Вторник, 03.12.2024, 21:12
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

На природе              

                 Підтримай Вітчізняне!

                 Додай в "Обране"

Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

 

Блог

Главная » 2014 » Ноябрь » 25 » Особливості риболовлі в зимовий час, Особенности рыбалки в зимнее время
21:07
Особливості риболовлі в зимовий час, Особенности рыбалки в зимнее время

Особливості риболовлі в зимовий час, Особенности рыбалки в зимнее время
Зимова риболовля підходить не для кожного рибалки. За станом здоров'я не кожен здатний витримати кілька годин, сидячи на сильному морозі під пронизливим вітром. Але для багатьох рибалок і в цей час ловля риби може принести величезне задоволення, зняти стрес, розслабитися, отримати безліч вражень і, звичайно ж, принести додому гарний улов. Взимку рибалці потрібно врахувати деякі нюанси, від яких залежатиме обсяг улову.

Особливості риболовлі в зимовий час


Особливо якщо вода біля водойми має сильну течію. В цей час краще рибалити з берега, тим більше риба ще не встигла далеко піти. У січні-лютому лід товстий і міцний, мало пропускає світла. Тому риба йде глибоко на дно водойми і виманити її звідти досить важко. Тому для риболовлі краще вибрати безвітряну невлажний погоду. Лунки присипати снігом або подрібненим льодом для зменшення потрапляння світла, щоб не лякати риб.

Є свої особливості і у виборі снастей для риболовлі в зимовий час. Вудку варто вибирати з коротким вудилищем - довжиною сорок-сорок п'ять міліметрів. Поплавок повинен бути чутливим. Особливість лову в тому, що його доводиться тримати під водою на відстані двох-трьох сантиметрів, щоб він не вмерз в лід. Це досягається за допомогою грузила.

Потрібно правильно вибрати розмір поплавця. Якщо у водоймі слабке перебіг - беруть маленький, якщо сильна течія - великий. Гачок вибирають залежно від наживки. Маленький і тонкий гачок беруть для мотиля. Більший беруть для земляного черв'яка - шостий чи сьомий номер. Найбільший же вибирають для малька - восьмий-десятий номер.

Коли клювання слабшає, беруть одного мотиля - ця наживка сама відповідна для зимового лову. Поплавок спочатку опускають до дальній стороні лунки, а потім починають повільно підтягувати до краю. Як тільки починає клювати, швидко підсікають рибу. Якщо клювання боргу немає, потрібно зрідка піднімати вудку приблизно на один метр від початкового положення, а потім знову опускати. Цей прийом називається «потяжка».

Взимку також часто ловлять на блешню. Це грузик з олова або свинцю з отвором, до якого кріпиться гачок. У справжнього рибалки повинні бути різні блешні, що відрізняються за кольором, формою, вагою. Чим глибше ловля, тим важче повинна бути блешня.

У конструкції вудки повинен бути хлистик з гнучкою вершиною і кивок, щоб пізнавати клювання. З наживки краще брати мотиля, хоча підійде і черв'як, і малька. Можна спробувати і без наживки. Щоб підсилити лов треба частіше використовувати «потяжку», опускаючи поплавок похитуючи.

Важливо також очищати від риб'ячої слизу мормишку і волосінь, щоб не злякати всю рибу. Велику рибу відразу підхоплюють під зябра ще у воді, тому що волосінь може порватися, не витримавши вагу. Враховуючи ці особливості зимової риболовлі можна зловити великий улов.

Особливості риболовлі в зимовий час, Особенности рыбалки в зимнее время


Риболовля в зимовий час може принести відчутні результати, якщо вас не злякає зимова холоднеча, і ви готові присвятити вільний час своєму улюбленому

Категория: Зима | Просмотров: 488 | Добавил: ViKing | Теги: Особливості риболовлі в зимовий час, Особенности рыбалки в зимнее время | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Меню сайта
Форма входа
Покорми рыбок
Поиск
Календарь
«  Ноябрь 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Block title
Що Ви хочете додати до цього сайту?
Всего ответов: 3

Наши друзья:


 
Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

$Україна$