Пятница, 22.11.2024, 04:01
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

На природе              

                 Підтримай Вітчізняне!

                 Додай в "Обране"

Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

 

Блог

Главная » 2014 » Декабрь » 13 » Ловля щуки на водосховищі взимку, Ловля щуки на водохранилище зимой
18:23
Ловля щуки на водосховищі взимку, Ловля щуки на водохранилище зимой

Ловля щуки на водосховищі взимку, Ловля щуки на водохранилище зимой

Початок льодового сезону усіх водоймах, звичайно ж, вважається найкращим часом для риболовлі з льоду. А на водосховищах, що мають зазвичай закоряжені ділянки - колишні, а тепер затоплені ліси - тим більше. Ці коряжники і також колишні річки та струмки, що залишилися у вигляді руслових ям, і є самими уловистими місцями на водосховищах. Природно глибокі ями і прилеглі коси у фарватеру бувають не менш уловисті, але там переважають інші види хижаків: судак, берш.

Любителі лову щуки на штучні приманки починають сезон з мілководь, неподалік від берега і островів. Саме сюди виходить дрібна щука за риб'ячої дрібницею. Тут застосовуються легкі вертикальні блешні, балансири (особливо гарна принада Джекі Джон Lucky John), а також дуже результативно показали себе різні літні коливаються блешні, зокрема фірмових брендів Kuusamo та інші.

Успішність літніх приманок в лову з льоду пояснюється просто: вони, опускаючись на дно, дуже довго і активно грають за рахунок профілю і ширини тіла блешні, якщо блешня фірмова або перевірена саморобка. Навіть зупинившись біля дна такі блешні продовжують обертання навколо своєї осі, що також є елементом гри приманки. І досить часто якраз на цій фазі обертання і слідують атаки хижака. А ця фаза є моментами паузи на нижньому рівні роботи блешні. Тому слід в деяких випадках продовжувати нижню паузу навіть нерідко, здавалося б, зовсім даремно довго. Досвідчені блеснільщікі в таких випадках кажуть: «Краще перетримати, ніж недодержати ...».

Останнім часом почали отримувати поширення і хиткі блешні нового покоління, які почала випускати японська фірма Понтун 21, наприклад, досить важкі приманки Paco, які влітку добре ловлять жереха, а взимку - щуку. Також з'явилися і нові за технологією блешні 3D, зокрема приманки Сампліера, Сінтура, що мають по зовнішній поверхні гальваническое срібне або золоте покриття, яке в реакції з розфарбуванням блешні в глибоких вдавлинами-перфораціях дає саме той самий ефект 3D. По-перше, приманка здається живою, а по-друге, вона не перетворюється під водою в сонячний день в яскравий сліпучий згусток світла, як це роблять відполіровані звичайні колебалки, а зберігає цілком конкретний зовнішній вигляд і забарвлення.


З початком справжньої календарної зими, яка у рибалок називається «глухозимье», щука йде від берега в далекі руслові ями і коряжники у островів. Тут теж можна застосовувати легкі блешні і раттлин, але вже вибірково, на неглибоких скатах в яму. На більш глибоких місцях частіше застосовують пліткувати важкі приманки - блешні тригранного профілю, пількери, кастмастери, великі балансири довжиною 9-11 сантиметрів. Але хватки на штучні приманки стають все рідше. У цей період краще всього переходити на ловлю щуки жерлицами. На живця і в перволёдье улови рибалок-щукарей завжди набагато вище, особливо якщо поєднувати ловлю на штучні приманки для душі і риболовлю з жерлицами - для ваги ... А в грудні-січні швидше за все тільки живцевою снасті можуть принести успіх. Хоча зустрічаються справжні майстри, фанати, лицарі болісно і балансира, які примудряються в саме, що ні на є, глухе час виловити то щуку, то судака на штучну рибку. Мабуть, ці рибалки настільки добре вивчили предмет, що стали справжніми професійними вузьконаправленими блеснільщікамі екстра-класу.
Зимова жерлица на щуку

Зимова жерлица на щуку

Ловля жерлицами нерідко пов'язана з труднощами, які на перший погляд здаються смішними - наловити дрібної рибки для наживки трійників жерлиц. Зловити живця на місці часто стає проблемою 1, оскільки нерідко щука вибиває майже повністю всю дрібну рибку в окрузі. Або розганяє плотвичек і окунців.


Найкраще привозити живця з собою, піймавши де-небудь на околиці міста чи селища на річці чи ставку. Зберігати живця можна у великій ємності, підвівши до неї шланг від компресора для акваріумних рибок. В дорозі свіже повітря можна підкачувати грушею або клізмою через короткий відрізок шланга.
трофейна щука


Жерлиці виставляються зазвичай по звалили на русло або яму. Це самі результативні місця. Живець піднімається від дна на 50-60 см, в коряжниках - вище. Найпоширенішими і зручними жерлицами є снасті у вигляді підставки і розташованої на ній стійки з котушкою і пружиною з прапорцем.

Категория: Щука | Просмотров: 537 | Добавил: ViKing | Теги: Ловля щуки на водохранилище зимой, Ловля щуки на водосховищі взимку | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Меню сайта
Форма входа
Покорми рыбок
Поиск
Календарь
«  Декабрь 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Block title
Що Ви хочете додати до цього сайту?
Всего ответов: 3

Наши друзья:


 
Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

$Україна$