Понедельник, 13.05.2024, 21:42
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

На природе              

                 Підтримай Вітчізняне!

                 Додай в "Обране"

Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

 

Блог

Главная » 2015 » Февраль » 15 » Зимові наживки для риболовлі, Де і як їх шукати і зберігати наживку, Зимние наживки для рыбалки, Где и как их искать и хранить наживку
21:53
Зимові наживки для риболовлі, Де і як їх шукати і зберігати наживку, Зимние наживки для рыбалки, Где и как их искать и хранить наживку

Зимові наживки для риболовлі, Де і як їх шукати і зберігати наживку, Зимние наживки для рыбалки, Где и как их искать и хранить наживку
  Сьогодні вирішив торкнутися теми наживок для зимової риболовлі. Все-таки, не раз ми замислюємося над тим, яку краще вибрати снасть, підгодівлю. Прийшов час поговорити і про те, що застосовувати, як заготовлювати і зберігати зимову наживку.

 

   Як правильно вибрати опариша? Як і при виборі мотиля, важливо правильно вибрати опариша і підготувати його до зберігання. По-перше, необхідно звернути увагу на розмір, живучість личинок і те, на чому вони були вирощені. Найбільш «апетитними» для риби є личинки, яких вирощували на курячому м'ясі або яйці.

 

 

У нашій країні найпоширенішим способом заготівлі опариша від зими до весни є пересипання личинок тирсою восени, а також поміщаючи в місце, де температура близько нуля градусів. Варто відзначити, що так зберігаються зрілі личинки. Дрібні або недорозвинені опариші гинуть.

  Що таке довгоживучі опариші?

Останнім часом в Україні стали продаватися опариші однакового розміру в упаковці. Продавці стверджують, що вони дуже добре зберігаються довгий час в холодильнику. Це можливо, але раджу краще спочатку понюхати вміст упаковки, і вибрати ту, що не має запаху протухлої риби. Щоб перевірити, чи дійсно це довгоживучі личинки, можна провести простий тест. Для цього придбану упаковку опаришів ставите в тепле місце в будинку. Якщо личинки є такими, то з ними нічого не буде два тижні при температурі близько 20 градусів.

  Як зберегти опариш?

В дорозі краще всього зберігати личинок при температурі, при якій наживка зберігалася до риболовлі. А от щоб зберегти опариш на риболовлі, це вже складне питання. Все залежатиме від стану наживки. Довгоживучий опариш зазвичай зможе пережити кілька разморозок-заморозок. А звичайний опариш в такому випадку можна заморозити тільки один раз. Після розморожування личинки можуть ожити протягом деякого часу, після чого вони починають рухатися. Якщо після цього заморозити їх, вони загинуть, а при більш високій температурі вони швидко окуклятся.

Що тоді робити з рештою личинками?

Тут немає нічого складного. Якщо личинки були заморожені, то найкраще викинути в лунку. Опариш став альтернативою наживки, яка в народі називається реп'ях або чорнобиль.

  Як заготовити репейників?

 

 

Личинки репейників зимують в стеблах рослин та їх плодах. Вони покривають всередині стебло рослини якоюсь формою слизу, яка замерзає при температурі трохи нижче нуля. Якщо температура всередині притулку личинок сильно падає через мороз, то личинки реп'яхової молі впадають в анабіоз. На жаль, перепад температури з плюса на мінус і назад протягом зими призвів до того, що чисельність репейників зменшилася, так як личинки не витримують постійні розморожування і заморожування.

Як зберегти репейників (чорнобиль)?

Коли ви знайдете місце проживання заморожених личинок чорнобиль, необхідно зібрати якомога більше стебел. Там же всі стебла очистіть від листя, відламавши зверху і знизу частину стовбура, де немає личинок. Для цього потихеньку відламують з нижньої частини стебло по п'ять-десять сантиметрів. Як тільки побачите личинку, починайте таку ж процедуру у верхній частині стебла. Зібравши обламані стебла і поклавши в щільний пакет, принесіть заготовки додому. у Будинку пакет краще покласти на балкон, прикривши його щільною тканиною. Це необхідно для захисту від птахів. Тепер, коли вам знадобиться наживка, перед походом на риболовлю на кухні витягніть личинок із стебел або плодів, помістивши їх в коробочку з пінопласту. Коробочку краще покласти у внутрішню кишеню куртки. Ці личинки практично не заморожуються на риболовлі. А якщо ви їх заморозили, то можна їх відігріти, пару раз дихнувши на них.

  Що робити із залишками репейників (чорнобиль)?

З цим проблем немає взагалі. Навіть якщо ви все-таки заморозили личинок, то коробочку з наживкою потрібно покласти в холодильник, і забути про неї до наступного походу на риболовлю. Перед наступною ловлею подивіться, скільки залишилося у вас личинок, щоб до залишків додати свіжих личинок, витягнутих з стебел. Реп'ях також можна застосовувати як підгодовування для лову окуня, коли риба взагалі відмовляється клювати. Для цього беруться кілька личинок і давляться пальцями прямо в лунці. При глибині води близько метра це завжди допомагає зловити кілька риб. Ще багато, звичайно, можна розповісти про зимові наживки. Але, думаю, поки на сьогодні достатньо інформації. Із задоволенням відповім на ваші питання і обговорю коментарі по статті. Так що - до зустрічі в наступній темі! І, обов'язково - тільки вдалою майбутньої риболовлі, друзі!

Категория: Наживка | Просмотров: 627 | Добавил: ViKing | Теги: Зимові наживки для риболовлі, Зимние наживки для рыбалки, Где и как их искать и хранить нажив, Де і як їх шукати і зберігати нажив | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Меню сайта
Форма входа
Покорми рыбок
Поиск
Календарь
«  Февраль 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728
Block title
Що Ви хочете додати до цього сайту?
Всего ответов: 3

Наши друзья:


 
Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

$Україна$