Йдемо на риболовлю за коропом, Идем на рыбалку за карпом
Короп - це одомашнений підтип сазана. Водиться переважно в глибоких озерах в південних регіонах Росії. Ця риба - теплолюбна, хоч і досить легко переносить навіть найсуворішу зиму.
Короп невибагливий до їжі. Тому можна часто помітити, що він живе у водоймах з брудною водою. Харчується переважно дрібними комахами, очеретом. Саме через це увечері біля озера, де водиться короп, можна почути «прицмокували звуки». Саме так харчується короп, розгойдуючи очерет. Рослина якраз і створює таке звучання. Багато програм про рибалку на онлайн тв демонструють поведінку і звички цієї риби, а а також способи його вилову.
Короп вважається свого роду «господарем водойми». Коли він виростає до 2-3 кілограмів, то його навіть боїться щука. В середньому ж, дорослі особини виростають до маси в 32 кілограми. Правда, це можливо лише в тих випадках, коли короп росте в ідеальних для нього природних умовах з достатньою кількістю їжі. Йдемо на риболовлю за коропом, Идем на рыбалку за карпом
Йдемо на риболовлю за коропом, Идем на рыбалку за карпом
Взимку рибалка на коропа найчастіше закінчується невдачею рибалки. Адже при низькій температурі короп ведеться себе дуже мляво, не йде навіть на якісну підгодовування. Так що, найкращий час для риболовлі на коропа - літо або ж весна.
Яку найкраще підгодовування використовувати? Звичайну суміш макухи і вареної пшоняної каші. Можна в отриману кашку хіба що додати кілька крапель конопляного масла для «аромату».
Наживку для коропа можна вибирати будь-яку - він добре клює як на хробака, так і на звичайне хлібне тісто, манку. Багато рибалки відзначають, що короп найкраще клює на варену кукурудзу. Хоча тут все залежить безпосередньо від того, в якому водоймі знаходиться риба і чим в основному харчується.
До речі, переважно мешкає короп в прибережних частинах водойми, де є велика кількість заростей, сухих пнів з гниючими корінням. Короп не так як карась ховається в Лешко - він переважно використовує «природні» укриті місця. Тому часом для того, щоб дістатися до «рибного місця» доводиться гарненько побродити через зарості. Тому і транспорт для поїздки на риболовлю слід вибирати відповідний. Ще не слід забувати, що в Росії в період до квітня забороняється риболовля на коропа, коли у нього - період нересту. А ось взимку такої заборони немає. Але, як вже було написано вище, в холодну пору року клювання буде не найкращим. Найкращий улов обіцяє рибалці саме наприкінці травня - початку літа
|