Четверг, 21.11.2024, 22:27
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

На природе              

                 Підтримай Вітчізняне!

                 Додай в "Обране"

Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

 

Блог

Главная » 2015 » Январь » 8 » Ловля на гірлянду, Ловля на герлянду
22:26
Ловля на гірлянду, Ловля на герлянду

Ловля на гірлянду, Ловля на герлянду


  Характерною особливістю даної снасті є те, що можна обловить, не сильно напружуючись, великий діапазон глибин на кожній лунці. Зграя риби, як правило, займає певний горизонт у водоймі, вона може розташовуватися або у дна (частіше у водоймах з глибинами 3-5 метрів), або в товщі води (глибина 5 і більше метрів). Якщо в зоні лову є риба кількох видів, то вона може ловитися як з одного глибини, так і з різних, наприклад, Синцов клюють з 5 метрів, а густера і підлящик - з 7 м, або дрібна густера з 3-4 м, а великі Синцов - з 9 м.

  Про снасті: на смак і колір товаришів немає, кожен, хто ловить регулярно, застосовує снасть власної конструкції. Як правило, це вудка з котушкою відкритого або закритого типу, хлистиком довжиною 30-40 см середньої жорсткості і кивком з металевої пластини. Волосінь застосовується в основному 0,12-0,14. Тонка волосінь - більше заплутування і шансів залишитися без великої риби (зате плюс адреналін), товста волосінь - зменшення (до мінімуму) клювань .. Кивок з годинної пружини. Блешні або чортики? - Чіпляти на гірлянду можна ВСЕ! Особисто мене вчили в'язати на гірлянду звичайні тройнічкі і одягати на них кольорові шматочки ізоляції з будь-якого тонкого дроту. Виходить дуже просто, і разом з тим є можливість разннообразіть снасть кольоровою гамою. В'яжуться "чорти" в гірлянду через 30-50 см строго вертикально щодо своєї осі. Ловля на гірлянду, Ловля на герлянду

  Нижню мормишку або чортик беремо побільше. Снасть повинна бути внатяжку завжди - це запорука її чутливості.
 

Існує думка, що гра "чортами" повинна бути низькочастотної. Це не зовсім так. Гра може бути і повинна бути різною.
Базова техніка - це, звичайно, низькочастотні коливання з повільним підйомом, амплітуда коливань визначається активністю клювання і розміром клюющие риби. Чим краще клювання і чим більший попадається риба, тим більше може бути амплітуда коливань.
Швидкість підйому повинна бути такою, щоб кивок чітко відпрацьовував кожен рух, що не змащуючи гру. Швидкість підйому можна міняти, часто добре працює збільшення швидкості, а іноді корисно пригальмувати підйом на 3-5 тактів кивка. Щоразу гру потрібно підбирати, щоб знайти таку, при якій кількість клювань найбільшу.
Клювання бувають різними, але найчастіше - це тичок, зупинка, натиск або підкидання кивка. Взагалі, підсікати слід після будь-якого візуального зміни в роботі кивка. Ще раджу при завершенні кожної проводки робити контрольну підсічку - часто, при поганому клюванні вона приносить успіх. Ловля на гірлянду, Ловля на герлянду

Категория: Зима | Просмотров: 720 | Добавил: ViKing | Теги: Ловля на гірлянду, Ловля на герлянду | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Меню сайта
Форма входа
Покорми рыбок
Поиск
Календарь
«  Январь 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Block title
Що Ви хочете додати до цього сайту?
Всего ответов: 3

Наши друзья:


 
Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

$Україна$