Четверг, 21.11.2024, 22:03
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

На природе              

                 Підтримай Вітчізняне!

                 Додай в "Обране"

Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

 

Блог

Главная » 2015 » Январь » 16 » Ловля карася
20:01
Ловля карася

Ловля карася
Думаю, в біографії будь-якого рибалки, і навіть просто любителя відпочинку на природі, з раннього дитинства є незабутні моменти лову такою поширеною і знайомої риби, як карась. Хтось залишається прихильником Карасьов риболовлі на все життя, хтось згадує про карася тільки під час літньої відпустки, але в кожному разі - це дуже цікава рибалка. Знаючи повадки і спосіб життя цієї невибагливої риби, місця її проживання, можна успішно ловити карасів вже з першими теплими весняними днями.

Карасьов місця
У квітні вода в основному ще холодна, але що додав у часі світловий день, талі води і пожвавлення мікроорганізмів під водою вже заставлют карася рухатися до мілководдя в пошуках їжі. Тут вода прогрівається помітно раніше, ніж на глибині. Тому й шанс вивудити хорошого карасика є.
Зазвичай карась, як риба досить обережна, старається і на мілководді триматися біля природних заростей або корчів, де він стає практично недоступним для хижаків. Та й їжі для карася тут вдосталь, особливо ранньою весною. Особливо любить ця риба місця, де над водою рослин ще не видно, але на дні вже з'являються їхні перші паростки.
Ловля карася в квітні-травні приваблива не стільки кількістю клювань і спійманої риби, скільки розміром спійманих особин. Саме перед нерестом, після довгої зими, карась особливо активно харчується, відновлюючи свої сили. І на першому мілини прогрітій води піднімаються як дрібні, так і великі карасі. 
Ловля карася

Влітку ж, в червні-липні, карася ловити - одне задоволення. У цей час він активно харчується після нересту, та й їжа для нього в теплих водоймах є в надлишку. Але це зовсім не означає, що карась - легка здобич для рибалки. Повторюся: ця риба дуже обережна, примхлива і непостійна, і там де клювала вчора - завтра її можете зовсім не побачити.
Влітку карась тримається в підводних заростях трави і в очеретах, дуже рідко вибираючись на відкриті місця водойм.

Вже в кінці серпня клювання карася помітно слабшає, і з настанням осінніх холодів часто припиняється зовсім. Але, з появою на воді перших кірочок льоду, навіть при температурі води близькою до нуля, карась в затоках продовжує цілком добре харчуватися. І навіть взимку в деяких ставках цілком успішно ловиться карась на мормишку. Але ця тема - для особливих гурманів зимової риболовлі.

ловля карася навесні
Снасті на карася
Рання весна, як правило, збігається з часом нерестової заборони. Тому рибалити можна тільки в певних місцях однією вудкою з одним гачком. Це може не стосуватися тільки приватних платних водойм.
Навесні снасть підбираємо найтоншу, облегчённую.Так як карась приманку бере у самого дна, то краще всього оснащувати удочу глухим поплавком. Чутливість поплавця повинна бути дуже високою, адже весняний карась довго затримується у насадки, як би приміряючись до неї, обнюхуючи і пробуючи на смак. Гачки можна застосовувати різні, і тонкі і товстіший, залежно від насадки. За нумерації це 3 - 5 розмір. Вони повинні бути обов'язково хорошої якості, адже дуже прикро буває втратити засечённую рибу через розгину або облому гачка. А карась при виведенні чинить опір досить активно, і часті його сходи - не рідкість на риболовлі.
Крім того, при підсіканні карася не можна робити особливо різких рухів: цим ви можете легко розірвати йому губу, яка у цієї риби дуже м'яка і ніжна. 
Ловля карася

рибалка на карася

Прикормка для карася
Щоб поліпшити результат риболовлі, рибу потрібно підгодувати. Карась взагалі в будь-який час року краще ловиться із застосуванням прикорму. Загодовують місце передбачуваної риболовлі краще напередодні або за день-два до цього, але якщо не вийшло - цілком можна прикорм закинути відразу ж по приходу на водойму. Поки ви розмотати вудки і зберете снасті, карась вже може підійти до корму.
Застосовувати прикорм можна будь-який: макуху, панірувальні сухарі, перловку, спеціальні суміші, яких є зараз удосталь. Навесні добре в прикорм додавати рубаних черв'яків або мотиля. Любить карась і ароматизатори, але з ними треба бути обережним, щоб не переборщити і не розполохати рибу занадто сильними запахами. Навесні і восени краще працюють природні аромати: кріп, часник. ЛЛетом це може бути ваніль, конопля, мед і т.п.
Прикормку продовжуємо маленькими порціями підкидати і під час риболовлі, як тільки відчувається ослаблення клювання.

Приманки для карася
Карась - риба майже всеїдна, хіба що не хижа і рибками не харчується. Хоча іноді спінінгістам і балансірщікам таки попадаються клюнули на сіліконку або балансир карасі. Але це - виняток, випадковості.
Ранньою весною і в холодну пору карась воліє насадки тваринного походження, багаті протеїном. Це - мотиль, хробак і опариш. У більш теплій воді стають актуальними і насадки рослинні: перловка, мастирка, різноманітні каші-бовтанки, горох, кукурудза і т.п. Вирушаючи на Карасьов рибалку, бажано мати при собі максимальний вибір насадок. Часто карась дуже перебірливий у виборі їжі, і протягом навіть одного дня змінює апетити. Тому ми повинні вчасно передбачити, що йому більше сподобається в той чи інший проміжок часу.

Раніше ми писали про дуже ефективну снасті на карася з назвою Вбивця карася

Більше про снасті, принадах і прикормках можна дізнатися, переглянувши відеоролик. У кого є годинку вільного часу і інтерес до карасю - ласкаво просимо!

Категория: Карась | Просмотров: 613 | Добавил: ViKing | Теги: Ловля карася | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Меню сайта
Форма входа
Покорми рыбок
Поиск
Календарь
«  Январь 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Block title
Що Ви хочете додати до цього сайту?
Всего ответов: 3

Наши друзья:


 
Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

$Україна$