Безнасадочна мормишка, Безнасадочная мормышка
Відомим фактом є те, що безнасадочна мормишка покликана замінити рачків - бокоплавів. Однак, це постійно оскаржується, так як ці комахи досить незвично пересуваються. І якщо риба розпізнає підміну, то рибалка залишиться без улову, якщо не поміняє приманку.
Існують такі періоди, коли рибу можна ловити тільки на вертикальну блешню. Як правило, це середина зими. Хоча іноді клювання на такі приманки може тривати до повного відходу льоду. Саме в цей період часу улови на безнасадочную мормишку б'ють всі рекорди. Така приманка набагато ефективніше, ніж традиційна горизонтальна. Цей факт не підлягає поясненню і все ж він має місце бути. Безнасадочна мормишка, Безнасадочная мормышка
Також неможливо довести, чому лящ реагує саме на цю приманку, категорично воліючи її блешні з мотилем. Слід знати, що така приманка буде ефективна, якщо вона має певну форму, правильні розміри і відповідну частоту коливання.
Принципи гри безнасадочних блешнею
Сама суть гри полягає в тому, що мормишка повинна вібрувати, не відриваючись від місця. Однак, є варіант, що мормишку можна опускати і піднімати вертикально і водити нею по горизонталі. Але при цьому вона все - одно повинна вібрувати. Ритм кивка повинен стабільно залишатися в межах 250 коливань в хвилину. Цьому правилу варто слідувати неухильно, так як при найменшому збої, така гра може навіть відлякати рибу.
Для виготовлення кивка використовують металеву пластину, полікарбонат або лавсан. Найчастіше, кивок виготовляють з годинниковою пластини. Кивок забезпечує блешні оптимальну частоту вібрації. Саме тому він повинен бути пружним. На початку гри кивок слід вигнути вгору. Для цього його слід притиснути пальцями і провести по його площині з обох сторін. Це дозволяє досягти необхідної амплітуди. Безнасадочна мормишка, Безнасадочная мормышка
Для результативної гри необхідна хороша техніка. І якщо, закінчення кивка коливається, або відхиляється від осі більш ніж на 1 мм, то на хороший улов розраховувати не варто. А ось попрацювати над технікою не завадить.
Конструкція безнасадочних блешні складається з декількох балансирів. Як правило, їх три. На цівку гачка закріплюється великий бісер, який виконує функцію урівноваження. Блешня, вступаючи в резонанс з бісером, починає активно балансувати і вібрувати.
|