Ловля миня, Ловля налима
Ловля миня вважається дуже захоплюючою риболовлею. На деяких водоймах країн СНД, ловля миня може бути неможливою. На даний моммент даного виду риби дуже мало, а також хочеться сказати, що даний вид занесено до Червоної Книги. Ловля миня вимагає певних навичок і знань від кожного рибалки.
Хочете знати де багато миня? Я даю Вам відповідь - в чистих річках і озерах. Зараз багато забруднених вод у всіх країнах СНД, а минь таку воду не любить, він в ній просто не виживає. Також хочу сказати що минь віддає перевагу кам'янисте дно зі свіжою (джерельної) водою. Ловля миня, Ловля налима
Теперь поговоримо про лов миня.
Ловля миня може здійснюватись на гуртки, донки і жерлиці. Але у всіх перерахованих вище випадках грузило опускається на дно, тому як цей хижак шукає собі їжу на дні річки.
Запас волосіні повинен становити не менше 1-1,5 метра, інакше минь відведе вашу снасть. Відстань від грузила до гачка повинне становити 400-500 мм. Гачок краще взяти: одинарний №12-14, подвійний: №7-8, потрійний №6-7. Важливий момент про волосіні. Волосінь повинна бути не тонше 0.4 мм! Це дуже важливо як для Вас, так і для риби, оскільки минь в особливих випадках забивається в укриття, і Вам доводиться буквально висмикувати його звідти, і на цьому шляху Вам будуть стояти камені, оскільки минь водиться саме там, і тертя такий волосіні об каміння призведе до її розриву, гачок залишається у миня в роті, і він гине. Ось чому так важливий вибір волосіні.
Краща ловля миня - на живця. В якості живців бажано використовувати таких риб, як: йорж, піскар. Можлива лов на жабу, але тільки пізньої осені.
У схил миня ловлять на важку блешню, вага її становить від 7 до 15 м
На закінчення до даної статті хочу додати: на великих водоймах, миня можна зловити навіть влітку, поряд з такими місцями як: дамба, міст і як я вже говорив - на місці злиття двох річок.
|