Среда, 27.11.2024, 18:21
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

На природе              

                 Підтримай Вітчізняне!

                 Додай в "Обране"

Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

 

Блог

Главная » 2015 » Февраль » 21 » Ловля язів, Ловля язей
09:40
Ловля язів, Ловля язей

Ловля язів, Ловля язей

Час спаду талої води до її просвітління - це час для лову язей. Саме в цю пору у них починається нерест. Більш успішним ловом буде в маленьких річках, які впадають у великі водойми. В основному ловлять в проводку і донною вудкою. В якості насадки при такому лові беруть черв'яків, виповзня і мотиля.
      
У період цвітіння калини, саме тоді у язів закінчується нерест, у них починається найсильніший жор. У цей час рибалкам щастить, так як риба бере насадку з ранку до вечора. Але потрібно поводитися дуже обережно, тому що язь полохлива риба. Унаслідок того, що вода після нересту каламутна, риба в ній почувається набагато сміливіше і рішучіше. А днем ​​до наживок язя тягне голод.

Кращим місцем для такої рибалки вважається піщана коса, яка веде до звалу в глибину. Також їх можна вивудити у плотів, барж, пристаней. Іноді язь блукає по дрібних трав'янистих місцях. Зрідка ці риби виходять годуватися в нічний час. Любителі - риболови такого вивуджування зазвичай мають при собі бінокль, який використовується для кращого відшукування сплесків язів.

Влітку багато рибалок ловлять в'язя на вудку, на якій немає грузила і поплавця. В якості насадки в літню пору беруть комахи, в основному коника. Місце вибирають поруч з водними заростями, або заплави з глинистим дном без течії. Прикормом для язя є хліб, варену овес. Якщо при лові на цю рибу використовується спининг, то велика ймовірність того, що ви точно не підете без улову - якщо язь не потрапить, то обов'язково вивудити окуня або щучку.
Так як язь - дуже полохлива риба, доводиться дотримуватися при її ловлі певні правила: бути на річці за годину до вудіння, за сто кроків до привади постаратися розігнатися на човні і веслами більше не працювати, тому що можна налякати рибу і вона піде в інше місце . Діставшись до місця, потрібно почекати хвилин п'ятнадцять, щоб вода заспокоїлася. Тепер можна закидати першу вудку. Закинули - почекайте ще. Потім другу і так далі, залежно від вашого кількості вудилищ. Після того, як язь спійманий, обов'язково кидайте підгодовування, так як це діє заспокійливо на родичів спійманого екземпляра.

А найголовніше - виконуйте тишу, адже в даній лові, саме від неї в якій - то мірі залежить ваш улов.

Категория: Язь | Просмотров: 654 | Добавил: ViKing | Теги: Ловля язів, Ловля язей | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Меню сайта
Форма входа
Покорми рыбок
Поиск
Календарь
«  Февраль 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728
Block title
Що Ви хочете додати до цього сайту?
Всего ответов: 3

Наши друзья:


 
Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

$Україна$