Суббота, 11.05.2024, 17:20
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

На природе              

                 Підтримай Вітчізняне!

                 Додай в "Обране"

Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

 

Блог

Главная » 2015 » Февраль » 13 » Зимова Риболовля. Спорядження. Як і яка риба клює взимку? Зимняя Рыбалка. Снаряжение. Как и какая рыба клюет зимой ?
22:50
Зимова Риболовля. Спорядження. Як і яка риба клює взимку? Зимняя Рыбалка. Снаряжение. Как и какая рыба клюет зимой ?

Зимова Риболовля. Спорядження. Як і яка риба клює взимку? Зимняя Рыбалка. Снаряжение. Как и какая рыба клюет зимой ?
Зимова риболовля - має свою принадність і свої особливості, вона значно відрізняється від літньої, і до неї необхідно серйозно підготуватися.

Річки в більшій частині Україні замерзають вже в середині листопада. Основні ж протоки, більш глибокі, покриваються льодом в грудні, ближче до середини грудня. Якщо листопад-грудень відрізняється стійким льдостояніем і температури повітря не піднімається вище -2-4 градуси за Цельсієм - рибалка буде проходити чудово і без особливих турбот в пошуку місця її проведення. Якщо «погоди немає», краще постійно пересуватися з місця на місце по протоках. Під «відсутністю погоди» розуміється нестійкий мороз протягом дня, мінливий відлигою і навіть дощем, перепади тиску, коротко тимчасові снігопади і позитивні тимчасові температури.


зимова риболовля, цікаві статті, Зимова Риболовля. Спорядження. Як і до, Риба4ок


  1. Вдягаємося дуже тепло!

  До вибору одягу необхідно підійти ґрунтовно, щоб захистити себе від морозу, вітру, і від падіння на слизький лід.
Можна купити в спеціальному магазині одяг для рибака, вибір такої екіпіровки зараз дуже великий. Але можна обійтися і предметами зі свого гардероба. Бажано використовувати «принцип капусти», тобто одягнути побільше шарів одягу, щоб при необхідності зайве зняти. Перший шар повинен бути з бавовняної тканини (можна купити спеціальне термобілизна). Наступний шар - вовняний теплий светр, можна додатково надіти в'язаний жилет, верхній шар повинен бути з непродуваемой тканини (добре підходять зимові куртки для робітників будівельних спеціальностей або армійські бушлати, так як вони дуже теплі і коштують недорого).
  Нікуди вкласти гроші? вкладіть їх разом з нами, дивимося калькулятор вкладів
Взуття - дуже важливий елемент екіпіровки рибалки, так як на ноги буде впливати не тільки холод, але й може потрапити вода з лунки. Спеціальні рибальські чоботи або валянки з гумовими калошами - те, що потрібно. Якщо такого взуття немає, використовуйте ту взуття, яка у вас є, але скористайтеся секретом рибалок: надягайте дві пари носок, а між ними поліетиленовий пакет.

Крім того, під час риболовлі підстеліть під ноги гілки або дерев'яну дошку.

Для захисту рук будуть потрібні рукавички з обрізаними «пальцями», які можна купити або пожертвувати своїми старими рукавичками.

В якості головного убору використовують хутряну шапку-вушанку або в'язану шапку, кому як зручніше.

Обов'язково нанесіть на руки і обличчя захисний крем, або спеціальний для рибалок, або дитячий «Морозко» і т.п.
Захопіть з собою рушник або ганчір'я, щоб витирати руки від води.
 
2. Ящик рибалки

У продажу є широкий вибір ящиків для рибалок, вони розрізняються як за якістю, так і за вартістю. Основні критерії вибору - легкість і безпеку. З легкістю все зрозуміло, а безпека виражається у відсутності гострих кутів, щоб не отримати травму, якщо випадково поскользнётесь на льоду. Для цих цілей роблять закруглені кути або обтягують їх м'яким матеріалом. Крім зберігання рибальських приладь, ящик також виконує функцію стільця.
Дуже просто виготовити ящик самостійно таких форм і розмірів, які вам найбільш зручні. Для цих цілей можна використовувати, наприклад, фанеру.
Менш зручною, але має право на існування, альтернативою скриньки може служити рюкзак або пластикове відро.


3. Спеціальні пристосування для риболовлі

До спеціальних пристосувань, необхідним для зимової риболовлі, відносяться: ледобур, пешня, черпак і багор.

Ледобур - Як відомо, риба взимку знаходиться під льодом і для її лову потрібно пробурити лунки. Ось в цьому вам і допоможе ледобур. У продажу є різні моделі цього інструменту, деякі навіть оснащуються бензиновими двигунами. При виборі льодобуру зверніть увагу на міцність з'єднання колін, на якість сталі і заточку ножів. Кращими вважаються льодобури фінського виробництва.

Пешня. - Цей інструмент зазвичай виготовляється самостійно або купується на ринку у народних умільців, бо в продажу знайти його досить проблематично. Деякі беруть його замість льодобуру. Конструкція являє собою дерев'яну палицю, на кінці якої є сталевий наконечник. На другий кінець палиці кріпиться мотузка або ремінь у вигляді петлі, щоб інструмент не пішов під воду. Пешнёй можна робити лунки і перевіряти міцність льоду.
Черпак - Цей інструмент нагадує звичайну шумівку, якою ми витягуємо готові пельмені з каструлі. Рукоятка може бути виконана з дерева, але частіше використовується пінопласт або пробка, щоб черпак не тонули.

Багор - Рибалки любовно називають цей інструмент «багорик». Зовні він являє зменшену копію звичайного багра і буде потрібно для вилучення з лунки великої риби. Також можна зробити багор самостійно. Для цього візьміть металевий пруток, великий гачок і шматок пінопласту. Гачок припаюється до прутки, а з пінопласту робиться ручка.

 

Як і яка риба клює в листопаді місяці

Осінь цього року видалася на рідкість ранньою і холодною. Торік вода залишалася теплою до кінця жовтня, і замість лову щуки на блешні, що коливаються спінінгістам доводилося ловити окуня на асі, що доведеться. Цього року активний жор почався вже в середині жовтня, а листопад і зовсім обіцяє стати практично зимовим місяцем. Що чекає нас?


Гуcтера
У листопаді густера практично не годується до самого льодоставу; піймання її - справа вкрай рідкісне.

плотва
На відміну від густери плотва пізньої осені хоч і слабо, але ловиться. Ловлять її, в основному, фідером або простий донною снастю. Як правило, в цей час вона годується поблизу зимувальних ям. збираючи корм на дні Принади - практично завжди жовтня.

Лящ і подлещик
Крупний лящ в листопаді практично не годується - аж до самого льодоставу. Що стосується подлещика, то його іноді можна зловити фідером, використовуючи жовтня приманки або «бутерброд» У тому випадку. якщо зима виявиться ранньої, та водойми покриються льодом вже в листопаді. Ляща належить ловити в звичайному зимовому режимі.

головень
Піймання головня в листопаді - рідкісне, фактично поодиноке явище. Іноді головень попадається при лові ляща фідером, та зрідка в тих місцях, де його багато, може атакувати окуневі приманки.

Єлець
Пізньої осені ялець практично не годується: дуже рідко невелика рибка може схопити повільно пливе у дна приманку. Як правило, це відбувається в сонячні дні ближче до полудня, коли температура води трохи зростає.

уклейка
Уклейка зазвичай повністю перестає клювати в другій половині листопада, проте цієї осені вона може піти на зимівлю набагато раніше. Якщо у вашому регіоні будуть мати місце теплі дні. ви можете спробувати ловити її легкою поплавковою вудкою.
У цю пору року зграйки уклейки стоять в середніх шарах води або у самого дна Що характерно - пізньої осені уклейка дуже рідко змінює глибину, і якщо ви знайдете її на певній відстані від дна. То найімовірніше вона буде перебувати там довго.

минь
Чим нижче падає температура води, тим активніше стає минь. Шкода тільки, ловити його спортивної снастю не виходить - риба веде переважно нічний спосіб життя і попадається зазвичай на донку В якості приманки при лові миня можна використовувати шматочки м'яса, мертву рибу або пташині кишки - будучи донним хижаком і падалщіком одночасно, минь дуже охоче хапає все , що не намагається втекти або вчинити опір.

окунь
На відміну від багатьох інших риб дуже непогано ловиться пізньої осені. Проблема полягає в тому, що знайти його в цей час нерідко буває складно: по всій видимості, думка, що в листопаді окунь майже не годується, пов'язане саме з цим.
Наприкінці жовтня зграї окуня остаточно переміщаються на найглибші місця - туди, де ще залишилися дрібні безхребетні і де є шанс поживитися залишками трапези більш великих хижаків. Глибокі заплави, ями. затони, з'єднані з річкою вузьким потоком - це якраз ті ділянки, де окуня знайти найпростіше. При виході на зграю прорідити її не складає труднощів: для цього знадобляться невеликі твістери або найпростіші обертові блешні розміру від Про до 2.

Судак
Листопадовий судак - не самий активний хижак, але досвідчений спінінгіст може ловити його часто і багато. Секрет в осінній лові один - пошук місця виходу зграї. Як правило, судак годується у ям, на бровках, на крутих поворотах та біля коряжника - звичайно, якщо такий лежить на значній глибині. Ловити його має сенс виключно джигом - на воблери судак ловиться істотно гірше, та й залишати їх на корчах - задоволення не з дешевих. Оптимальним варіантом оснастки буде груз-чебурашка »і світлий, або, навпаки чорний, твістер на офсетному гачку: саме таке поєднання забезпечує максимальну рухливість приманки і спрощує підсічку.
Деякі рибалки використовують для лову судака зимові блешні і ловлять його в схил. Зрозуміло, така ловля підходить далеко не всім - як мінімум тому, що вимагає наявності човна, однак якщо ви маєте таку можливість, спробувати варто.

щука
У першій половині листопада щука зберігає високу активність і добре ловиться з пізнього ранку до заходу. Зрідка клювання погіршується: зазвичай погіршення спостерігається в самі ясні дні, коли штучні приманки добре помітні в чистій воді. Втім, і в цей час щуку нескладно обдурити. Для лову осінньої щуки підійдуть великі воблери з широкою, розмашисто грою, що коливаються блешні, великі вращалки і силіконові приманки - твістери і віброхвости. Шукати хижака слід або в ямах (на річках) або на прилеглих до ям щодо мілководних ділянках-столах.

Категория: Зима | Просмотров: 728 | Добавил: ViKing | Теги: спорядження, Как и какая рыба клюет зимой, Як і яка риба клює взимку, Зимова риболовля, Снаряжение, зимняя рыбалка | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Меню сайта
Форма входа
Покорми рыбок
Поиск
Календарь
«  Февраль 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728
Block title
Що Ви хочете додати до цього сайту?
Всего ответов: 3

Наши друзья:


 
Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

$Україна$