Понедельник, 20.05.2024, 10:16
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

На природе              

                 Підтримай Вітчізняне!

                 Додай в "Обране"

Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

 

Блог

Главная » 2015 » Февраль » 27

Ловля щуки по першому льоду, Ловля щуки по первому льду
Ось і нарешті ми дочекалися першого льоду. Зима починає царювати над водоймою, огортаючи всі бухти і затоки першим льодом. Місця для лову стає все менше і менше. Ті місця, які лише тиждень тому були доступні для закидання спінінгом, вже покриті льодом, і лише в деяких місцях, де протягом сильніше, можна спробувати удачу.

І ось, для спінінгіста є ще остання можливість половити спінінгом, і цим моментом потрібно дорожити, тому що якщо лід огорне всю водойму, доведеться відкласти спінінг до весни. Але зараз не про це, давайте перейдемо на водойму, і почнемо ловити щуку. Зустріти її зараз не так-то просто, адже вона йде на глибинні місця, і найчастіше лягати на дно. Але все одно, трапляються і такі екземпляри, які продовжують триматися відкритих від льоду місць, і активно полюють за рибою. І серед таких екземплярів, дуже часто трапляються трофейні розміри вагою в 5 кілограм.

Уявляєте собі, який це крокоди ... Читать дальше »

Категория: Щука | Просмотров: 717 | Добавил: ViKing | Дата: 27.02.2015 | Комментарии (0)

Найбільш поширені способи проводки блешні, Наиболее распространенные способы проводки мормышки

Ось і настала довгоочікувана для рибалки зима. Хочеться сидіти на льоду цілодобово і ловити великого, зубатого хижака, побивши тим самим свої рекорди. Найкраще ловити його на жерлиці, про те хто не знає як зробити зимову жерлицу, читаємо на даному сайті. Також відмінним уловом буде служити нам мормишка, про яку зараз і піде мова. Головна відмінність способів проводки блешні полягає в різній швидкості і частоті коливань. Для того, щоб зловити активну рибу можна застосувати класичні методи. Ефективність риболовлі вчомусь залежить і від дій самого рибалки. Він повинен своєчасно переміщатися, свердлити і облавливать лунки.

Така проводка призначена, насамперед, для окуня. Але при плавному підйомі, який виробляється з низькою частотою коливань, непогані результати можна отримати і при лові йоржа. Для плотви теж найкраще застосовувати повільну проводку. Тим більше, що бе ... Читать дальше »

Категория: Зима | Просмотров: 665 | Добавил: ViKing | Дата: 27.02.2015 | Комментарии (0)

Ловля окуня взимку, поради щодо вибору мормишок і насадок, Ловля окуня зимой: советы по выбору мормышек и насадок

Найчастіше в літературі, присвяченій рибалці, наводяться поради пробувати ловить окуня у всіх горизонтах води. Однак я роблю по-своєму - тільки в певних з них. Виходячи з досвіду, можна говорити про те, що найчастіше окуня можна виявити у дна або ж на відстані 30-50 см від нього. Ловом риби на горизонтах води по вертикалі можна займатися у весняний час по першому і останньому льоду. У цей період відлиги змушують окуня заходити в середні і верхні шари води. Також можна спробувати удачу в коряжнике, де улюбленим місцем окуня виступає зона поблизу підводних каменів на різних глибинах. 

Потрібно почекати приблизно п'ять хвилин на лунці, після чого за відсутності клювання можна переходити до наступної і т.д. Якщо ж в лунці пішли сигнали на наявність риби, то ловлю потрібно продовжувати і далі. Якщо ж на клювання ніщо не вказує, то має сенс с ... Читать дальше »

Категория: Окунь | Просмотров: 606 | Добавил: ViKing | Дата: 27.02.2015 | Комментарии (0)

Як з'явилася вудка, Как появилась удочка

Вона була винайдена однією з перших з усіх рибальських снастей. Якась дика людина, блукаючи по березі річки чи моря у пошуках мізерної їжі або відпочиваючи в тіні дерев, напевно запримітив зграйки риб, які з жадібністю накидалися на падаючих на поверхню водойми комах. Або сама людина кидла їх у воду, дивуючись швидким рухам риб. Ймовірно, саме тоді у дикуна і зародилася думка, що якби заховати в комаху що- небудь схоже на гачок, зроблений з кістки або міцного дерева, і прив'язати його за нитку з жил тварин або волокон рослин, то тоді риба його проковтне і є шанс витягнути її на берег.

Можливо, так і народилася вудка. З тих пір вона практично не змінилася. З різними варіантами гачків, будь то загнутий цвях без капелюшка, звичайна шпилька, проволока. Замість грузила камінчик і шматочок сухої гілки або очерету ... Читать дальше »

Категория: Поплавочная | Просмотров: 636 | Добавил: ViKing | Дата: 27.02.2015 | Комментарии (0)

Карп, Рибалка,
Щоб спровокувати коропа до риболовлі, потрібно небагато часу, нормальну вудку, звичайно ж, підгодовування. Самими хорошими місцями для лову коропа на вудку, є невеликі западини на дні, де Карпу надається можливість сколомутити воду навколо дна, трохи прівспливає і вже потім починати годуватися невеликими черв'ячками, мотилем, підгодівлею, яку ми закидаємо в цих місцях. Найчастіше, це занурені у воду деревця, мул, або ж, очерет, навколо якого і відпочивають дані коропи.

 

Кращими способами на річках, є само течія річки, де вода потроху закручується, змінює швидкість, збаламучується - ось це якраз і є місця для вудіння коропа, який в літній час, ховається під такими місцями.

Самими хорошими місцями лову коропа в Україні, є озера, річки, ставки.
В добрий час, при температурі трохи вище 18 градусів, в теплій воді, р ... Читать дальше »

Категория: Карп | Просмотров: 711 | Добавил: ViKing | Дата: 27.02.2015 | Комментарии (0)

Вудіння коропа, Ужение карпа
Короп - риба, що відноситься до сімейства коропових. Короп має товсте тіло, помірно довге, в довжині до 1 метра, досягаючи у вазі до 20 кг., Але зустрічаються при наявності хорошої кормової бази примірники у 30 кг. і більше. Луска велика, кількість якої залежить від різновиду коропа. В куточках рота короп має два вусики, функція яких - дотик.

 

До якості води короп не вимогливий, тому ця риба зустрічається повсюдно, як у великих річках і водосховищах, так і в не великих ставках. Віддає перевагу неглибоким ямам з невеликою течією або повною відсутністю такової. У пошуках їжі спрямовується на мілководді, багате рослинністю і дрібними личинками комах, і інший живністю. Короп добре приживається до водойм, де вода не збагачена киснем, легко переживаючи кисневий дефіцит.

Короп стає статевозрілим вже до 3-5 років, а в особливо сприятливих умовах вже на 2 році життя. Нерест відбувається в травні-червні, при прогріванн ... Читать дальше »

Категория: Карп | Просмотров: 676 | Добавил: ViKing | Дата: 27.02.2015 | Комментарии (0)

Як правильно ловити карася, Как правильно ловить карася

Сьогодні поговоримо про те, як правильно ловити карася.

Карась - це відома риба, що живе в наших водоймах, веде в основному малорухливий спосіб життя, воліє зарості рослинності, де і здобуває собі їжу. Ця риба дивно живуча, і довгий час може обходитися без води, це і пояснює їх стійкість до несприятливих умов.

Так як карась не особливо вибагливий, його можна знайти в будь-яких водоймах, там, де буде для нього багато корму. Коли у карася нерест, найвдалішим місцем лову будуть зарості очерету. Хороші місця для лову бувають у водопою, безпосередньо після того, як тварини підуть. Практично весь мул піднімається з дна, а з ним і всякі комахи, якими карась любить погодувати.
Місце для хорошої лову можна зробити і самому. Досить знайти водойму зі спокійною водою ... Читать дальше »

Категория: Карась | Просмотров: 1017 | Добавил: ViKing | Дата: 27.02.2015 | Комментарии (0)

Меню сайта
Форма входа
Покорми рыбок
Поиск
Календарь
«  Февраль 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728
Block title
Що Ви хочете додати до цього сайту?
Всего ответов: 3

Наши друзья:


 
Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

$Україна$