Вторник, 03.12.2024, 21:00
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

На природе              

                 Підтримай Вітчізняне!

                 Додай в "Обране"

Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

 

Блог

Главная » 2014 » Ноябрь » 24 » Найважчий місяць для риболова - січень, Самый трудный месяц для рыболова – январь
20:19
Найважчий місяць для риболова - січень, Самый трудный месяц для рыболова – январь

Найважчий місяць для риболова - січень, Самый трудный месяц для рыболова – январь
Січень - наітруднейшее місяць для рибалки. Але він може бути і вдалим, якщо ви знаєте, де шукати рибу, переміщення якої багато в чому залежить від наявності у водоймі зимового корму.
Де можна знайти рибу взимку?

1. У річках, озерах і штучних водоймах ділянки, які заростають влітку підводною рослинністю, і до того ж закоряжени, з мілинами - улюблені місця годівлі дрібної та середньої рибки.

2. Вони розшукують тут різні мікроорганізми, які скупчуються на водоростях. Тут же тримається і хижа риба.

3. Взимку рибу треба також шукати і в зоні скатів біля підводних острівців, у місцях впадання у водойми річок і джерел. Взагалі ж у січні краще рибалити на глибоких річках з відносно тихим плином і на великих озерах.
Детально про лов окуня

Тіло окуня сильно вигнуте в передній частині, сплюснуто з боків по всій довжині, овальне в поперечному перерізі. У окуня два спинних плавця, які стикаються в підставах. Задній краб зябрової кришки закінчений великим гострим гаком.

Голова окуня маленька. Окунь виростає до тридцяти - п'ятдесяти сантиметрів у довжину, його маса може сягати півтора кілограм.
Де шукати окуня?

У стоячій і проточній воді окуня шукають в таких місцях, де знаходяться затоплені дерева і кущі, на зарослих узбіччях підводних гірок. В залежності від пори року окуня можна зустріти в різних шарах води. Навесні він воліє швидко нагрівається воду, тому переміщається на більш дрібні місця. Влітку шукає прохолоду в більш глибоких шарах з багатою водною рослинністю. Восени окуні збираються у великі зграї і йдуть на глибину, де зимують.

Великі окуні завжди тримаються на глибині, поблизу дна, молодь знаходиться в прибережних водах.

У зграю збираються окуні одного віку. Дорослі особини віддають перевагу самотності і тримаються дуже обережно. Молоді рибки харчуються планктоном і личинками комах, але скоро стають хижаками і відкривають полювання за дрібними рибками, поїдають їх ікру.
Коли краще ловити окунів?

Їх ловлять цілий рік. Для лову використовують легку вудку з поплавком - нерухомим або ковзаючим. Також підійде донна вудка або спінніг. Взимку для лову окуня використовують вудку з кивком або блешнею і для стрімкого блеснения.
Як правильно ловити окуня?

Окунь бере насадку енергійно, сміливо і рішуче, захоплюючи на ходу. Підсікати слід на початку потяжки - після затоплення поплавка. Хижак пожирає практично все, що рухається у воді. Найчастіше риба клює на такі приманки, як земляні хробаки або п'явки. У цей список слід додати молюсків і Шитиков, білих черв'ячків і дрібну рибку.
Про блешні

Сонячним зимовим днем під льодом стає світліше. Тому лов в ці дні більш щасливі в окуневих озерах. Помітивши опущену в воду мормишку, риба обов'язково поцікавиться, що ж таке з'явилося в зоні проживання? Якщо блешня нерухома, риба швидко втрачає до неї інтерес. Але от ви, злегка торкнувшись блешнею дна, підняли легка хмарка мулистій пилу, і окунь знову насторожується, наближається до приманки. Це не що інше, як простий інстинкт переслідування втікає видобутку. І цим обов'язково потрібно скористатися - мормишка майже постійно повинна знаходитися в русі.
Корисні рекомендації

1. Спіймали окуня? Значить, поспішайте знову закинути снасть - риба не любить довго перебувати на одному місці.

2. Якщо ви ловите з двох лунок, насадки краще мати різні.

3. Окуня найкраще ловити на дрібні обертові блешні червоного та коричневого кольору.

Категория: Зима | Просмотров: 525 | Добавил: ViKing | Теги: Найважчий місяць для риболова - січ, Самый трудный месяц для рыболова – | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Меню сайта
Форма входа
Покорми рыбок
Поиск
Календарь
«  Ноябрь 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Block title
Що Ви хочете додати до цього сайту?
Всего ответов: 3

Наши друзья:


 
Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

$Україна$