Четверг, 21.11.2024, 23:37
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

На природе              

                 Підтримай Вітчізняне!

                 Додай в "Обране"

Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

 

Блог

Главная » 2015 » Январь » 23 » Ловля головня на воблер, Ловля голавля на воблер
22:53
Ловля головня на воблер, Ловля голавля на воблер

Ловля головня на воблер, Ловля голавля на воблер

 

Головень - риба сімейства коропових. До двох років харчується комахами, після двох років починає харчуватися мальком.
Для лову головня на спінінг потрібно:
Це звичайно спінінг класу «ультралайт» і «лайт». Ультралайта називаються вудилище з тестом від 0,5 до 5 грам, а лайт від 5 до 15 грам.
Який спінінг використовувати вирішувати вам. Я ловлю на ультралайт. Марки теж називати не буду - це залежить від ваших матеріальних можливостей.
На вудилище ставиться невелика безінерційна котушка. Основні вимоги до неї це невелика вага, хороший фрикціон і плавний хід.
Використовую тільки волосінь діаметром 0,16 мм. Хочу сказати, що можна використовувати і тонку плетінку, але на мій погляд вона відлякує обережного головня.
Основні принади це звичайно ж мікровоблери. Можна успішно ловити і на мініатюрні вертушки, мікро джиг і навіть на невеликі коливаються блешня. Але на мікро воблери ловити набагато цікавіше і зручніше. Я віддаю перевагу мікровоблерам Salmo вони не дорогі і відмінно працюють. Є хороші моделі у «Aise», «Yo-Zuri». Колір приманки не повинен бути кислотним, краще вибирати природні кольори такі, як чорний, коричневий, темно зелений і їх відтінки. І найголовніше вони повинні нагадувати або маленьку рибку або жука.
Отже спінінг оснастили йдемо на риболовлю. І перше питання: «Де шукати головня?»
Відповідаю: «Головень мешкає біля обривистих берегів з навислими над водою гілками дерев і кущів, на кордонах швидкого і повільного течії, за все можливими перешкодами.»
І так проводка. Можна закидати приманку вгору за течією «апстрім». Або сплавляти приманку до потрібного нам місця, наприклад навислого над водою дерева, за течією. Після цього можна використовувати звичайну монотонну проводку змінюючи лише швидкість підмотки. Але є більш ефективна проводка - «стоп енд гоу». Тобто закидаємо приманку, використовуючи наприклад плаваючий Salmo «Хорнет», робимо пару оборотів котушкою, потім пауза і так всю проводку. Причому найчастіше саме на фазі «стоп» і відбуваються дебелі потяжки (клювання) головня.
Найголовніше не забуваємо перевіряти під крутими берегами, навислими над водою деревами і кущами. При цьому не забувайте про маскування, не підходьте близько до води або ловите на присядки, з - за кущів, дерев, не одягайте яскравий одяг.
На цьому думою поки вистачить. Спасибі за увагу!

Категория: Голавль | Просмотров: 647 | Добавил: ViKing | Теги: Ловля головня на воблер, Ловля голавля на воблер | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Меню сайта
Форма входа
Покорми рыбок
Поиск
Календарь
«  Январь 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Block title
Що Ви хочете додати до цього сайту?
Всего ответов: 3

Наши друзья:


 
Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

$Україна$