Як правильно ловити карася, Как правильно ловить карася
Сьогодні поговоримо про те, як правильно ловити карася.
Карась - це відома риба, що живе в наших водоймах, веде в основному малорухливий спосіб життя, воліє зарості рослинності, де і здобуває собі їжу. Ця риба дивно живуча, і довгий час може обходитися без води, це і пояснює їх стійкість до несприятливих умов.
Так як карась не особливо вибагливий, його можна знайти в будь-яких водоймах, там, де буде для нього багато корму. Коли у карася нерест, найвдалішим місцем лову будуть зарості очерету. Хороші місця для лову бувають у водопою, безпосередньо після того, як тварини підуть. Практично весь мул піднімається з дна, а з ним і всякі комахи, якими карась любить погодувати.
Місце для хорошої лову можна зробити і самому. Досить знайти водойму зі спокійною водою, і кожен день в один і той же час підгодовувати рибу. Як тільки риба звикне до постійної годівлі, вона буде приходити на це місце завжди в один і той же час. Як правильно ловити карася, Как правильно ловить карася
Ще важливо знати, що карасю подобаються пахучі насадки. Тому для приваживання корисно додавати в корм аттрактанти, можна і призначені для лову іншої риби, головне, щоб вони мали ванільний солодкуватий запах. Не приносить користі такої аттрактант, доданий на насадку. А запорукою відмінної риболовлі буде тісто, приправлене аттрактантом і залишене під кущем на озері. Через тиждень в цьому місці буде прекрасне клювання.
Для лову карася знадобляться: вудилище в 5-6м, проста котушка, волосінь товщиною в 0,15 мм, поплавець і гачки.
Наживка для карася
У карася немає якихось особливих переваг до їжі, його можна ловити як на живий корм, так і на тісто, хліб або різні суміші. Причому заздалегідь передбачити, на що клювати він буде краще неможливо. Також поведінку карася складно передбачити в різну погоду. Кльов більше залежить не тільки від погоди, а від час лову і від самого водоймища.
Карася дуже складно підсікти, ніж будь-яку іншу рибу. Зазвичай карась намагається просто поцупити наживку і пробує її на смак, і якщо він не дуже голодний, то рибалці доведеться підсікати його. Дуже часто буває, що підсікання передчасне або навпаки запізніле. І тут можна сказати, що саме мистецтво підсікання дуже важливо. Допоможе і власний досвід.
Якщо добре знати спосіб життя карася, знати місця, де його шукати, застосовувати насадки і снасті відповідно до пори доби, умов лову, то і здасться риба зовсім не такою примхливої щодо клювання.
|