Краснопірка, красноперка
Краснопірка водиться в багатьох водоймах. Ця риба має гарну зовнішність. Луска має золотистий колір, плавці червонуватого кольору, очі помаранчеві з червоною цяткою зверху. У довжину краснопірка досягає до 35-36 сантиметрів.
Вона має багато схожого з плотвою, наприклад зовнішній вигляд, повадки. Але має і відмінності. Тіло червоноперки не має слизу і трохи приплюснуто з боків. У неї, на відміну від плотви є жовта облямівка на губах, спинний плавець відсунутий сильно назад.
Краснопірка воліє жити в місцях, де росте очерет, очерет та інші водні рослини. Тут риба ховається від хижих риб, є їжа і тінь. Ближче до берега мешкають зграї дрібних особин. Великі особини вибирають місця подалі від прибережних зон, де є трав'яні зарості.
При лові красноперки, необхідно знати, що водні рослини у водоймі розташовуються на різних рівнях, саме вони мають велике значення для риби. Наприклад: рогіз, осока, стрілолист - прибережні рослини, вони займають глибину дометрия. Трохи глибше проростають хвощі. Очерет і очерети починають рости на березі, і йдуть під воду на глибину до 1,5 - 2 метри. Трохи глибше знаходяться роголиста, елодея, рдест. На глибині в три метри, зустрічаються латаття.
Краснопірка, в основному харчується підводними травами в період їх інтенсивного росту і цвітіння. В кінці літа, коли вони в'януть, вона мешкає в очеретах і очеретах.
Пам'ятайте, що ця риба обходить стороною відкриті місця. У теплу погоду - плаває ближче до поверхні води, іноді полює за мошками, чому чутні її сплески. І як правило, мешкає в півводи.
P.S. Хороший спосіб відволіктися від проблем -не тільки рибалка, а й спорт фітнес. В здоровому тілі, здоровий дух!
|