Ловимо щуку на мойву. Ловим щуку на мойву
Хочемо дати пораду для зимової ловлі щуки з льоду на жерлиці, коли наживкою є проста магазинна заморожена мойва. Найчастіше таким чином рибалять на Волзі і на річці Исеть, що протікає в Єкатеринбурзі.
Ловимо щуку на мойву. Ловим щуку на мойву
На мойву щука клює ні трохи не гірше, ніж на інші наживки
Найчастіше любителі лову на жерлиці, приходять на водойму удвох, і їх риболовля починається з лову живця, на цей процес йде добра половина часу, і часто не виходить зловити в потрібній кількості. Тому багато живця, більшість з яких дрібні карасики, запасають з осені. Піймавши карасиків для цих цілей, потрібно помістити їх під містке корито, яке зберігають в гаражі або погребі. Вода неодмінно повинна бути з того ж водойми, де були виловлені живці. Годувати живцових карасиків не потрібно. Якщо досить сильні морози, то необхідно утеплити корито старою ковдрою або речами. І практично всі карасики залишаються в доброму здоров'ї, поки не закінчаться після декількох рибалок.
Що робити? Радять - спробуйте в якості живця використовувати свіжоморожену мойву. Придивіться, вона дуже нагадує нашу уклійку, тільки трішки достовірніше. Перш, ніж відправлятися за щукою, разморозьте мойви і відберіть штучок 10 - 12 рибок середнього розміру. Вранці, прийшовши на водойму до своїх заповітних місць, зарядите кілька жерлиц мойвою і вирушайте ловити живців, так як складно передбачити, який у щуки настрій. Не сумнівайтеся, клювання щуки на мойву не доведеться чекати надто довго, до того ж така наживка економить купу часу на риболовлі.
Ловимо щуку на мойву. Ловим щуку на мойву
Хочеться додати, що ловити на мойву щук, краще в тих місцях водойми, де є невелика течія, вона буде похитувати мойву, надаючи вид живий і активної рибки.
|