Екскурсії вихідного дня по південній Україні
Екскурсії вихідного дня ідеально підходять для активного і повноцінного відпочинку, відновлення сил після справ і турбот трудового тижня
У 2010 році нас очікує 114 вихідних і святкових днів. А це майже третина всього року! Тому пропонуємо Вам не витрачати короткі вихідні даремно, і провести їх активно, пізнавально і цікаво.
Раніше ми вже писали про найцікавіші місцях Західної та Центральної України. Настала черга дізнатися про чудові місцях півдня і сходу України. Вас чекають стародавня фортеця, заповідний степ, соляні печери, Святі Гори та інші не менш цікаві місця. Всього пара вихідних днів, а враження та емоції від досконалої екскурсії залишаться на все життя. Екскурсії вихідного дня по південній Україні
У цій статті ми навмисно не розглядаємо Крим. На нашу думку двох днів буде недостатньо, щоб охопити навіть маленьку дещицю пам'яток півострова. Для першого знайомства з Кримом Вам варто виділити тиждень-півтори вільного часу. А як провести цей час з толком, ми розповімо в одній з наступних статей.
Екскурсії по Південній і Східній Україні
Спекотна і суха степ півдня та індустріальний Схід, не цікаві тільки на перший погляд, так як на їх просторах ховаються дійсно прекрасні місця. А для екскурсії вихідного дня ми підібрали найцікавіші з них.
Екскурсія в Асканію-Нова
Найстаріший заповідник в Російській імперії був заснований в 1883 році і сьогодні складається з заповідного степу, дендрологічного і зоологічного парків. Безсумнівно, найкращий час для відвідування Асканії-Нова - кінець квітня - початок травня. Як раз в цей час в безкрайній, зазвичай сіро-зеленого степу починають цвісти степові квіти. Якщо Ви застанете це, то зрозумієте, якою красивою може бути суха і непримітна на перший погляд степ. Подорожувати по Асканії-Нова можна і самостійно, але набагато краще зробити оглядові екскурсії по зоологічному і дендропарку, які пропонує заповідник, а також проїхати по заповідному степу зі стадами рідкісних диких тварин. Заповідник відкритий з 15 квітня по 10 листопада з 8:00 до 17:00. Домовитися про проведення екскурсії можна за телефонами (05538) 6-12-32 та (05538) 6-12-86. А в самому містечку є кілька готелів, де можна зупинитися на ніч, а також кілька кафе і магазинів. Екскурсії вихідного дня по південній Україні
Асканія-Нова
Екскурсія до Одеси
Цей історично молоде місто буквально за 2 сторіччя встиг стати легендарним. Овіяна анекдотичної славою, Одеса володіє неповторною атмосферою, що особливо гостро відчувається 1 квітня, коли в місті проводиться Гуморина. Змішання людей різних національностей, що проживають в Одесі, подарували їй абсолютно унікальну одеську субкультуру. Будь-який, навіть самий вибагливий турист, зможе знайти для себе в Одесі щось цікаве і захопливе. Для когось це може бути архітектура з Одеським оперним театром, Потьомкінськими сходами, Воронцовським палацом і тихими вузькими вуличками старої Одеси. Комусь здадуться цікавими більше 2500 км Одеських катакомб, розташованих в передмісті і безпосередньо під Одесою. А якщо Ви любитель літератури, то обов'язково відвідайте Пушкінські місця, Одесу Буніна і Купріна, Ільфа і Петрова, Паустовського та Жванецького, а також багатьох інших, хто оспівував у своїх творах колорит Одеси. А ще в Одесу можна приїхати на Гуморину, яка відбувається щороку на 1 квітня ...
Тому просто відкиньте всі сумніви і приїжджайте, адже в Одесі кожен знайде для себе щось особливе.
Одеський оперний театр
Екскурсія в Білгород-Дністровський
Головна мета екскурсії в Білгород-Дністровський, звичайно ж, Аккерманська фортеця XIV століття. Фортеця оточує захисний рів, а зовнішні стіни товщиною до 5 м і висотою до 20 м простяглися майже на 2,5 км. Фортеця вражає своїми масштабами і красою. Велике внутрішнє простір з безліччю веж розділене на 4 двори внутрішніми стінами. Фортеця побудована так, що навіть при захопленні кріпосних стін гарнізон ще довго міг би битися всередині фортеці. А недалеко від фортеці знаходяться розкопки стародавнього грецького міста Тіра, заснованого в 4 столітті до нашої ери. У Білгород-Дністровський з Одеси від автовокзалу регулярно ходять маршрутки. Місто сам по собі дуже тихий і спокійний, є кафе, магазини і готелі. Тому буде краще затриматися і відпочити в цьому прекрасному місці всі вихідні.
Аккерманська фортеця
Екскурсія в Соледар
На сході України, крім вугільних шахт і промислових гігантів, є і соляні шахти, в яких ось уже кілька століть добувають кам'яну сіль. Але не тільки цим відомий невелике містечко Соледар. Тільки в цьому містечку Ви можете здійснити екскурсію в соляну шахту і пройти курс лікування в спелеосанаторії. Справа в тому, що повітря і спеціальний мікроклімат соляної шахти з частинками солі, низькою вологістю і температурою, успішно виліковує різні види астми та бронхіту, пневмонію і деякі алергічні захворювання.
Контакти спелеосанаторія "Соляна Симфонія":
84545, Україна, Донецька область, Артемівський район, м Соледар, вул. Маяковського, 7
Тел. (06274) 4-30-86, (067) 694-31-56, (066) 564-56-36, сайт: speleo.com.ua
Крім санаторію, в соляній шахті є акустичний зал, де проходили концерти симфонічного оркестру, футбольне поле, підземний бар і галерея з різноманітними соляними скульптурами. Все це Ви можете відвідати під час окремої екскурсії від компанії «Артемсіль» (тел: (0627) 44-20-80, (0627) 44-25-22). Екскурсії проводяться в 10:00, 12:00 і 14:00, крім понеділка і вівторка. І домовитися про екскурсію краще заздалегідь, адже місце це справді унікальне.
Сояние печери Соледара
Екскурсія в Святогірськ
Серед промислового Донбасу, з його шахтами, заводами і розсипом непримітних міст, шматочок прекрасної незайманої природи і Свято-Успенська Святогірська Лавра на березі Сіверського Дінця сприймаються дуже незвично. Звернувши з жвавої траси з одноманітними видами навколо, і проїхавши 10 хвилин Вам відкриється цей чудовий куточок природи. Відразу за мостом, на іншому березі річки серед могутніх дубів і сосен на крейдяних горах розкинулися церкви, каплиці і корпусу монастиря. Головні храми Лаври - це Успенський собор і Покровська церква, але символом Святогірської Лаври, безсумнівно, є Миколаївська церква. Вона ніби виростає з кручі над урвищем річки, адже частина її стін утворені стрімкими крейдяними скелями. А якщо пройти углиб крейдяних скель, то можна потрапити в печерний комплекс Лаври. Саме спокій і умиротворення Лаври разом з приголомшливою природою створюють незабутню атмосферу святості й краси цього місця. У Слов'янську є кілька готелів, а також кафешок і ресторанів, тому Ви цілком можете присвятити цьому місцю обидва вихідних дні. І повірте, жаліти про це рішення Вам не доведеться!
|