Хитрощі зимової риболовлі, Хитрости зимней рыбалки
У цій статті хотілося б поділитися з аудиторією сайту деякими секретами і дати парочку порад, заснованих на власному досвіді під час риболовлі в зимовий час року. Нижче можна буде прочитати і прописні істини, а також чисто мої, особисті спостереження, з якими кожен рибалка має право не погоджуватися і посперечатися. Пишіть коментарі, адже в суперечці народжується істина!
Хитрощі зимової риболовлі
Щоб ловля риба взимку закінчилася більш вдало, рибалка повинен знати деякі хитрощі зимової риболовлі
Хитрощі зимової риболовлі, Хитрости зимней рыбалки
Якщо потрібно замінити мормишку в процесі зимової риболовлі, не слід відразу чепляти її гачком до поролону в рибальському коробочці: необхідно дати час гачка підсохнути. Якщо цього не зробити, то гачок швидко заіржавіє завдяки впливу залишків вологи в поролоні.
А максимально доступна оренда котеджу на вихідні - перейшовши за посиланням.
Якщо ловля риби передбачається на річці, то у рибалки в обов'язковому порядку повинна бути з собою пешня, щоб виходячи на лід він зміг простукати собі дорогу. Іноді навіть у люті морози взимку протягом на річці здатне підточити лід зсередини і є ризик провалитися під лід. Щоб пешня НЕ тупілась занадто швидко, потрібно одягнути на її вістря шматочок гуми.
Підбираючи повідці для лову щуки або іншої хижої риби, потрібно якомога відповідальніше ставиться до цього вибору, інша оснастка не має такого важливого значення, як безпосередньо повідці. Вони повинні бути виготовлені тільки з якісних матеріалів.
«Спасалка» - обов'язкова річ на рибалці з льоду. Не варто нехтувати заходами безпеки і виходити на лід без даної речі. Вона здатна виручити з біди і навіть врятувати життя.
Вийшовши на лід, вибирайте ділянки, які по можливості не покриті сніговим покривом, і які розташовані на мілинах. По першому льоду ні в якому разі не підходьте до очеретів і осоці, а також корчів. На подібних ділянках лід набагато тонше.
У люті морози, якщо кидати рибу на лід, вона тут же промерзає, втрачаючи свої смакові якості, Пійману рибу найкраще складати в ящик, сумку або ж полотняний мішок.
Хитрощі зимової риболовлі, Хитрости зимней рыбалки
Просвердливши нову лунку, в першу чергу перевірте її, простукали блешнею. Якщо покльовок не сталося, тоді можна вже ловити на мормишку.
Окунь, щука, плітка або сорожка на початку зими намагаються уникати ділянки водойми з течією, віддаючи перевагу більш глибокі місця водойми, А от до кінця зими, ці риби намагаються відшукати місця нехай і з маленьким, але з плином, так як течія - це додатковий кисень.
В середині зими, коли клювання не часті - для збільшення улову, найкраще використовувати блешні самих маленьких розмірів. Як показує практика - це рятує.
Ні в якому разі не сушіть приманки на свіжих газетах, які тільки-тільки надруковані. Так як аромат свіжої друкарської фарби 100% розполохає рибу.
|