Ловля на літню мормишку, Ловля на летнюю мормышку.
На літню мормишку Ви можете ловити з мосту, дебаркадера, з берега, а також у болотному комбінезоні, безпосередньо перебуваючи у воді. Саме там, де присутні «вікна» між великої кількості водної рослинності і у закоряженних місць, де безсила звичайна вудка і спінінг, на виручку прийде ловля за допомогою річної блешні.
Візьміть телескопічну вудку чотириметрової довжини з маленькою безінерційної або інерційною котушкою. Намотайте монолески діаметром нуль цілих чотирнадцять сотих міліметра. В особливо віддалених перспективних місцях від берега використовуйте вудку довжиною сім метрів. На кінці свого вудлища закріпіть бічній кивок червоного кольору. При бажанні на самому закінченні кивка Ви можете поставити червоний куля з одним пропускним кільцем. Кивок повинен бути такий пружності, щоб була помітна навіть найслабша клювання. Вам потрібно буде уважно спостерігати за кивком, і здійснювати підсічку в необхідний момент.
Ваші літні блешні не повинні бути великих розмірів, а також яскравих кольорів. Необхідно щоб вони були тих простих забарвлень і конфігурацій, подібних тим комахою, що живуть в даному водоймі і біля нього. Ловля на літню мормишку, Ловля на летнюю мормышку
У деяких водоймах результативно ловити на снасть з двома блешнями або з одного блешнею і одним гачком на повідку. На гачок Ви можете насадити одного мотиля, опариша або відразу їх обох. Якщо у водоймі присутній велика риба, то на гачок можна насаджувати і гнойового черв'яка. Не використовуйте у якості насадки зерна рослин, тому що клювань на них практично не буває і як результат - Ви витратите час даремно, та до того ж це може відлякувати хижих риб.
Результат вашої рибного лову буде залежати від уміння грати блешнею. Опускайте мормишку від верхньої точки на дно плавно. Робіть паузи під час підйому і опускання. Після торкання блешнею дна, підніміть її і пограйте їй.
При слабкому клюванні риби опустіть свою мормишку на дно, а потім трохи підніміть її, покачайте кілька разів і надайте їй вільне падіння. Водите блешнею біля самої кромки водної трави і у корчів. Використовуйте поляризаційні окуляри для спостереження за грою блешні, розташуванням риб і підводних перешкод.
Бажаю Вам цікавих рибалок з літньою блешнею!
|