Ловля щуки на воблер, Ловля щуки на воблер
Ловля щуки на воблер. Види воблеров, вибір кольору воблера, з якого матеріалу повинні бути виготовлені воблер. Ловля щуки на воблер - техніка, тактика і пошук щуки на водоймі
За рахунок чого воблер став таким популярним? Все через те, що більше ніяка приманка не зможе так чудово з імітувати живу рибку як імітує її воблер.
За своєю плавучістю воблери діляться на 3 класу:
- Позитивна плавучість
- Нейтральна плавучість
- Негативна плавучеть
Завдяки таким якостям воблера, ми можемо швидко підібрати необхідну приманку для лову на будь-якій водоймі. Найбільш популярними воблерами для лову щуки, в до нерестовий період, є воблери мінноу-суспендер. Ці воблери використовуються в період часу, коли щука зовсім млява. Природно якщо щука млява, а Ви робите швидку проводку, вона за нею не буде плисти, але завдяки воблерам мінноу-суспендер, у Вас є можливість робити проводку в темпі черепахи, тобто дуже повільно. Щука неодмінно зверне увагу на рибку яка рухається малим темпом.
В після нерестовий період бажано використовувати більш «пузаті» воблери, їх називають «Fat». Чому саме так? В після нерестовий період щука стає більш активною, а ці пузаті воблери, в яких як правило в середині брязкальце яка видає звук привертає щуку, стають дуже привабливою приманкою для будь щуки. Проводку в такий період бажано робити швидку, і використовувати агресивний колір воблера. Максимальна глибина для проводки воблера вважається ~ 3 метри.
З чого повинен бути зроблений воблер?
Воблери для лову щуки повинні бути виготовлені з твердого пластика, щоб щука його НЕ прокусила, або ж з твердої породи дерева.
Проводка для лову щуки
Існує 2 типу проводки для лову щуки: рівномірна проводка, і не рівномірна. Рівномірна проводка дуже хороша, тому як дозволяє швидко облавливать водойму. Також хочу зауважити, що дана проводка дуже добре сумісна з активними воблерами, тобто воблерами класу «Fat».
Що стосується не рівномірною проводки, то щука буде клювати в той момент, коли воблер тільки починає свій рух, або ж в момент паузи.
Тепер поговоримо про тактику лову щуки на воблер.
щука на воблерВо-перше, на водоймі потрібно обловлювати всі можливі засідки щуки, так би мовити більш перспективні місця, по-друге, завжди потрібно експериментувати з воблерами, з їх поглибленням в воду.
Які місця відноситься до засадам щуки?
До засадам щуки можна віднести: очерети, кордон водоростей з чистою водою, схилені над водою дерева, а також всілякі острівці водної рослинності.
Сподіваємося що Ви скористаєтеся нашими порадами, і зловите свою трофейну красуню!
|