Суббота, 23.11.2024, 23:12
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

На природе              

                 Підтримай Вітчізняне!

                 Додай в "Обране"

Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

 

Блог

Главная » 2014 » Ноябрь » 29 » Місце лову, Место ловли
22:25
Місце лову, Место ловли

Місце лову, Место ловли
Поради рибалці
Маркерное вудилище оснащене котушкою з товстою плетеною волосінню, Колючкуватим грузилом вагою 100 г і спеціальним поплавком з хорошою плавучістю. Цей монтаж дозволить мені швидко, а найголовніше - дуже точно знайти русло річки, русловий свал і рівний «стіл» перед ним.
Зробивши всього кілька закидів, я знайшов все те, що і хотів знайти. Глибина в руслі замість звичних 13,5 м по низькій воді склала всього 10,2 м. Дистанція лову скоротилася з 40 до 31м. Це якраз той комфорт, про який я і говорив.
Принцип вибору глибин для осінньої ловлі ляща вимагає, як мені здається, додаткового пояснення, адже від цього в підсумку залежить успіх всієї рибалки.

В якості основної точки лову намічена нижня межа руслового свала. Годівниця буде падати до самого початку підйому, на мулистий ділянку дна з рідкісними вкрапленнями каменів і мушлі-дрейссени. Другою точкою, на видаленні 22 м від урізу води, буде «стіл» з глибиною близько 5 метрів, що знаходиться практично посередині свала, перед прибережним навалом з каменів і затоплених гілок дерев.


Місце лову, Место ловли


У спекотні літні місяці риба напевно облюбувала б саме ця ділянка дна, і мої попередні риболовлі це підтверджують. Тут би позначився термоклин, коли підводним мешканцям стає некомфортно на великій глибині в руслі, де вода бідна киснем, а кормова база мізерна.
Відразу за руслом в глиб водосховища на величезну відстань йде полив з однаковою глибиною на всьому протязі - близько 6-7 м (при низькій воді). Численні зграї ляща та іншої мирної риби при прогріванні води розташовуються саме там і не йдуть на великі глибини. А в нічні години великий лящ і зовсім підходить до берега, на порівняно дрібні прогріті ділянки, і годується на черепашкових розсипах. Це його їдальня, під покровом ночі він відчуває себе тут безпечно і добре відгукується на смачне частування. У денний час на таких «столах» засилля некрупною густери, плітки і «трофейної», за підмосковним мірками, уклейки - деякі її екземпляри досягають довжини більше 20 см і ваги більше 100 г.
Зграї дріб'язку пасе хижак. У водосховищі багато судака, щуки і великого окуня. Любителі лову з човнів не тільки спінінгом, але і розставляють по всьому звалити численні «гуртки».
А ось восени картина змінюється. З похолоданням води, коли зникає термоклин, велика риба покидає мілководні ділянки водойми і, зібравшись у великі косяки, варто в товщі води над зімовальнимі ямами. Метаболізм у риби сповільнюється, вона тепер годується непостійно і потроху, опускаючись до дна на нетривалий час. На мілководді залишаються дрібний окунь і плітка.

Місце лову, Место ловли


Подібна поведінка риби вносить корективи не тільки в логіку вибору місця лову, а й змушує коригувати склад своїх прикормових сумішей. Каші та рослинні насадки змінюються слабопітательнимі сумішами з великою кількістю грунту і тваринної складової.

Просмотров: 469 | Добавил: ViKing | Теги: Місце лову, Место ловли | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Меню сайта
Форма входа
Покорми рыбок
Поиск
Календарь
«  Ноябрь 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Block title
Що Ви хочете додати до цього сайту?
Всего ответов: 3

Наши друзья:


 
Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

$Україна$