Суббота, 11.05.2024, 10:43
Вы вошли как Гость | Группа "Гости"Приветствую Вас Гость | RSS

На природе              

                 Підтримай Вітчізняне!

                 Додай в "Обране"

Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

 

Блог

Главная » 2015 » Февраль » 5 » Пробую себе в якості рибалки-зимника. Зимові блешні і блешні. Пробую себя в качестве рыболова-зимника. Зимние блёсны и мормышки.
20:07
Пробую себе в якості рибалки-зимника. Зимові блешні і блешні. Пробую себя в качестве рыболова-зимника. Зимние блёсны и мормышки.

Пробую себе в якості рибалки-зимника. Зимові блешні і блешні. Пробую себя в качестве рыболова-зимника. Зимние блёсны и мормышки.

  Після закриття літнього рибальського сезону я став думати: «А чи не спробувати мені зайнятися і зимовою риболовлею теж? Так, дивись, і час до літа швидше пройде, та ще й з користю ». Половити задумав виключно на саморобні блешні і блешні.

Зараз в Інтернеті стало з'являтися досить багато різних нових мормишок і блешень, у тому числі і спортивних і навіть дуже секретних. Народ розхвалює свої покупки і винаходи на всі лади. Хтось плескає в долоні, хтось скептично налаштований, хтось торгує своїми саморобками. І всі як один переконані в своїй правоті. У головному ж, у те, якою має бути уловиста приманка, єдиної думки немає.

Ті, хто робить приманки самостійно і успішно на них ловить, - або мовчать, або хитро ховають свої секрети десь між рядків. Мовляв, якщо зможеш розгледіти їх фішку - твоє щастя, ну, а якщо ні, - то доходи своїм розумом. До того ж ті приманки, які за відгуками ловлять мало ні у всіх, у деяких рибалок взагалі не ловлять.

Тут я зрозумів, що мені, напевно, буде потрібен час, щоб якось з усім цим розібратися. Так що готових рецептів і правильних рад на даний момент у мене ще немає. Для себе я вирішив, що треба якось визначатися з вибором приманок за умовами лову на водоймах, так як приманки для стоячої води потрібні одні, а для течії інші.

Походив по сайтам, подивився на саморобки і вирішив повторити для початку деякі з найбільш популярних серед рибалок саморобок. Завдяки розміщенню в Інтернеті роликів з докладною демонстрацією технології виготовлення цих приманок - завдання не дуже складна. Для здійснення моїх задумів дуже знадобилася технологія виготовлення блешень і мормишек з мідного дроту, про яку я писав у попередній статті. Тому проблем з матеріалами для приманок не було взагалі.

Всі ті приманки, які я хотів зробити на даний момент, я зробив, так як певний досвід у виготовленні блешень у мене був. З візуальної точки зору те, що вийшло, назвати шедеврами саморобного творчості ніяк не можна. Пріманочкі вийшли аж надто непоказні якісь, зовсім не такі, як на знімках в Інтернеті.


Ніби й руки з правильного місця ростуть, і заточені як треба, але врешті-решт я ж їх не на продаж роблю, а для себе. От тільки дуже хочеться, щоб вони рибі сподобалися.

Як виявилося, для виготовлення приманок одного ентузіазму недостатньо. Потрібен чималий досвід, треба, так би мовити, набити руку. Досвід та набивання руки - це справа наживна, було б бажання.


Саморобні блешні.

Основні характеристики приманки, такі як зовнішній вигляд, відповідність геометричних розмірів і її ваги, її колір, безумовно, дуже важливі, але ще важливіше її гра. А ось з поняттям "правильна гра" приманки не все так однозначно.

Досі немає чіткої відповіді на питання: «А кого імітує блешня або мормишка?" Нещодавно дивився ролик з виготовлення зимових блешень. Там рибалка-спортсмен, який робив блешню, прямо заявив, що немає сенсу імітувати рухи якогось жучка або малька, їх окунь добре знає. Важливіше спровокувати його на захист своєї території, або на суперництво за харчовий об'єкт. до речі, за його ж порадою поверхню блешні і мормишки не потрібно доводити до дзеркального блиску, так як це не головне в приманці, а зайва глянцюватисть тільки відлякує рибу .

Гра приманки, як відомо, багато в чому залежить від її геометрії, від глибини лову, від збалансованості снасті в цілому, від самого рибалки, який надає своїй приманки її неповторну гру. Напевно, є ще й інші чинники, від яких залежить уловістость приманки, такий як, наприклад, стабільність гри.

Але от як досягти цієї стабільності, ґрунтуючись тільки на тактильних відчуттях в руку і не бачачи цю саму гру, не зовсім зрозуміло й незвично. До цієї особливості зимової риболовлі доведеться звикати і знаходити свою гру, свій почерк, як кажуть досвідчені рибалки "ставити руку".

 
Адже одна справа викупати приманку в банці з водою або у ванній і зовсім інша ловити на водоймі. З блешнею трохи простіше. Вона маленького розміру, її гру в банці з водою добре видно. Є відео та статті в Інтернеті, де все показано і розказано, залишається тільки підібрати намистинку і добитися потрібної гри. А от з блешнею поки не все зрозуміло.

Навіть протестувавши блешню у ванній з водою і переконавшись в тому, що блешня НЕ штопор, що не гвоздит, а має якусь свою гру, повної впевненості немає в тому, що ця гра правильна, і в тому, що гра блешні збережеться такий же і на глибині. Та й з підвіскою на гачку не все зрозуміло, вбиває вона гру блешні, чи потрібна, як точка прицілювання.

Думаю, що риба сама розставить всі крапки над «I», а мені залишається тільки йти методом проб і помилок, напрацьовує свій власний досвід блеснения. Як свідчить рибальське мудрість: «Ловить НЕ блешня, а блеснільщік».

Статті про риболовлю. Зимова риболовля. Пробую себе в якості рибалки-зимника. Зимові блешні і блешні. Саморобна блешня "окуневі".

Саморобна блешня "окуневі".

На фото представлені мої саморобні блешні і блешні. Від мормишок я намагався добитися кивають рухів шляхом підбору намистин. З блешнями поки не все зрозуміло в плані гри, але власну гру вони мають. Чи не цвяхи, що не штопор. За тим небагатьом виходів на лід, що вдалося зробити, ясного розуміння правильної гри блешні у мене поки не склалося, мабуть, немає достатнього досвіду.

З безмотильной блешнею теж поки не склалося. Були потичкі риби, але підсікти вчасно не вдавалося. Так що шукаю свою гру, аналізую, експериментую, і опускати руки не збираюся. Думаю, що зимова риболовля це заняття досить цікаве, особливо для самодельщиков, адже практично всю екіпіровку і снасть, від удильника до блешні можна і навіть потрібно зробити самому! Є над чим поламати голову.

Звичайно, ловити рибу взимку не так комфортно як влітку, але сидіти півроку без улюбленого заняття мені теж не хочеться.
Всім удачі на риболовлі!

 

Tags: зимова риболовля, саморобні блешні і блешні, саморобки, уловиста приманка, рибалка, блешня, мормишка, правильна гра приманки, зимові блешні, блеснение

Категория: Зима | Просмотров: 757 | Добавил: ViKing | Теги: саморобки, блешня, Рибалка, саморобні блешні і блешні, блеснение, уловиста приманка, правильна гра приманки, мормишка, Зимова риболовля, зимові блешні | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
avatar
Меню сайта
Форма входа
Покорми рыбок
Поиск
Календарь
«  Февраль 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728
Block title
Що Ви хочете додати до цього сайту?
Всего ответов: 3

Наши друзья:


 
Что ловим Чем ловим Когда ловим
Щука Окунь Плотва Карась Карп Спиннинг Фидер Поплавочная Нахлыст Лето Зима
Голавль Ёрш Сом Жерех Язь Жерлицы и кружки Наживка и прикормка Донка Снаряжение Осень Весна
Судак Налим Лещ и подлещик

$Україна$