Кригобури для зимової ловлі. Ледобуры для зимней ловли
Кожен справжній рибалка знає толк в зимовій рибалці, і не один з них ніколи не відмовиться в холодну і морозну погоду порибалити на льоду. І кожен, хто хоча б раз був на зимовій рибалці, стикався з таким необхідним предметом, як ледобур. Це річ досить дорога і купується не на один рік. Тому вибір правильного льодобуру - завдання важливе і досить складна, тому що в результаті рибалка повинен отримати якісну річ, яка на додаток до всього зобов'язана не нанести серйозної шкоди сімейному бюджету.
Ледобур - неодмінний атрибут зимової риболовлі. Винятком є лише перволедье, перші зимові дні, коли товщина льоду ще занадто тонка, в решту часу ж ледобур просто незамінний.
Спробуємо розібратися, за якими ж критеріями необхідно вибрати ледобур для зимової риболовлі. Магазини та фірми, що спеціалізуються на продажу та реалізації снастей і устаткування для риболовлі мають в наявності величезний асортимент ледобуров, що відрізняються один від одного діаметром і конструктивними особливостями. Плюс до всього, дуже широкий спектр виробників льодорубів. Тут і знамениті світові бренди, і вітчизняні виробники, і, звичайно ж, китайські вироби абсолютно різної якості.
Будь-який з цих варіантів має право на існування, так як кожен з цих варіантів має свої позитивні риси. Так, наприклад, льодобури українського та російського виробництва набагато дешевше і, відповідно, набагато доступніше для більшості любителів зимової риболовлі. Ціна такого пристосування з діаметром 100 мм коштує в середньому близько 1300 - 1600 рублів, а в разі затуплення лез можна їх заточувати самостійно. Та й при покупці нових не буде жодних проблем, заходь в будь рибальський магазин і купуй. Але слід визнати, що всі вітчизняні льодобури значно поступаються імпортним зразкам за якістю.
Кригобури для зимової ловлі. Ледобуры для зимней ловли
Імпортні льодобури для зимової риболовлі якісніше по збірці і якістю застосовуваних матеріалів, простіше бурят лід і значно рідше затупляются. Особливо корисні такі льодобури будуть початківцям любителям рибної ловлі, так правильно і зручно бурити лід не вийде з першого разу. Тут необхідний і досвід, і певна вправність.
Кригобури для зимової ловлі. Ледобуры для зимней ловли
Питання діаметра льодобуру питання теж немаловажний і неоднозначний. Діаметр лунки безпосередньо залежить від розмірів риби, яку ви ловите. Таким чином, діаметр лунки в 100 мм ідеально підходить для лову невеликих карасів, тарані або окунів, вага яких не перевищує 600 - 700 грам. льодобури з таким діаметром найбільш поширені. При лові ж великої риби: щуки, ляща або крупного судака застосовуються льодоруби діаметром 130 - 150 мм, що дозволяють зловити рибу вагою в кілька кілограмів і навіть більше. Бурити таким льодобуром значно складніше, але і результат того коштуватиме. Зате лунки, просвердлені великим льодобуром практично не обмерзають, що дещо спрощує саму риболовлю.
|