Четверг, 21.11.2024, 18:23
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

На природе              

                 Підтримай Вітчізняне!

                 Додай в "Обране"

Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

 

Блог

Главная » 2015 » Январь » 23 » Місця і методи лову раків, Места и методы ловли раков
21:10
Місця і методи лову раків, Места и методы ловли раков

Місця і методи лову раків, Места и методы ловли раков

 
Перший метод полягає в тому, що треба знайти місця проживання раків, а саме нори. Знайти їх не проблема. Це обривисті берега, корчі, підмиті коріння дерев, під кущами ратника, камінням. Місце знайшли! Тепер на що ловити?
  Ловити будемо на раколовку, яку я описав у статті: "Снасті для лову раків", як наживка можна використовувати шматок печінки, м'яса, риби, м'ясо черепашки перловіци або лягушку.Опускаем раколовки в приблизні місця проживання раків і залишаємо їх на деякий час. Після чого робимо обходи перевіряючи наші пастки вибираючи спійманих раков.Раколовкі можна опустити назад у воду, відновивши наживку якщо треба. Сама добутлива пора - вечір і ніч (раки вилазять з нір на полювання).
Метод другий. Цей метод дуже простий і не вимагає яких-небудь технічних хитрувань і пристосувань. І так ввечері розпалюємо по берегу, біля води, багаття і чекаємо. Берег повинен бути не крутий без обривов.Ракі будуть виповзати до берега на світло багаття. Вам потрібно тільки акуратно, без шуму ходити і собірать.Лучше якщо у Вас буде підсак. Опускаємо підсак за раком і лякаємо його (наприклад штовхаємо його тонкою паличкою). Рак дуже швидко плаває, але перший ривок обов'язково буде назад, де знаходиться ваш підсак. Так само можна просто бродити по березі з ліхтарем. Висвічуючи раків під навислими кущами і вздовж камишей.Ловіть точно також з підсакою.
Метод третій. Влітку, коли вода тепла можна пірнати в масці і повіряти нори, в корчах під камінням. Тільки треба бути обережним, тому що бували випадки коли рука застрявали в норі. Але на щастя все закінчувалося благополучно, так як нори в глинистому дні і їх вдавалося вчасно розворушити, щоб витягнути руку. Та мало не забув бажано одягати рукавички. У раків м'язи колишній дуже сильні, він може здорово пошкодити руку або палець.
Метод четвертий заключітельний.Я думаю не для кого не секрет, що раки частенько трапляються на поплавкову снасть. Потрібна звичайна палиця метра 3 довгої, волосінь 0,15 - 0,2 міліметра, гачок 2,5 - 3-го номера, наживка шматочок гнойового хробака, як привади використовують шматочки риби. Але хочу зауважити, що цей метод лову не цікавий, тому що клювання раків дуже довга і часто рак перекушує волосінь колишній. на мій погляд цей метод менш продуктивний ніж інші.
Не забувайте що маленьких раків і раків з ікрою треба випускати назад, щоб дати можливість їм поповнювати свою популяцію.
Всім удачі !!!

Категория: Разное | Просмотров: 918 | Добавил: ViKing | Теги: Места и методы ловли раков, Місця і методи лову раків | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Меню сайта
Форма входа
Покорми рыбок
Поиск
Календарь
«  Январь 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Block title
Що Ви хочете додати до цього сайту?
Всего ответов: 3

Наши друзья:


 
Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

$Україна$