мінімально можливій кількості. На мій погляд, набагато більш ефективною підгодовуванням, яка багато разів приносила мені відмінні результати, можуть служити один-два шара щільного надпривабливі «місива». Таке «тісто» я готую зі звичайного базового міксу для бойлов, наприклад, з Imperial Bait Fishmix, додатково присмачуючи його аттрак-ТАНТА Carptrack inP, GLM і дрібкою бетаїну (Carptrack Betain). Плюс до цього додаю трохи гранул Aminopellets розміром 4мм, баночку консервованого тунця і баночку консервованої цукрової кукурудзи (кукурудза потрібна для того, щоб посилити візуальну привабливість суміші на дні). Всі ці смакоту я змішую ні з водою, а з ліквід Carptrack inL, Liquid Amino, до яких додаю ще й крапельку чарівного підсолоджувача NHDC. З готової суміші формую два великих кулі діаметром близько 15см. Важливо, щоб вони зберігали свою форму і завдяки гарному зчепленню майже не розпадалися при ударі об воду. В іншому випадку такі кулі створили б на дні вельми обширний килимок прикормки з десятком тисяч окремих частинок, і негативний результат був би вирішений наперед.
Але головна ідея навіть не а це! Я ламаю куля навпіл, і обидві половинки закидаю прямо поруч з насадкою. Поширюючи всі свої розчинні інгредієнти, вони утворюють у воді неймовірно потужне джерело аттрактивности, створюють справжнє «хмара спокуси», яке викликає цікавість у кожної риби. Короп заманюється в пастку, виявляє брилу прикормки і думає: «Мамо рідна ... як би мені запхати все це в рот, не докладаючи зайвих зусиль?» І тут він помічає щось більш дрібне, що лежить зовсім поруч із грудкою прикормки, - мою насадку ! «Для початку візьму-ка я цю кульку - з'їсти його набагато легше». І бум - в руках у нас зимова золота рибка!
Сподіваюся, ця невелика стаття дозволила мені пролити світло на деякі аспекти зимового карпфішінга, і ви змогли знайти в ній кілька корисних порад і зрозуміли суть використовуваних мною тактичних прийомів. Спробуйте застосувати їх на практиці, почавши з щільно зарибнених водойм, і ви обов'язково знайдете свого зимового коропа. Так! І не забудьте вдома пляшечку бренді!
Особливості зимового підгодовування, Особенности зимнего прикармливания
Бажаю всім вам зустрітися з великою рибою!
|