Суббота, 11.05.2024, 19:51
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

На природе              

                 Підтримай Вітчізняне!

                 Додай в "Обране"

Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

 

Блог

Главная » 2015 » Февраль » 19 » Зимова риболовля, Деякі секрети підлідного лову, Зимняя рыбалка, Некоторые секреты подледного лова
18:11
Зимова риболовля, Деякі секрети підлідного лову, Зимняя рыбалка, Некоторые секреты подледного лова

Зимова риболовля, Деякі секрети підлідного лову, Зимняя рыбалка, Некоторые секреты подледного лова

 

   Зимова риболовля на ставках, як і літня - це відмінний вид активного відпочинку на природі. Але від звичної більшості людей літньої рибалки вона все ж відрізняється кардинально, і не тільки погодними умовами. Адже тут не видно не сплесків риби на воді, ні бульбашок. Все перебуває під товстим шаром льоду і снігу. Але у досвідчених рибалок і зимовий улов завжди буває хорошим.

    У кожного любителя зимової риболовлі на ставках є свої секрети. Яке місце вибрати, як пробурити лунку, щоб риба краще йшла саме до його місця лову, забезпечуючи тим самим хороший кльов.
Правильний вибір місця під буріння лунки - це основа зимової риболовлі. А зробити це часом не зовсім вже й просто, з тієї причини, що все покрито льодом і виглядає однаково. Тут крім інтуїції необхідна ще й практика. Коли вибираєте місце на водоймі ще не знайомому вам, то треба пам'ятати, що риба в основному намагається перебувати ближче до водоростей, або в місцях з'єднання з іншими річками та водоймами.

   Також має значення і глибина обраного вами місця. Велика риба любить залягати на глибину більше двох метрів. Для визначення глибини добре було б мати глибиномір, крім звичайно іншого спорядження (ящика для зимової риболовлі, бура, вудок, мормишок і т.д.).
Тепер, коли вибрано місце, то треба приступати до буріння лунок. Відстань між лунками має бути не менше 5 м. Бажано також очистити від снігу місце вашої лову. Інакше він може поту і утворюється рідке місиво, яке буде вам заважати переміщатися між лунками.

Ще одна невелика хитрість полягає в тому, що лунки треба затемнити (за допомогою плівки темного кольору або просто насипавши туди трохи снігу), щоб риба не злякалася і забезпечила вам хороший кльов. Якщо ви вирішили затемнити за допомогою плівки, то в ній можна просто виконати невеликий отвір і пропустити снасті через нього.
Часто предметом спору рибалок стає питання про необхідність зимової прикормки риби. Одні вважають, що це не обов'язкова процедура, але більшість все ж думає, що хоч не багато, але підгодовувати необхідно.

Існує ще багато різних факторів, що впливають на рибні клювання. Наприклад пов'язаних з атмосферним тиском та іншими погодними умовами. Так що якщо ви ніби і правильно все зробили, а клювання немає, то можливо просто сьогодні, як кажуть у народі - не ваш день.
З часом у кожного рибалки формуються свої прикмети і способи - місце, вид спорядження, наживка та інше. Але головні особливості, як правила не змінюються і з року в рік враховуються рибалками все поколінь.

Залишається побажати Вам гарного улову і прекрасного відпочинку і настрою!

Категория: Зима | Просмотров: 672 | Добавил: ViKing | Теги: Некоторые секреты подледного лова, зимняя рыбалка, Зимова риболовля, Деякі секрети підлідного лову | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Меню сайта
Форма входа
Покорми рыбок
Поиск
Календарь
«  Февраль 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728
Block title
Що Ви хочете додати до цього сайту?
Всего ответов: 3

Наши друзья:


 
Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

$Україна$