Четверг, 21.11.2024, 19:02
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

На природе              

                 Підтримай Вітчізняне!

                 Додай в "Обране"

Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

 

Блог

Главная » 2014 » Ноябрь » 4 » Ловля щуки на кружки
21:50
Ловля щуки на кружки

Ловля щуки на кружки
За вікном жовтень - саме час для лову щуки. Для цього існує чимало снастей і способів, але ми сьогодні поговоримо про класичний кружок. Як випливає з назви, він складається з кружка, особливої ​​форми штирька і оснастки: гачка, волосіні і грузила.

Диск - основна деталь. Його виготовляють з будь-якого матеріалу, що поєднує легкість в обробці: з дерева і пінопласту, і плавучість.

В якості волосіні зазвичай використовують не моно нитку, вона плутається і пружинить, часто зісковзує з гуртка, а капроновий шнур товщиною 2 міліметри. Довжина такого шнура довільна, вона залежить від глибин в місцях лову: причому на гуртку обов'язково залишатися повинен запас волосіні. Таке необхідно, щоб щука, яка схопила живця, завчасно не відчула опір снасті.

Шнур у воді досить помітний і зможе насторожити щуку. Тому прив'язують до його кінця підлісок з моно нитки довжиною не більше 2-х метрів, діаметром 0,4-полмиллиметра. На нього встановлюють грузило «оливка» в 10 - 15 грамів, ковзне, кріплять вертлюжок. Через застібку до нього - поводок з гачком.

Якими гачками - одинарними, двійниками або потрійними - треба оснащувати кружки, поки єдиної думки серед рибалок немає. Багато хто віддає перевагу двійнику, що пропущений під зябра живця.
Ловля щуки на кружки

А щоб ловля була результативною, рибалка повинен чудово уявляти собі характер грунту і рельєф дна, розміщення закоряженних ділянок. Найбільш перспективними місцями стануть: плесо - прямий і широкий, який допускає прохід кружків на 300 метрів - півкілометра, течії між двома підводними островами, зарослими щільною водною рослинністю, берегова бровка в затоках без течії або з повільною течією.

Треба звертати увагу на корчі, де воліє стояти в засідці молода щука. Істотно підвищують шанси на хороший улов наявність ям. В донних глухих завалах хижачка зазвичай не тримається, а залишення на переплетених корчах значної частини оснасток досить реально. Набагато цікавіше будуть самотні великі пні, товсті гілки, під ними вимивають грунт водні завихрення і з часом утворюються справжні лабіринти. У подібних місцях обов'язково надолужити шукати щуку.

Ловля щуки на кружки
В арсеналі кружочник необхідна ємність для утримання живця, зевник, багорик і екстрактори (за бажанням). Також непогано мати солідний запас повідків і гачків.

Категория: Щука | Просмотров: 512 | Добавил: ViKing | Теги: Ловля щуки на кружки | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Меню сайта
Форма входа
Покорми рыбок
Поиск
Календарь
«  Ноябрь 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Block title
Що Ви хочете додати до цього сайту?
Всего ответов: 3

Наши друзья:


 
Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

$Україна$