Поговоримо не багато про карася. Головною його особливістю є живучість. Що я маю на увазі? Наприклад карась виживає там, де немає іншої риби взагалі. Так само під час пересихання водойм, карась, заривається в грунт на глибину від 1 до 10 метрів.
І може прожити кілька років в такому стані. А коли водоймище заповниться водою він знову відновлює активний спосіб жізні.Вот така унікальна риба!
Цікава й досить продуктивна на зарослих, ряскою, водоймах, де немає рибалок. Глибина таких озер найчастіше не перевищує 1 метра. Визначити місце стоянки карася можна по спливаючих бульбашок повітря. Або, якщо Ви ловите влітку, стирчить з води морд жадібно хапає повітря. В якості насадки найкраще використовувати дрібного гнойового хробака, очищеного опариша або мотиля, але є ще одне секретна зброя - це пагони молодого очерету або очерету. Як підгодовування використовую кукурудзяну крупу грубого помелу або макуху. У утворилося невелике вікно в ряски, від кинутої в воду прикормки, опускаємо снасть. І повірте мені, клювання не змусить себе довго чекати.
І так запам'ятовуємо визначити місце стоянки карася можна по колам на воді. Карась знаходиться там, де ряска покриває значну частину водойми. Також на чистих ставках у вітряну погоду варто ловити там, де вітер утворює брижі або хвилі на воді.